Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сбогом, Калдата!

Не намерих приятели във форума, затова се обръщам към самия форум. Надявам се да съм бил полезен на някого или пък писанията ми да са накарали някого да се замисли. Ще кажа само едно - Windows 10 е нещо ужасно и е хубаво да се бойкотира. Да, винаги ще има геймъри като @Кико, които ще продадат и ЕГН-то си, за да им тръгне най-новата игричка безпроблемно, но такива хора не трябва да стават мнозинство и не трябва мисленето им да се приема като правилно. Това са хора-егоисти.

Не забравяйте също, че не е важно какво пишете по форумите, а какво правите извън тях. Животът е това, което ни се случва, а не което четем. Странно е да пиша последното, след като пиша кратки разкази, които се надявам да влияят на хората, но... животът е пълен с парадокси.

Сбогом и Бог да ви благослови!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 10 минути, критичен написа:

Сбогом, Калдата!

Не намерих приятели във форума, затова се обръщам към самия форум. Надявам се да съм бил полезен на някого или пък писанията ми да са накарали някого да се замисли. Ще кажа само едно - Windows 10 е нещо ужасно и е хубаво да се бойкотира. Да, винаги ще има геймъри като @Кико, които ще продадат и ЕГН-то си, за да им тръгне най-новата игричка безпроблемно, но такива хора не трябва да стават мнозинство и не трябва мисленето им да се приема като правилно. Това са хора-егоисти.

Не забравяйте също, че не е важно какво пишете по форумите, а какво правите извън тях. Животът е това, което ни се случва, а не което четем. Странно е да пиша последното, след като пиша кратки разкази, които се надявам да влияят на хората, но... животът е пълен с парадокси.

Сбогом и Бог да ви благослови!

А, благодаря, че ме споменаваш. Какво общо има ЕГН-то ми с това, че искам да играя и някоя игра? На тоя свят има много лоши неща. Аз със и без Win 10  мога да бъда следен безпроблемно и сигурно някой ми е обърнал внимание, след като доста чсто пиша против Щатите, против капиталистите, против началниците си...Та за едно ЕГН  ли ми е? То който иска, си го знае. Въпросът е да сме открити и да покажем, че не се страхуваме от анонимни заплахи и изобщо от заплахи. Ами давай, давай да видя кой ще дойде. Все се намира някой луд да ме заплаши...дори и в тоя форум. Луди всякакви. Ако аз съм им най-големия проблем, ок, чакам ги. Какъв е проблема не мога да разбера, та чак и теми за мен да пускаш. И каква обща допирна точка имам с теб, освен 2 засичания  в две теми - едната за предложения за Калдата, другата по случайност в темата за Win 10. Е, гледам ника ти е нов, предполагам си отдавна тук, но не ти знам името. Тоа ти е проблема. Аз имам 4-5 регистрации, но всеки модератор и по-старите потребители ги знаят и то не от сега, а няколко дни след като съм си направил нова регистрация. Но хора, дето се появяват и почват да критикуват, криейки се зад анонимността си ( само за себе си и за такива като мен, дето не са тръгнали да се ровят из личните животи на други)...освен наистина да кажа "сбогом" до следващата регистрация, няма какво друго. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 56 минути, критичен написа:

Сбогом, Калдата!

Не намерих приятели във форума, затова се обръщам към самия форум.

Много бързо разбра, че не можеш си намериш приятели?;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сбогом приятел и с хубаво да ме споменаваш. Не го мисли сега този жокер на снимката ми. Винаги трябва да се прави на весел и затова понякога откача и мрази и всички и всичко наред. Надявам се не напускаш форума заради мен. Ако съм те обидил с нещо последните дни, не ми пращай кофти писма. Търся снежанка с големи гърди или поне едно красиво неразглезенено момиче което да е наистина на поне 18години, а не някакви деца/пенсионери да ми се правят на интересни. След малко ще отида в раздел празни приказки, спам, бира, слънчоглед, шопски салати само заради една жена която сервира храна там или стои зад бара. Успех и на теб с твоето начинание младеж каквото и да е то. Надявам се съм ти помогнал в живота с този не чак толкова лош коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.