Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Искам да си взема резервна батерия за посочения в името на темата фотоапарат. Оригиналната е  NB-6L, също става и NB-6LH, но цените им са почти 1/4 от цената на самия апарат. Гледах, че има някакви заместители, отговарящи на съответните модели, но на много по-ниски цени. Според вас добро решение ли са или да си търся оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 56 минути, Gogo456 написа:

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, HotMusicFan написа:

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

За това не погледнах. Може би наистина така ще е най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pi4man
        Здравейте. Имам Iphone 5s, батерията на който започна да държи все по-малко и по-малко. Реших да сменя батерията и за целта поръчах нова. Относно самата подмяна не мисля, че ще имам някакви затруднения, имам нужните технически познания. Изгледъл съм и няколко клипчета в youtube. Въпросът ми възникна при разговор с човек държащ сервиз за телефони. Въпросният човек ми каза, че след подмяната съществува риск, устройството въобще да не се включи. Това вярно ли е? 
      • от loranst looa
        Здравейте , може ли да ми кажете има ли някъде такова нещо като сешоар на батерии  които може да се ползва без да бъде включен в контакт   и ако има къде може евентуално да се намери такова нещо Като да уточня става въпрос за истински сешоар не за детска играчка  . Благодаря 
      • от Vladimir96
        Здравейте,търся програма за Андроид която да ми каже колко е реалния капацитет на външната ми батерия. Благодаря ви за отговорите предварително
      • от Wildzet
        Дадох стария ми телефон на майка ми, но батерията свършва бързо, някаква фалшива е. Когато го ползвах я смених, на около 6 месеца е, но мисля, че ме излъгаха нещо в сервиза. Искаха само 20лева за ''нова'' батерия при положение, че навсякъде ги продават по 40лв. С около милиметър и нещо е по-малка от старата, оригинална, батерия е. Тази в момента държи около 30 минути и умира от 100%.... 
        Та, някакви идеи от кой сайт или магазин в Русе мога да закупя оригинална батерия за LG G3 (3000mah)? 
      • от tonnykrasteva
        Здравейте,
        От известно време имам проблем с лаптопа - изключва и не мога да разбера от къде точно идва проблема.
        Когато за първи път го занесох на сервиз, казаха, че е от кабела и по-скоро от кабела, който „показвал“ на лаптопа ми, че зарядното е за този модел. Заекът ми беше наръбал кабела преди три-четири години и просто го залепиха. Проблемът не се изчисти.
        Занесох го втори път. Тогава пък казаха, че имам проблеми с хард диска, трябвало да се смени - клонираха го, смених го, но проблемът си остана.
        И понеже ми писна да плащам всеки път диагностика и да сменям части на произволен избор, реших да се опитам да конкретизирам от къде идва проблемът.
        Това, което установих е, че когато лаптопът работи, независимо дали съм в интернет, гледам филм или изобщо не го закачам - харчи повече енергия, от колкото може да зареди батерията. Включен е към захранването, дава, че се зарежда, но батерията пада. Трябва да го затворя и да го изчакам да се зареди, за да го ползвам отново.
        Другото, което е, ако искам да работи без батерия, трябва да я изчакам да се зареди поне на 90%, за да я махна, докато лаптопът е все още включен в захранването. И дори тогава, на моменти изключва.
        Сблъсквали ли сте се с подобен проблем или знаете ли от къде може да идва проблемът? От зарядното, батерията? На няколко пъти в сервиза им обясних проблема, а те смениха какво ли не и пак е оправиха нещата. А уж са оторизиран сервиз на HP.
        Ще се радвам да чуя мненията ви по въпроса.
        П.П. Извинявам се, ако темата е в грешния раздел.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.