Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет потребители обръщам се към вас за съвет . В заглавието е описано за какво става дума та моля препоръчайте ми кой от двата модела си заслужава повече . Поздрави на всички и благодаря за отделеното внимание :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

P70 би бил моят избор - по-издръжлива батерия, повече мегапиксели на камерата и малко по-малък дисплей. Убедил съм се, че 5 инча са напълно достатъчни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A7000. P70 има много проблеми.

преди 10 минути, критичен написа:

P70 би бил моят избор - по-издръжлива батерия, повече мегапиксели на камерата и малко по-малък дисплей. Убедил съм се, че 5 инча са напълно достатъчни.

Ако не си го ползвал, не го предлагай. Не един потребител се е оплакал от него, особено след ъпдейта то Lollipop.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, niki292002 написа:

A7000. P70 има много проблеми.

Ако не си го ползвал, не го предлагай. Не един потребител се е оплакал от него, особено след ъпдейта то Lollipop.

Окей, нищо ново за лайново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами тогава какво мислите за A7000 по ли е добър от към производителност и като телефон или има и той сериозни проблеми . Разбрах само че той е с по голям екран спрямо P70 и най вероятно ще е по неудобен за разговор нз и аз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А7000 си е много сносно телефонче.Имаме го от почти година,а април месец му дойде и андроид 6.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, koldan написа:

А7000 си е много сносно телефонче.Имаме го от почти година,а април месец му дойде и андроид 6.0.

Работи ли наистина бързо както го представят по ревютата ? И удобен ли е за разговори ? На хартия уж P70  е по производителен , но при gaming  ревютата даже A7000 изкарва игрите по плавно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още един глас и от мен за A7000. След ъпдейта от Април до 6.0 се поизчистиха доста бъгове. За игрите нищо не мога да кажа, тъй като не играя, но съм доволен.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, techmaniac написа:

Още един глас и от мен за A7000. След ъпдейта от Април до 6.0 се поизчистиха доста бъгове. За игрите нищо не мога да кажа, тъй като не играя, но съм доволен.

Ами P70 няма ли да получи ъпдейт до андроид 6.0 ако това е само проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Daniel95 написа:

Доста съмнително. Принципно Lenovo правят по един голям ъпдейт, с последващи секюрити пачове...

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Daniel95 написа:

Зарежи го това P70. Доста хора пропищяха от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоест препоръчвате повече A7000 пред P70 ? С други думи ще функционира по добре ? Понеже не намерих отзиви конкретно за A7000  и затова реших да се консултирам и с вас .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За лек и среден гейминг ще ти върви гладко,при по-тежките заглавия може да ти лагва малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, koldan написа:

За лек и среден гейминг ще ти върви гладко,при по-тежките заглавия може да ти лагва малко.

Имаш предвит и за двата модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, koldan написа:

За А7000 говоря.

Добре от двата модела реално кой ще се представи по добре в игрите или ще са кажи речи на равно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бягай надалеч от Lenovo ... само това ще ти кажа. Дай един бюджет най-добре, за да знам накъде да те насоча.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ем ок бюджета е до 350 лв , ако е възможно да е от техномаркет/ технополис или виваком . Да се представя добре в игрите най важното и да може да се използва нормално и при разговори

преди 6 минути, metallica_333 написа:

Бягай надалеч от Lenovo ... само това ще ти кажа. Дай един бюджет най-добре, за да знам накъде да те насоча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/smartfon-letv-one-s-dual-sim-32gb-4g-gold-letv-one-s-32gb-gold/pd/D3ZD33BBM/

Нямам наблюдения в/у телефона, но много хора съм чувал, че хвалят марката и все пак имай предвид, че аз лично никога не бих си купил китайска техника поради ред причини.

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-LG-K10-K420N-BLACK/p/570593

Същото, само дето имам познат с такъв телефон и също казва, че е доволен.

http://www.emag.bg/smartfon-sony-xperia-m4-aqua-8gb-4g-cheren-m4-aqua-black/pd/D7W6MYBBM/

Отново никакви наблюдения, но като че ли е най-надежден от трите, следван от ЛГ. Чувал/чел съм различни неща за апарата - както позитивни така и негативни, най-вече го предлагам заради софтуера на Сони.

П.С. Надявам се да няма проблем с това, че 2 от предложенията са от ема*. Лично аз съм пазарувал няколко пъти от там, никакви проблеми, но не съм опирал до гаранция и не знам как седят нещата с нея.

Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.