Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Другият месец ще си взимам мишка та се чудя коя от двете ще ми е по удобна за CSGO .. Ако има по добри модели до 140лв. предложете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zowie EC1/EC2-A, като 1-цата е една идея по-голяма. По-добра е във всяко едно отношение спрямо моделите на които си се спрял. От 2 месеца съм EC1-A, без забележки, много е удобна, сензорът е идеален, изработката е също на много високо ниво. Имам 3-ма познати с мишки на Razer и всичките имат някакви проблеми, че на единия и клавиатурата му се скапа. Като цяло моят съвет е да избягваш  Razer.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, metallica_333 написа:

Zowie EC1/EC2-A, като 1-цата е една идея по-голяма. По-добра е във всяко едно отношение спрямо моделите на които си се спрял. От 2 месеца съм EC1-A, без забележки, много е удобна, сензорът е идеален, изработката е също на много високо ниво. Имам 3-ма познати с мишки на Razer и всичките имат някакви проблеми, че на единия и клавиатурата му се скапа. Като цяло моят съвет е да избягваш  Razer.

14 см ми е ръката на дължина значи 2 - ката

Zowie няма грапаво отстрани това означава ли нещо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво да означава? Захватът на мишката си е идеален и не се нуждае от нищо грапаво по нея. Или намекваш нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 23.08.2016 г. в 21:54, metallica_333 написа:

Какво да означава? Захватът на мишката си е идеален и не се нуждае от нищо грапаво по нея. Или намекваш нещо?

ръката ми е малка и се чудя кое да избера ec2 -A или ривалката ... Искам да ме грабнеш с нещо или не знам .. Не познавам човек с rival или zowie  и не мога да пробвам без да платя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз не съм пробвал, на ''сляпо'' я купих. SS за мен лично са надценени както Razer, лично мнение и не ангажирам никого с него. Просто за цената си не предлагат достатъчно качествени продукти. Zowie хем струват по-малко, хем ги превъзхождат във всяко едно отношение и няма излишни светлини по нея, като изключим скрола, който свети в 4 цвята, зависещи от DPI-то. Друг + е, че просто свързваш мишката към PC-то и си готов. Никакви допълнителни софтуери, настройки и тем. подобни. Вземи прочети в някой форум, ако щеш даже чуждестранен и ще видиш, че на 100 мнения има 1-2 негативни най-много за Zowie. За Razer и SS обаче не можеш да прочетеш същото..я някоя дефектна бройка, я проблем с двойно кликване, нискокачествена изработка и т. н.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

гледам много от csgo играчите използват zowie . Играеш ли цс го ?? Дали ако поръчам въпросната мишка и не ми хареса да я върна в срок от 7 работни дни ?? 

на 23.08.2016 г. в 22:33, metallica_333 написа:

И аз не съм пробвал, на ''сляпо'' я купих. SS за мен лично са надценени както Razer, лично мнение и не ангажирам никого с него. Просто за цената си не предлагат достатъчно качествени продукти. Zowie хем струват по-малко, хем ги превъзхождат във всяко едно отношение и няма излишни светлини по нея, като изключим скрола, който свети в 4 цвята, зависещи от DPI-то. Друг + е, че просто свързваш мишката към PC-то и си готов. Никакви допълнителни софтуери, настройки и тем. подобни. Вземи прочети в някой форум, ако щеш даже чуждестранен и ще видиш, че на 100 мнения има 1-2 негативни най-много за Zowie. За Razer и SS обаче не можеш да прочетеш същото..я някоя дефектна бройка, я проблем с двойно кликване, нискокачествена изработка и т. н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По закон дните са 14, недей ги гледа какво пишат по сайтовете. Лично моята я взех от des*top.bg. То там си има специален цитат от правата на купувача като правиш самата покупка мисля. Играя цсго, но LoL ми е приоритет. И да, много хора използват Zowie, тя си е точно предназначена за игри като цс, ама мен си ме кефи за всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, господа от личен опит ви казвам и kaтo професионален фпс играч, най добрите са zowie fk1 fk1+ fk2, zowie ec1 evo ec2, zowie za11,12,13 и.т.н steelseries rival също не е лоша но zowie са мн.над останалите конкуренти

Редактирано от Sensei_Rocky1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Здравейте,
        при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
      • от Plamen Traikov
        Хора, препоръчайте ми готов комп. или сглобен без значение, искам да играя FIFA 17, Witcher 3, CS GO, Battlefield 1, GTA 5... благодаря
      • от CuinTheSuN
        Здравейте
        Решил съм да си взимам нова настолна машина, защото на 3 годишния лаптоп върви само ЛоЛ.  
        Конфигурацията ще се ползва почти изключително само за игри, като главно ще се играе CS GO (на високи настройки), LoL(също на високи настройки) и GTA 5(поне на над-средни настройки). Хубаво ще е и някой от по-новите заглавия да вървят добре, ако не на средни, поне на по-ниски настройки. 
        Бюджета е 1300-1400 лв.(като е хубаво да не надминава 1400), като това не включва никаква периферия. 
        Като изискванията са процесора да е i5(ако е възможно) и да има поне 120гб SSD.
        Най-вероятно ще се взима от Никем, тъй като искам да е направо сглобен. Почти сигурен съм, че бих се справил и сам, ама не ми се експериментира. 
        Всякакви предложения са добре дошли. Благодаря ви предварително!
      • от batmannn
        Здравейте, в началото на другия месец мисля да си купувам нов компютър. Мисля да го ползвам главно за cs go, гледане на филми, браузване и ако е възможно за тези пари да играя някои от по-новите игри като фифа например и подобни, само ако е възможно де. Бюджета ми е 950 лева. Благодаря предварително!
      • от cs_go_player
        Здравейте! Понеже искам да си взема нова конфигурация и ми трябва главно за игри.
        Играта която е главна е CS GO и ми се иска новият компютър да държи висок fps. Също така ми трябва и монитор в цената.
        Бюджета е до 1000-1100 лева.
        Давайте идеи...
        Благодаря предварително!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.