Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми препоръчате слушалки + микрофон(2 в 1) до към 130лв.
    Ще се ползват за говорене по скайп и малко слушане на музика.Имам си аудио система ,та в повечето случай ще им ползвам само микрофона ,а звука ще е през тон колоните.Като цяло нека микрофона е добър и да са удобни , звука не е топ приоритет.

Редактирано от Z0om (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей :)

Аз лично ползвам

Hama Urage Xplod)e Evo black

Невероятно са удобни :) дори и след 12часа игра.

Микрофона е доста добър (подвижен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не купиш само микрофон? На тия headset-и обикновно им е куц микрофона. Щом държиш на добър едва ли е най-удачния вариант това. Отделно в нашата мила татковина ти редлагат слушалки за 100лв.на промоция , а хората по белия свят ги продават за по 30 долара :) .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колкото и банално, и тривиално да е - аз да напомня (щото уж най-очевидните неща - най-лесно се изпускат). Уточни си начина на свързване - с един 4-пинов жак или един 3-пинов + един 2-пинов.

Конкретен модел - аз ползвам Sony MDR-ZX310AP Цената им е 29 паунда = 65,55 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, jhoro написа:

Колкото и банално, и тривиално да е - аз да напомня (щото уж най-очевидните неща - най-лесно се изпускат). Уточни си начина на свързване - с един 4-пинов жак или един 3-пинов + един 2-пинов.

Конкретен модел - аз ползвам Sony MDR-ZX310AP Цената им е 29 паунда = 65,55 лв.

На пичагата му трябва микрофона да е добър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, lubo dimitrov написа:

На пичагата му трябва микрофона да е добър :)

Що - този не е ли добър?

За войс/глас - не за оперно пеене.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, lubo dimitrov написа:

Здравей :)

Аз лично ползвам

Hama Urage Xplod)e Evo black

Невероятно са удобни :) дори и след 12часа игра.

Микрофона е доста добър (подвижен)

В момента съм с тях...едната слушалка не работи ,а микрофона пращи...

Всъщност се загледах в тези , доста над бюджета са ,но поне изглежда че си струват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, Z0om написа:

В момента съм с тях...едната слушалка не работи ,а микрофона пращи...

Всъщност се загледах в тези , доста над бюджета са ,но поне изглежда че си струват.

Моите още нямат 3 месеца :) За момента съм много доволен ....но след твоя коментар започвам да съжалявам , че си ги купих (нямах много пари тогава),

Надявам се да изкарат поне още 3 месеца и няма да ме е яд :)

Другите изглеждат много добре ,а и за толкова пари има много по - голям избор .Защо не се огледаш за Razer или Logithec ?

Ето ти линк ; http://desktop.bg/headphones-razer-Kraken-RZ0401200100R3M1

Може да ти е от полза :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кингстон са по-добри от Кракена. За Logitech забрави, точно тях визирах с първия пример ... 100лв. на промоция за G230, хората ги продават за 30 долара, ае не мерси, да си ги носят нашите ценообразуватели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тия пари Кингстон е най-добрия избор. Аз като търсих преди година под 160-170лв. нямаше. За 130лв. по-добро няма да намериш. Взимай. Страхотно качество на звук, приличен микрофон, удобни ... бе с една дума СТРАОТНО :) . Cloud II дори пристигаха с вградена звукова карта, за тези не знам дали имат(по скоро не).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пристигнаха днес.Единственото лошо нещо което мога да кажа е ,че са тежки.Като се има предвид ,че са с метална контрукция това се оправдава.Всичко друго е идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lawyerkarachi
        Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
        1. Водоустойчиви слушалки на H2O
        2.Спортни водоустойчиви на Fonge
      • от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от kakato10
        Здравейте!
        На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
        (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
        Благодаря предварително!

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от whitegambit
        Здравейте, дали бихте могли да ми дадете малко съвет и предложения
        Постоянно си троша микрофоните и проблема не е само с евтините. Използвам го предимно за разговор или в караоке сайтчетата от настолния си компютър, но след 2-3 месеца все започват да пръщят и да не се чува нищо от мен, освен досадно статично бучене. Най вероятно прекъсвам кабелчетата някъде, че стоя на повече от метър и половина от компа и обикновенно има кабели навсякъде. Иска ми се да си взема някаква телескопична стойка, захващаща се за самия монитор и с възможност за разпъване и прибиране. Уви не намирам нищо, имам спомен че съм виждал подобни някъде, но не се сещам въобще какво да потърся (чичо гугъл ми препоръчва само студийни микрофони :/ ). Предварително тенк ю за отделеното време
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.