Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте бихте ли ми препоръчали кой телефон ще си заслужава повече Lenovo A916 или Lenovo A536.

Леново А916 е осемядрен, но пък съм чувал че има доста бъгове, а Леново А536 е четириядрен, но не съм чувал хора да се оплакват

Мисля да използвам телефона за:Facebook,Messenger,Тежки игри като (Asphalt 8,Gangstar Vegas,N.o.v.a 3,GTA SAN ANDREAS и т.н), клипoве в youtube na 720p и слушане на музика.

Препоръчайте ми този телефон който ще отговаря на нуждите ми. 

Благодаря предварително:) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип по-добрия модел е A961 но е по-скъп. Зависи от бюджета аз използвам A536 1 година и съм много доволен от работата му с игри приложения и всичко понякога има забивания но всичко друго е нормално също така и батерията издържа доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Kristian Denkov написа:

По принцип по-добрия модел е A961 но е по-скъп. Зависи от бюджета аз използвам A536 1 година и съм много доволен от работата му с игри приложения и всичко понякога има забивания но всичко друго е нормално също така и батерията издържа доста.

И двата са за гюма(както обича да пише Профиплода).:D Пробвай да го изпуснеш твоя A536 от 30-40 сантима да видиш как екрана става на мрежичка, ако че е с протектор в комплекта, който предполагам си поставил. Всъщност не пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, XECUTIONER написа:

И двата са за гюма(както обича да пише Профиплода).:D Пробвай да го изпуснеш твоя A536 от 30-40 сантима да видиш как екрана става на мрежичка, ако че е с протектор в комплекта, който предполагам си поставил. Всъщност не пробвай.

:D Как позна с протектора съм но си го пазя много внимавам, че пада няколко пъти но му няма нищо. Доволен съм от телефона като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Kristian Denkov написа:

:D Как позна с протектора съм но си го пазя много внимавам, че пада няколко пъти но му няма нищо. Доволен съм от телефона като цяло.

Не е паднал както трябва.:D Да си го ползваш със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще бъда честен. Всичко освен флагманите на Lenovo не струва. (като смартфони) Всеки си има своя "характер". (бъг, на баща ми старото леново от време на време сам набираше някой от контактите)

По-добре си купи един Redmi 3. Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поинтересувах се малко и разгледах цените на двата телефона цената на леново А536 е от 120-170(от olx но чисто нови)

а цената на леново а916 е от 159-189 (от оlx ЧИСТО НОВИ)

И си си мисля че А916 си заслужава повече, но се колебая да не съжалявам

Вие как си мислите ?:D

Редактирано от ProfessionalGamer_1997 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo A916 е пуснат на пазара ноември 2014г. Това е достатъчно да се игнорира като покупка. Пластмасария с "дървен " хардуер по всички аспекти. Горна граница на бюджета е 110$ и за тези пари може да се купи много по-стойностни предложения (метален корпус, по-силна батерия, андроид 6.0, 2 гиги рам  и т.н.). Това че Тошко, Пенчо и дядото на Асенчо се подвизават с такива антики не е аршин за сравнение, ни повод за догонване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, ProfessionalGamer_1997 написа:

Поинтересувах се малко и разгледах цените на двата телефона цената на леново А536 е от 120-170(от olx но чисто нови)

Не се ли сещаш да минеш на друга вълна (фирма) след толкова коментари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, * СТЕФАН * написа:

Не се ли сещаш да минеш на друга вълна (фирма) след толкова коментари?

Да но за тази цена не мога да намеря телефон с такива параметри освен на леново. А някой по известни марки като:

LG,Samsung,HTC и т.н са скъпи марки и с 2 пъти по слаби параметри и са 2 пъти по скъпи.

Предложете ми модел телефон който да отговаря на нуждите ми да не е леново няма значение само да не е някоя нечувана марка.

Бюджета ми е до 220 лв.

Благодаря предварително;)!

Редактирано от ProfessionalGamer_1997 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай си някое супер-дупер мощно леново, което (може би) ще се справя с игрите, но се приготви и за бъгове, някой от които може да те накара да съжаляваш за покупката, ако очакваш безпроблемна работа както при самсунг, lg и т.н. доказали се производители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле за този бюджет мн трудно да намериш телефонче което "уш" да става и за по тежки игри на андроид. То сега и аз се колебая точно между два модела на Леново , можеш ако искаш да погледнеш и темата ми , но трябва поне бюджета да го вдигнеш минимум до 300 лв . Иначе за по леки игри би трябвало почти всеки смартфон да се справи , но пак зависи какво най мн искаш от телефончето .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле за този бюджет мн трудно да намериш телефонче което "уш" да става и за по тежки игри на андроид. То сега и аз се колебая точно между два модела на Леново , можеш ако искаш да погледнеш и темата ми , но трябва поне бюджета да го вдигнеш минимум до 300 лв . Иначе за по леки игри би трябвало почти всеки смартфон да се справи , но пак зависи какво най мн искаш от телефончето .

благодаря за съвета мисля че ще си взема Lenovo K3 Note мисля че отговаря на нуждите ми.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ProfessionalGamer_1997 написа:

благодаря за съвета мисля че ще си взема Lenovo K3 Note мисля че отговаря на нуждите ми.

:)

Мисля че е добро решение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си купувай леново, щото после ще искаш да го строшиш някъде. А за тежки игри изобщо гледай да избягваш Mali GPU. Щом дори S7/S7 Edge имат проблем и лек дроп в кадрите при по тежки такива, като се има предвид, че те ползват последно поколение Mali GPU(става въпрос за Exynos версията, която не се продава в БГ, просто давам пример), представи си каква производителност може да очакваш от нисък клас GPU. За тежки игри всичко под Adreno 330 e компромис. А за твоя бюджет те съветвам да потърсиш ЛГ Г2 евентуално втора ръка.

