Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако не е в прозорец "инкогнито" , в профила ми във ФБ се виждат само последните 2 истории и нямам никаква възможност да правя каквото  и да било - дори да изляза от акаунта си. Как да се върна към нормалния режим?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем. Решението беше да изтрия всичката история, бисквитки и тн. на Хром. С какъв браузър си ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.08.2016 г. в 1:46, alebo написа:

Ако не е в прозорец "инкогнито" , в профила ми във ФБ се виждат само последните 2 истории и нямам никаква възможност да правя каквото  и да било - дори да изляза от акаунта си. Как да се върна към нормалния режим?

Това може да е някакъв бъг знам ли, и на мене ми се е случвало

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.08.2016 г. в 10:45, ShamanOwl написа:

Имах подобен проблем. Решението беше да изтрия всичката история, бисквитки и тн. на Хром. С какъв браузър си ? 

След 3 дни се оправи сам! Иначе съм с Хром. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет На скоро си смених стария компютър с малко по приличен за времето си (4 ядрен Intel Xeon E5420 /// 4GB RAM ///Видеокарта AMD RADEON HD4670 1GB Когато ми се обадиха от Еконт отидох направих опцията тест и преглед всичко си беше наред прибрах се свързах всички кабелаци както следва захранващ кабел кабел за интернет мишка клавиатура и т.н. имаше инсталирани някви бъгави драйвери на видеокартата смених ги с последна версия и когато компютъра поиска рестарт на следващото стартиране излезе едно съобщение в което пише : Kdbsync.exe спря да работи /// Потърси онлайн решение за проблема /// Затвори Прозореца !!! При всяко стартиране на Windows излиза това съобщение всеки път цъкам на затвори прозореца  Като цяло не ми прави проблем никъде нито в игри нито в браузерите в гледането на клиповете !!! Четах в някъв форум,че това е нещо свързано с AMD/ATI драйвер/контрол център или нещо подобно Някой ако има повече информация и знае нещо повече относно това съобщение което излиза нека да драсне коментар (тази вечер вероятно няма да имам възможност да отговоря след малко заминавам за работа до към 12 но утре със сигурност ще ви дам отговори) Windows-a е 7 64битов 
    • от ajibas
      Значи купих универсално дистанционно Diva RC-112E за телевиора ми,стар Самсунг защото кучето дъвчеше дистанционното и сега не може да се изключва ТВ-то от него.Та за това си казах взимам най-евтиното универсално дистанционно за да може ако го издъвче и него поне да не съм дал 25-35 лв. за някъкво гъзарско дистанционно Philips а взех някъкъв див китаец "Diva"!Та следвам аз стъпките за настройване на дистанционното,свети лапичката на дистанционното,свети и диода на телевизора като натискам Diva-та обаче дотам ,не прави това което натискам само отчита че си натискам!Някъкви идеи как да го докарам и да прави това което искам!?Инструкциите са за 4 вида свързване,ама аз си мисля че вече е свързано щом комуникира с ТВ-то и свети диода на телевизора като цъкам това тъпо дистанционно!Батериите са му чисто нови Дюрасели струващи колкото половината дистанционно ама пак не ще!В три от четирите вида свързване пише да настроя телевизора да бъде контролиран ей това ако знам как да стане!?Цитирам от книжката дословно "Manually turn on the appliance to be controlled..."
      Само отзаде на дистанционното има едно друго упътване според което трябва да натисна устройството което искам да управлявам демек тв,двд и тн. Та натискам ТВ VOL+ И CH+ въвеждам кода от книжката за Самсунг 003 и дистанционното комуникира с телевизора защото както казах свети и телевизора като го натискам това дистанционно ама не прави каквото се натиска,само отразява че се натиска нещо!
      Някой да е настройвал такъв боклук и да има спомен как става магията ,че сега всеки път трябва да ставам да го спирам от копчето или да го настройвам да заспива!?
      Ще приложа и инструкциите дано някой ги разбере по-добре от мен и разбере къде бъркам!

П.С. :Оправих се момчета,ако някой има същото дистанционно и същия проблем да ми пише ще му спестя мъката,админа може да заключи темата!
    • от Venci Velikov
      Здравейте .От около седмица имам проблем с видео драйвъра .След получаването на последния стоков ъпдейт непрестанно спира да работи и ми изписва Nvidia windows kernel mode version 368.39 stop working and was recovered .Това причинява замръзване на компютъра което най-често може да се оправи само с рестартиране.Забелязах че се случва предимно при гледане на клипове онлайн или изетеглени и игране на игри.Притеснявам се телевизора ми да не изгори затова ви моля за  помощ.
      Благодаря предварително.
      Видео картата използвана в момента е palit geforce gt730
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
      Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.