Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Искам да си взема резервна батерия за посочения в името на темата фотоапарат. Оригиналната е  NB-6L, също става и NB-6LH, но цените им са почти 1/4 от цената на самия апарат. Гледах, че има някакви заместители, отговарящи на съответните модели, но на много по-ниски цени. Според вас добро решение ли са или да си търся оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Gogo456 написа:

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, HotMusicFan написа:

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

За това не погледнах. Може би наистина така ще е най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Любен Пашов
      Имам прахосмукачка AEG AG5022 със сваляща се литиево-йонна батерия.
      Проблема е, че прахосмукачката не зарежда батерията като се закачи на док станцията.
      Изброявам следните факти открити от мен:
      - батерията е в добро работещо състояние, при директно свързване на зарядно към конекторите "+" и "-" се зарежда, вдига напрежение и държи заряд
      - при ръчно заредена батерия, прахосмукачката работи както трябва и има необходимата мощност
      - ток до прахосмукачката достига 32-35V според зарядното
      - в режим на зареждане по "+" от прахосмукачката не идва ток, а само някакво разреждане до 1V
      - правилния ток 32-35V идва по конектора на прахосмукачката "C" но батерията от него не се зарежда
      - конекторите "A", "B" и "C" предполагам служат за обратна връзка от батерията за нивото на заряда, което се изобразява на прахосмукачката

1. Как точно и за какво работят конекторите "A", "B" и "C"?
      2. Прахосмукачката ли не подава правилно ток по "+" или батерията не поема правилно ток от "C"?

• от Mihaelavv
      Здравейте. Имам проблем с лаптопа ми. Вечерта преди да открия проблема, както винаги, си изключих лаптопа без проблем. На следващият ден забелязах, че не мога да го включа, дори когато е включен в контакта. В други форуми четох, че е хубаво да се премахне батерията и да се включи наново, но моята е вградена и не знам какво да направя с нея. Лаптопът е нов, използвам го от 3-4 месеца вече и няма как да е изгоряла видео-картата, защото изобщо не свети клавиатурата или копчетата. Ако можете да ме посъветвате с нещо полезно ще бъда много благодарна.
    • от tony ilchev
      Здравейте,
      Купих си телефона миналият месец (01,2018г.) samsung s 7(SM-G-930F) телефона е с андроид нуга(7.0)
      Oтначало телефона изкарваше два дена без проблем с едно зареждане и беше студен като мъртвец.
      Eдин месец по-късно телефонът взе постоянно да е топъл горещ и батерията започна да пада за 15 часа до 17 часа без да го ползвам особено и без да съм сменял някакви настройки преди това
      Гледах консумацията на батерията и ми показваше че най-много енергия се използва за"Система андроид" около 30-40% от заряда на батерията.
      Реших да го върна в сервиза да му сменят батерията или да видят Какъв е проблема,понеже не може да изкара и един ден с едно зареждане и беше постоянно от топъл горещ
      Обаче Няколко дни преди да отида в сервиза се появиха някакви ъпдейти за приложения("карти,скаип и другите не ги помня) телефонът ми е настроен когато е включен към зарядно сам да сваля и обновява приложения.
      От този момент нататъка телефонът спря да загрява и отново започна да изкарва поне два дена с едно зареждане
      Сега съм един много щастлив собственик на Samsung S7
      Въпросът ми е: имал ли е някой такъв проблем и на какво се дължи понеже на стария S5 имах същите проблеми след update Lollipop- Marshmallow

• от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от peter parker
      Здравейте приятели, 

Искам да попитам - има ли някой принтер canon pixma IX6850 , който да го продава?
      Взимам го за части!
      Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.