Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Другият месец ще си взимам мишка та се чудя коя от двете ще ми е по удобна за CSGO .. Ако има по добри модели до 140лв. предложете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zowie EC1/EC2-A, като 1-цата е една идея по-голяма. По-добра е във всяко едно отношение спрямо моделите на които си се спрял. От 2 месеца съм EC1-A, без забележки, много е удобна, сензорът е идеален, изработката е също на много високо ниво. Имам 3-ма познати с мишки на Razer и всичките имат някакви проблеми, че на единия и клавиатурата му се скапа. Като цяло моят съвет е да избягваш  Razer.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, metallica_333 написа:

Zowie EC1/EC2-A, като 1-цата е една идея по-голяма. По-добра е във всяко едно отношение спрямо моделите на които си се спрял. От 2 месеца съм EC1-A, без забележки, много е удобна, сензорът е идеален, изработката е също на много високо ниво. Имам 3-ма познати с мишки на Razer и всичките имат някакви проблеми, че на единия и клавиатурата му се скапа. Като цяло моят съвет е да избягваш  Razer.

14 см ми е ръката на дължина значи 2 - ката

Zowie няма грапаво отстрани това означава ли нещо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да означава? Захватът на мишката си е идеален и не се нуждае от нищо грапаво по нея. Или намекваш нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.08.2016 г. в 21:54, metallica_333 написа:

Какво да означава? Захватът на мишката си е идеален и не се нуждае от нищо грапаво по нея. Или намекваш нещо?

ръката ми е малка и се чудя кое да избера ec2 -A или ривалката ... Искам да ме грабнеш с нещо или не знам .. Не познавам човек с rival или zowie  и не мога да пробвам без да платя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм пробвал, на ''сляпо'' я купих. SS за мен лично са надценени както Razer, лично мнение и не ангажирам никого с него. Просто за цената си не предлагат достатъчно качествени продукти. Zowie хем струват по-малко, хем ги превъзхождат във всяко едно отношение и няма излишни светлини по нея, като изключим скрола, който свети в 4 цвята, зависещи от DPI-то. Друг + е, че просто свързваш мишката към PC-то и си готов. Никакви допълнителни софтуери, настройки и тем. подобни. Вземи прочети в някой форум, ако щеш даже чуждестранен и ще видиш, че на 100 мнения има 1-2 негативни най-много за Zowie. За Razer и SS обаче не можеш да прочетеш същото..я някоя дефектна бройка, я проблем с двойно кликване, нискокачествена изработка и т. н.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледам много от csgo играчите използват zowie . Играеш ли цс го ?? Дали ако поръчам въпросната мишка и не ми хареса да я върна в срок от 7 работни дни ?? 

на 23.08.2016 г. в 22:33, metallica_333 написа:

И аз не съм пробвал, на ''сляпо'' я купих. SS за мен лично са надценени както Razer, лично мнение и не ангажирам никого с него. Просто за цената си не предлагат достатъчно качествени продукти. Zowie хем струват по-малко, хем ги превъзхождат във всяко едно отношение и няма излишни светлини по нея, като изключим скрола, който свети в 4 цвята, зависещи от DPI-то. Друг + е, че просто свързваш мишката към PC-то и си готов. Никакви допълнителни софтуери, настройки и тем. подобни. Вземи прочети в някой форум, ако щеш даже чуждестранен и ще видиш, че на 100 мнения има 1-2 негативни най-много за Zowie. За Razer и SS обаче не можеш да прочетеш същото..я някоя дефектна бройка, я проблем с двойно кликване, нискокачествена изработка и т. н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По закон дните са 14, недей ги гледа какво пишат по сайтовете. Лично моята я взех от des*top.bg. То там си има специален цитат от правата на купувача като правиш самата покупка мисля. Играя цсго, но LoL ми е приоритет. И да, много хора използват Zowie, тя си е точно предназначена за игри като цс, ама мен си ме кефи за всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, господа от личен опит ви казвам и kaтo професионален фпс играч, най добрите са zowie fk1 fk1+ fk2, zowie ec1 evo ec2, zowie za11,12,13 и.т.н steelseries rival също не е лоша но zowie са мн.над останалите конкуренти

Редактирано от Sensei_Rocky1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.