И един съвет...недей да гледаш броя на ядрата и характеристиките на даден телефон само на хартия. Нещото, което теб те интересува е производителност, а от Леново недей го очаква, особено в ниския клас. 

И един последен въпрос..Каква е тази мания по телефони Леново в БГ, като това сигурно е най-проблемната марка на българския пазар?

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, metallica_333 написа:

И един последен въпрос..Каква е тази мания по телефони Леново в БГ, като това сигурно е най-проблемната марка на българския пазар?

Не забравяй, че има и Prestigio ;) . И GSmart, и AllView, и какви ли не още боклуци ...

Просто е - хората са глупави и скръндзи. Искат да минат най-тънко, и се доверяват на измислени характеристики по рекламите, и на четеното по форумите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, RudeBoy написа:

Не забравяй, че има и Prestigio ;) . И GSmart, и AllView, и какви ли не още боклуци ...

Просто е - хората са глупави и скръндзи. Искат да минат най-тънко, и се доверяват на измислени характеристики по рекламите, и на четеното по форумите. 

Именно. Тия 8 ядрени процесори и куп други неща на леново са за да има какво да обяснява на поредните жертви чичо Митко от техномаркет/полис.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам чуството, че автора изобщо игнорира мненията, в които се говори против леново. 

преди 4 часа, ProfessionalGamer_1997 написа:

A916 от китайците е 70 долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си взема леново и след има няма 2-3 месеца като почне да му забива, да губи обхват, пък за тежки игри изобщо да не говорим, той сам ще разбере каква глупост е направил. Само не мога разбера за к'ъв к*р си пуска тема, като вече си е наумил да се прецака с тая марка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам че момчето е наясно, че на телефон няма как да очаква перфектен gaming а това , че му препоръчвате телефони за над 500 лв примерно е лудост , то той за такава сума ако държи на игри ще си купи направо едно PS4 и тва е . Дори и топ клас моделите , които са над 1000 лв не си заслужават то с такава сума се сглобява супер настолна конфигурация . Доста мой познати са с Леново и им вършат работа просто са достъпни за обикновения потребител . Така че smartphone над 350 лв за мен си е излишно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да те светна, че LG G3 с който съм в момента се намира НОВ за около 450 лв., а аз предложих 2-ката. Така че какви телефони за над 500 лв. сме препоръчвали не знам. Още повече, че Г2 втора ръка запазен се намира за г/д същите пари като леновотата от темата. По добре втора ръка подобен телефон, отколкото нов боклук леново, лично мнение. И не знам защо сравняваш цената на PC с тази на смартфон като предназначението им е съвсем различно? Едното е един вид джобен компютър, който можеш да събереш в джоба си, а другото е машина, с която се работи вкъщи. По твоята логика...аз за к'во да карам скъпа нова кола, която струва колкото апартамент, като мога да си карам бричката на 20 години за ИЛЯДА лева?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка само ако е от сигурен човек според мен , малко са хората които продават из олх безпроблемна техника. То не се знае и ЛГ то колко по добре ще се представя по отношение Gaming 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adreno 330 е GPU-то, което се използва както при Г2, така и при Г3. А аз като притежател на 3-ката не съм имал проблем с игрите. Единствено с GTA SA не знам как седят нещата. Обаче ти гарантирам, че с тия Mali-та проблеми ще има не само с тежките игри. Просто не са оптимизирани толкова добре , колкото PowerVR и Adreno + това са и в пъти по-малко производителни, особено тия, с които са леновотата са дупката на кавала, както искаш го разбирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до колкото разбрах автора се е спрял на K3 Note а той има доста добри отзиви по отношение производителност. Вече ако човека е склонен на телефон втора ръка може и Iphone да си вземе ако иска стига да случи от коректен човек , поне ако го вземе нов с гаранция има някаква сигурност до някъде , а ако е без гаранция и му даде някакъв сериозен дефект трябва да го хвърля на боклука. Понеже на техниката тея дни неможеш да и имаш пълно доверие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от ivoace
      Здравейте,
       Къде има сервиз за нетипични марки мобилни телефони в София? Имам нужда от поправка на мобилни телефони с марки UTOK, AllView и Cubot. Utok и AllView са с разширен жак за зареждане и не се захранват, а Cubot-a има нужда от смяна на екран. Някакви идеи?
      Благодаря предварително.
    • от Орлин Петков
      Здравейте може ли да ми предложите игра за не толкова силен лаптоп която ще върви добре след малко ще изпратя характеристиките
      Taka intel R pentium R 2.40 G.Hz ramta mi e 4 gb kato 3.13 moje da se izpolzva molq vi pishete
    • от Simona Yan
      Здравейте, имам един въпрос могат ли да ми направят проблеми от Теленор, ако не си платя телефона този месец (телефон на лизинг и абонаментен план).Винаги съм си плащала редовно и ми остават само 9 вноски
    • от dream3dprint
      Здравейте. В момента съм поставен в шах  и мат от нашите мобилни оператори. 2 год бях на договор на теленор 22 лв - 10 гб и неограничени разговори...в момента ми предлагат 8 гб за 26 лв и неограничени разговори + 10 гб за вайбър или месинджър....аз естествено не желая това, понеже вайбъра и месинджъра ми хабят макс 500 мб на месец. Може ли да ми кажете ако знаете дали в момента има някаква изгодна оферта от който и да е мобилен оператор подобна на досегашната ми? Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...