Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Дадоха ми за поправка един таблет Qware Tablet PC Pro3 на малкия ми племеник - проблема беше, че батерията беше залепена с едно двойнозалепващо тиксо, отлепила се е и проводниците са се скъсали. Запоих ги, таблета тръгна, но нито едно приложение не иска да заработи; веднага след старт изскачат съобщения :"За съжаление приложението Bulgarian Keyboard спря да работи", както и същото съобщение, когато се опитвам да отворя някое друго приложение.

Таблета няма карта памет и използва само вътрешната.

Някакви предположения какво може да му има и евентуално отстраняване на проблема?

Благодаря предварително! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш проблем с андроида 

Коя версия на андроида позваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай да го върнеш в заводските настройки,явно нещо андройда са е прецакал,друг вариянт е да унинсталираш приложенията и да ги инсталираш пак.

Редактирано от I love anime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 минути, Ерай Ергюнов написа:

Имаш проблем с андроида 

Коя версия на андроида позваш

4.0.3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте пак!

Опитах с връщане към заводско настройки, но след рестарта нещата си бяха същите. Имаше и 2-3 снимки, които също си стояха от преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Петър Василев
        Здравейте,
        Имам много специален проблем с един таблет 3Q AC1024C. Проблема е, че софтуера нещо се е скапал и при включване на устройството ми се появява Android system recovery <3e>, заедно с едно меню и надпис: "Volume up/down to move highlight". Проблма е, че китайското чудо няма бутони за усилване и намаляване на звука! Има само бутон Menu и ESC. Съответно единствената опция, която мога да избера е 1.reboot system now (като натисна бутона "menu"). Пробвах да му закача на чудото външна клавиатура през USB - не стана. Изтеглих му и firmware и се опитах да го флашна през  PAD Product Tool - пак не става (не ми намира устройството при ресет). 
        Та въпроса ми е - някой сбълквал ли се е с подобен проблем и има ли идея как изобщо може да реши?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.