Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Пауърнет - има ли го няма ли го ?!?


Препоръчан отговор

току-що, haidukpikaso написа:

буря има гърми трещи и сега ще тестваме Булсатком колко държат на буря

:weather4:

Е те са Булсатком, ама пак е кабелен нет - не ефирен, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадено
  • Последен отговор
преди 1 минута, jhoro написа:

 

Е те са Булсатком, ама пак е кабелен нет - не ефирен, нали?

от къде да го знам какъв е то нали като са купили са купили кабели шахти -

Пауърнет са в шахти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

буря има гърми трещи и сега ще тестваме Булсатком колко държат на буря

:weather4:

При сегашната им мрежа не очаквай чудеса :P Ако стане авария чак утре ще я оправят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

При сегашната им мрежа не очаквай чудеса :P Ако стане авария чак утре ще я оправят

направо ме отчая

е мрежата на Пауърнет къде е тогава нали са ги купили

нищо не разбирам

преди 1 час, Лин написа:

Просто нямах вариант и затова съм при тях. 

е то и аз нямам вариант та Булсатком ща не ща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен просто технически беше невъзможно поне преди две години. След като се свързах май с всички доставчици в София, единствените които ми останаха като вариант бяха Мегалан (тогава). Всъщност бяха единствените, които обслужваха сградата в която съм. При теб от какво идва невъзможността за друг доставчик?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, haidukpikaso написа:

това че са купили Пауърнет не означава че купуват потребителите им

Купуват фирмата с активите и пасивите й. А познай клиентите кво са!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лин написа:

При мен просто технически беше невъзможно поне преди две години. След като се свързах май с всички доставчици в София, единствените които ми останаха като вариант бяха Мегалан (тогава). Всъщност бяха единствените, които обслужваха сградата в която съм. При теб от какво идва невъзможността за друг доставчик?

не желая предплата а тия поне дето разгледах са такива - искат предплата

преди 2 минути, ExaFlop написа:

Купуват фирмата с активите и пасивите й. А познай клиентите кво са!

не знам - кво - арпаджик нали

абе пет дена не мога да разбера кво става с вас - ами да редно е да ви уведомим ама то такава каша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, haidukpikaso написа:

не желая предплата а тия поне дето разгледах са такива ...

 

 

Ясно

Само не стана ясно, оспорват ли правото ти да се откажеш от тях, при така стеклите се обстоятелства?Като информация може да е нужно на някой

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Лин написа:

 

Ясно

Само не стана ясно, оспорват ли правото ти да се откажеш от тях, при така стеклите се обстоятелства?Като информация може да е нужно на някой

Не. Не оспорват. Не те задължават с нищо и по никакъв начин - избора си е твой.

Затова са го и дали тоя т.нар.гратисен безплатен нет до края на месеца - всеки да си прецени дали ще остане или не. Те - Булсатком - ти дърпат шалтера на 1-во число ако не си им платил на тях таксата и така.

п.с. гърми трещи нета на новите ми ок пупу

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В нашият град така изкупиха най добрият ни провайдър и от тогава яко проблеми. Международният на Булсатком е отвратителен. Съпорта им е още по зле. На въпрос към администратор на булсатком  защо скайпа ми не се връзва след като всичко останало работи получих отговор че някоя от жичките на RG-то по които "вървял" скайпа най вероятно е била прекъсната и щял да ми пратил техници да ми я сменят....  След този отговор буквално тичах към Виваком. От както съм на тях интернета не е спрял дори за стотна от секундата и каквото си плащаш това получаваш но само ако е оптичен. Нямат ли покритие при теб не рискувай но ги сменяй незабавно !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, haidukpikaso написа:

Не. Не оспорват. Не те задължават с нищо и по никакъв начин - избора си е твой.

Затова са го и дали тоя т.нар.гратисен безплатен нет до края на месеца - всеки да си прецени дали ще остане или не. Те - Булсатком - ти дърпат шалтера на 1-во число ако не си им платил на тях таксата и така.

п.с. гърми трещи нета на новите ми ок пупу

И как ти е нета и тези рестарти? Влачи ли се? пита ли ги?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _Alex&Vanko_ написа:

И как ти е нета и тези рестарти? Влачи ли се? пита ли ги?

