Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Единственото, което имам, е захранване и 2 харддиска(не мога да ви кажа какво е/са, понеже не съм вкъщи). Целя да играя игри от калибъра на CS:GO. Видеокартата ми е GeForce 610, а процесорът ми е Intel Pentium Dual Core 1.3Ghz, имам 3GB RAM(предполагам, че за нищо не стават). Държа на свястна звукова карта.

Редактирано от vaso413
    Недовършен текст (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Количка ! Но дори така надминава бюджета с 50 лв. Ако искаш можеш да смениш процесора с i3-6100 и да караш на вграденото видео щом е за леки игри като csgo/lol/dota .

Иначе най-добрият вариант е да събираш още пари . Да не споменавам , че захранването , което имаш може да е китайска бомбичка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GT610 е по-слаба от пълноценната графика на Skylake тоест е излишна дори да решиш на първо време да наблегнеш на процесора и да купуваш видеокарта в бъдеще.

Колкото до аудио картата при тоя бюджет това е малко в графата на мечтите не че е невъзможно - http://nikem-bg.net/cart/44828p1r56828p1r55134p1r55147p1rf.html 

пс. Захранването също е силно препоръчително да се смени - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-430ST--430W/description.html

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бюджетът ми вече достига 600 лв, захранването ми е старо, работи хубаво, но ако е препоръчително да се смени, моля, предложете ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, ncl написа:

А какво е сегашното захранване?

Не знам какво е и не мога да видя, понеже не съм вкъщи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Старите дискове може и да не са подходящи, пък и ще са доста бавни. Кутия не разбрах дали имаш? За тези пари бих взел това, като после трябва да се добави още една плочка рам и евентуално ССД:

MSI H110M PRO-D LGA1151
    I3-6100 3.7GHX/3MB/LGA1151/BOX
    4G DDR4 2400 KINGSTON
    PSU Chieftec GPA-350B8 350W
    Palit GTX 750 StormX OC 1GB NE5X750THD01F

Обща стойност - 616.25 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.