Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! :)

Искам да си взема резервна батерия за посочения в името на темата фотоапарат. Оригиналната е  NB-6L, също става и NB-6LH, но цените им са почти 1/4 от цената на самия апарат. Гледах, че има някакви заместители, отговарящи на съответните модели, но на много по-ниски цени. Според вас добро решение ли са или да си търся оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Gogo456 написа:

Ето тази изглежда добре, не е оригинална. Не знам колко струва апаратът, но по-евтини ще намериш само китайски, които могат да се надуят на 2-рия ден. Надявам се, че съм помогнал!

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, HotMusicFan написа:

Много й е малък тока и ще пада много бързо. Видях я още снощи като рових из нета. Т.е. най-добре е да си взема оригинална?

За това не погледнах. Може би наистина така ще е най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от CitySL
      Здравейте,
      Лаптопа е  Asus VivoBook15 X540UB-GQ041,
      Inter Core i3-6006U (2.0GHz,3MB)
      4096GB DDR4 2133Mhz
      1TB HDD
      NVIDIA GeFirce MZ110 2GB GDDR5

Лаптопа е закупен преди 6 месеца, като се използва предимно на бюро. Въпреки това не се използва само на ток, а се използва батерията и след като даде индикация за намалял заряд се включва да се зареди. Така го правя 3-4 пъти на ден, да не е само на ток. Батерията издържа 3-4 часа в зависимост от натоварването. Иползва се за браузване, филми, музика и единствената игра, която играя е cs 1.6. 
      Вчера след като се използваше на батерия и нейният заряд намаля, включих зарядното и се появи странен проблем. Лаптопа започва да зарежда батерията и след около 10-20 секунди (различно е всеки път) процеса прекъсва. След това отново захапва да зарежда и пак прекъсва като отчита, че няма поставено зарядно устройство. Пробвах да рестартирам компютъра, актуализирах драйверите за батерията, но резултата бе все същия.  Даже иконата за състоянието на батерията ми изчезна (вижда се на едното клипче). Изключвам да е проблем с буксата на лаптопа, защото тя е махана 2-3 пъти досега. Винаги си стои кабела на зарядното в буксата, а когато приключи зареждането на батерията премахвам зареждането от контакта. Накрая батерията ми падна до 1% и изключих лаптопа. Лаптопа е с вградена батерия.
      Днес реших да звънна на фирмата, от която съм го закупил, за да може да се сервизира, защото има още  18 месеца гаранция. След цял ден ходене по мъките, защото е закупуван онлайн и ме препращат от една фирма на друга, защото нямали оторизирън сервиз, а трябвало само в София. От оторизирания сервиз искали пък само чрез специална куриерска фирма да им се прати, иначе транспорта е за сметка на купувача. Както и да е, примирих се със всичко и бях готов да го изпращам, но реших като за последно да видя дали ще тръгне лаптопа... (защото имам опит с един GSM  не вървеше, отивам в сервиз и взе, че тръгна и ми се скараха, че няма проблем, а им го нося). И след като е престоял цяла вечер, включвам и сега го няма този проблем. Лаптопа се зареди напълно и даже сега пиша от него.

Знаете ли какъв може да е проблемът и признак на какво може да е този временен "бъг"?  Не ми е проблем да го пратя в София, но като знам, че винаги има някакви забавяния и ще отнеме 2-3 седмици, а и лаптопа в момента не издава признаци на проблем. Главно пиша за информация, защото смятам да заминавам в чужбина и да използвам лаптопа там, а ако се случи да направи проблема там ще е доста неприятно. 
      Успях да направя клипчета, за да може да се разбере по-добре проблемът.
      https://www.youtube.com/watch?v=_rGeOu_KPPw&feature=youtu.be
      https://www.youtube.com/watch?v=3FqWT7Q7g9w
      Поздрави

• от dani_zh
      Здравейте, имам проблем със скенера на мултифункционално устройство Canon MF3110, картината е размазана при сканиране а при копиране излизат едни чартички. Принтера е черно бял.Иначе принтера за сега работи.

https://dox.abv.bg/download?id=a0b6d41a98#

https://dox.abv.bg/download?id=3a1669c78a#
    • от Turbocrusher SL
      Здравейте, бих искал да ви задам въпрос. Имам лаптоп които през повечето време работи без батерия (батерията е изкарана, зарядното е включено). Един ден се пробвах да го включа, но не можах. Зарядното не подаваше ток към лаптопа. Реших, че зарядното не работи, затова го махнах и сложих батерията за да го включа. След като го включих реших да пробвам зарядното и то заработи. Можете ли да дадете обяснение какво се е случило и дали ще последват по големи проблеми? Благодаря предварително!!!
    • от Nova_k
      Привет, искам да сменя батерията на китайски таблет 7". Старата е с три кабела червен, черен и бял - не съм сигурен за какво служи той.
      Въпроса ми е ще стане ли с батерия, която е с два кабела (имам такава от счупен таблет). 
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си преносима батерия за Iphone 6. Давайте съвети за преносими батерии , които няма да ми прецакат батерията на телефона. 
  • Дарение

• Добави ново...