нета екстра иначе нямам оплаквания, не се влачи, зора доде зацепи нета като се пусне компчето

утре ще дойдат техници, обадих им се, нещо по настройките май било, компчето трудно ги познавало

ще трябва да се запознават демек

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

техниците от Булсатком още идват...

:(

между другото докато още ги чакам - някой разбирач по интернет да ми каже аджеба какво ми е повредено в компчето

щото тоя отворения по телефона тъй каза - сигурно не ви е наред компютъра - как пък беше у ред 10 години с Пауърнет от как сме към вас вече месец ще стане само рестартирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

техниците от Булсатком още идват...



между другото докато още ги чакам - някой разбирач по интернет да ми каже аджеба какво ми е повредено в компчето

щото тоя отворения по телефона тъй каза - сигурно не ви е наред компютъра - как пък беше у ред 10 години с Пауърнет от как сме към вас вече месец ще стане само рестартирам

Хайдуче, без да се задълбочава и като знам, че си с ХР - мирише на несъвместимост на протоколи. Дата техниците, дето ще дойдат, да са в час.

Sent from my Перла 04 Вариант using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:


Хайдуче, без да се задълбочава и като знам, че си с ХР - мирише на несъвместимост на протоколи. Дата техниците, дето ще дойдат, да са в час.

Sent from my Перла 04 Вариант using Tapatalk
 

ми от тях си е като са прехвърляли и нещо са пипали де да знам какво

каква ми била иконката сто пъти им казвам че си е включена иконката, скайпа зарежда от раз, имам скайп - но не зареждат страници ни в мозила ни в хрома, при рестарт тогава вече се оправя

то остава и да не вдяват от ХР какви техници са тогава - никакви, не ме е питал тоя с каква ОС съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Star > Run > напиши cmd. Като се отвори черния джам в него напиши:
netsh winsock reset & shutdown /r /t 000 /d p:1:1

и натисни Enter. Компът ще рестартира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ExaFlop написа:

Star > Run > напиши cmd. Като се отвори черния джам в него напиши:
netsh winsock reset & shutdown /r /t 000 /d p:1:1

и натисни Enter. Компът ще рестартира.

мерси, да идват те да го пишат туй нещо аз нема пипам нищо както и не съм и пипала, да си оправят мазалото дет са си го направили при прехвърлянето

компчето ми им виновно няма що

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем ня ма причина да е възникнал от тяхната намеса. Това се случва! Някой winsock се е счупил. Така, че не си губи времето да ги чакаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

каква ми била иконката ...

Кажи им - иконата ми е голяма, на Богородица. И всеки ден и се моля - след като е родила Спасителя, сега да роди един свестен техник (поне).
то остава и да не вдяват от ХР какви техници са тогава - никакви

Ти ще се убедиш ли? Може изобщо да не всяват - от нестандартни ситуации.

Sent from my Перла 04 Вариант using Tapatalk

мерси, да идват те да го пишат туй нещо аз нема пипам нищо както и не съм и пипала, да си оправят мазалото дет са си го направили при прехвърлянето

компчето ми им виновно няма що

Добре е, да направиш това, дето Флоп ти го каза. Ако ще профилактично.

Sent from my Перла 04 Вариант using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, haidukpikaso написа:

какви техници са тогава

Мож да са кабелджии :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, jhoro написа:




Добре е, да направиш това, дето Флоп ти го каза. Ако ще профилактично.

първи въпрос - кога да го направя - утре сутринта като включа компчето ли

втори въпрос - като го направя това ония по Коледа булонксаткомазанивати като дойдат ще кажат ма що ни разкарва то сичко 6

преди 34 минути, ExaFlop написа:

Мож да са кабелджии :) 

не знам ама от разговорите до момента по телефона - точно два проведени - са по-зле и от ангорката ми

честно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, haidukpikaso написа:

кога да го направя

По-добре Фчера. :) 

 

преди 16 минути, haidukpikaso написа:

като го направя това

Аку след ристартъ сичко й Укей, са ъбаждъш нъ съпорта им и утказвъш пусиШТенье.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ExaFlop написа:

По-добре Фчера. :) 

Аку след ристартъ сичко й Укей, са ъбаждъш нъ съпорта им и утказвъш пусиШТенье.

Ъхъ. Колкото по-рано, толсова по-добре.

Ако са такива майстори - направо ще се зарадват.

Цитат

Викам ти майсторе, щот не ти знам името - ма кат ти гледам майсторлъка, да та ева у майстора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...