Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да си купя компютър от споменатият сайт отгоре та искам да знам,ако сте пазарували от там какво е вашето мнение и вашата препоръка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели бюджет и за какво ще се ползва компютъра и ще ти предложат. Не се купува готов а го сглобяват от поръчани части. Ще дойде по куриер! В Благоевград сигурно има Жар но ако е изгодно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пик Копютърс са форма със централен офис в Пловдив имат още магазини в София и Бургас. От години пазарувам части от тях и са коректни и си разбират от работата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, Memo0 написа:

Не си заслужава.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 35 минути, ncl написа:

Не мога да видя хард диск...

Щото няма:) Но би трябвало да се уточни и какъв се иска (SSD - HDD). А най-добре, да се каже какъв е максимума на бюджета, за да се извлече най-голяма полза от темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май не сте ме разбрали правилно искам готов компютър.Максимума на бюджета ми е 580лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ncl написа:

Не мога да видя хард диск...

Ох,вярно. Ама че съм блейка.

Хм,ще трябва съвсем друга да стане конфигурацията.Ще редактирам мнението си.

Ето какво предлагам.Като авторът на темата да има в предвид,че доста е спестено,за да може да се вмести в бюджета.Съответно хубаво ще е да сподели за какво ще ползва все пак конфигурацията,за да е по-ясно.

Количка

ASROCK H110M-DGS LGA1151 
    G3900 2.8GHZ 2M BOX LGA1151 
    4G DDR4 2400 KINGSTON 
    HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3 
    Zalman Case ATX Z1 USB3.0 
    PSU FORTRON FSP350-60APN 85+ 
    Palit GTX 750 StormX OC 1GB NE5X750THD01F 

Обща стойност - 605.09 лв. с ДДС

Например,ако игрите не са приоритет,може да се спести видеокартата,пък да се добави повече рам и по-мощен процесор,който пък ще е напълно достатъчен за доста време напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото платформата е предходната от тази,която е настояща и актуална в момента.

Видеото също е с по-бавната ДДР3 памет.

Не е ясно и захранването какво е.Пък и кутията не е от най-добрите.

Кажете за какво ще ползвате машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трудно е да се вместите в този бюджет.Каквото и да се конфигурира,ще е с големи компромиси.По-добре посъберете още пари.Все пак не купувате компютър всеки ден.Изчакайте ,съберете пари и тогава си вземете що-годе читава машина.Друг вариант е да вземете някакви базови части и да търсите видеокарта втора употреба.Нямате ли някаква настояща конфигурация,нещо от което поне кутията и захранването ,или харда, да се ползват?

А за какви игри става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажете какви са харда,захранването и кутията му. И не е нужно на час по лъжичка да ни казвате.Какви игри ще се играят,за пореден път питам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Процесор- Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.46 GHz

Видео карта -GeForce 7100 Gs

Захранването е safe power 230 V

512 RAM

Редактирано от Memo0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен ако искаш да играеш игри си избери с друг процесор, този не е от добрите. Но мисля че като цяло кофигурацията ще ти свърши работа. Не всичко ще ти върви с този процесор, но ще работи нормално. Цената е добра.

Като цяло PIC са с качествени части и добри цени, аз преди години бях доволен от тях.

Това ще ти върши по-добра работа: https://www.pic.bg/nastolen-kompyutyr-pic-i3-game-9047

За тези пари в сайта им не намирам нищо по-добро за съжаление. Преди години имаха доста добър асортимент.

преди 3 минути, Memo0 написа:

Процесор- Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.46 GHz

Видео карта -GeForce 7100 Gs

Захранването е safe power 230 V

512 RAM

Дъното какво е? С този процесор и лек ъпгрейд може да постигнеш хубави резултати в зависимост и от дънот оразбира се :)

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От тоя стария компютър единствено кутията ще става за ползване.Евентуално.

Защо не обмислите покупката на втора употреба машина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е зле,но е далеч от понятието "геймърски"

Има достатъчно рам,това му е предимството.

Един колега от друг форум продава компютър.Като е сложен в малка кутия.Ако искате,може да го преместите във вашата настояща кутия.Има си процесор като моя,хубаво дъно,2х4 рам, ССД и 1ТБ хард.Няма видеокарта,но за непретенциозни игри ще става без проблем.Цената е 580 лв.Ако сте заинтересован,ще ви пратя някакви данни и координати на лично съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тези пари е много по добре да си вземеш машина втора ръка с i5 процесор като този http://www.kvantservice.com/Kompyutri_detaili/Artikul_10425_Esprimo+E710.html. И допълнително си избираш нископрофилна видеокарта която ще влезе в кутията. Така ще имаш много по модерна машина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.