Премини към съдържанието
KillerBear

FPS Drop на игри при Уиндоус 7

Препоръчан отговор

Добър ден хора !
    Значи проблема ми е следния,на другия ми лаптоп си инсталирах Уиндоус 7,сложих му драйвърите,върви перфектно докато не си изтеглих една игра и видях какво става с ФПС-то.Докато си е на 150 ФПС пада на 80,после на 60,на 40,на 20 и после пак на 150 и се редува така и се усещат лагове,с една дума кофти се играе така,преди да се развали,тоест преди преинсталацията всичко си беше окей. Имам и един въпрос също,ако инсталирам Директ Х дали ще се оправи?Ако да ако може да ми дадете линк.
    Параметрите на лаптопа съм ги качил...
    Та ако може за помощ.....
    Мерси предварително!

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен процесора друго за модела не може да се разбере. Инсталирай си програмата AIDA или Speccy за да може да покажеш параметрите на лаптопа. Вероятно прегряваш видеокартата, защото лаптопите не стават за игри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Емил Костов написа:

Освен процесора друго за модела не може да се разбере. Инсталирай си програмата AIDA или Speccy за да може да покажеш параметрите на лаптопа. Вероятно прегряваш видеокартата, защото лаптопите не стават за игри. 

Пред не беше така... След преинсталацията почна да дропва.А и не съм геймър просто играя на една игричка сега и на нея немога да играя :(
    Модела на лаптопа е Acer Aspire E5-572G

Лаптопа загрява много,да не би да е заради това,че не съм си сменял термо пастата от повече от една година ?

Редактирано от KillerBear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Сигурен ли си, че си инсталирал всички драйвери? В device manager имаш ли ! знак ( проблемен драйвери) или ? знак ( непознат хардуер )? С някакув софтуер ли си инсталирал драйверите или по модела на хардуера?

2. Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и покажи темепратурите в момнета. Правена ли е скоро профилактика на този лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, Емил Костов написа:

1.Всички драйвери съм ги изтеглил от Acer.com.В device manager нямам Удивителни знаци за повредени драйвери.Инсталирал съм ги ръчно по правилната последователност
    2.Ще изтегля Айда и ще ви покажа температурите.Профилактика е правена само 1 път и това беше преди 10-11 месеца,а аз си купих лаптопа Януари миналата година

преди 17 минути, Емил Костов написа:

1. Сигурен ли си, че си инсталирал всички драйвери? В device manager имаш ли ! знак ( проблемен драйвери) или ? знак ( непознат хардуер )? С някакув софтуер ли си инсталирал драйверите или по модела на хардуера?

2. Инсталирай си програмата AIDA или Speccy и покажи темепратурите в момнета. Правена ли е скоро профилактика на този лаптоп?

Ето и температурите ми в момента.

Ново Bitmap изображение.png

Редактирано от KillerBear (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дай снимка след поне 2-3 мин., след 20 сек. не може да се разбере, но тези 78 още след толкова малко време - вероятно прегряване на видеото.

Редактирано от bvbfan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.