Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! От известно време имам проблем с disk usage. Почти винаги е на 100%. Пробвах всякакви начини, но нищо не помага. Моля за помощ. Благодаря ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи с кой Windows си. Ако си с 8.1 или 10 това е нормално. В момента вероятно си тегли updates.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Пробвах всякакви начини

И ние как трябва да познаем какво включва всякакви начини, за да предложим други?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Кажи с кой Windows си. Ако си с 8.1 или 10 това е нормално. В момента вероятно си тегли updates.

С 10 съм, но съм спрял ъпдейтите.

току-що, ExaFlop написа:

И ние как трябва да познаем какво включва всякакви начини, за да предложим други?

Тези начини включват бърникане в регистрите, спиране на какви ли не действия, които се изпълняват и спиране на ъпдейти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да спреш updates на Windows 10. Иначе това си е нормална процедура при него. Оставяш компютъра така, докато Windows 10 си нарпави необходимото и ще го ползваш след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може:
wu-w8-600x157.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, ExaFlop написа:

Може:
wu-w8-600x157.png

Това важи само за Widows 10 Pro. За домашната версия не става.

223.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИМА КРЪПКА ЗА Home:
http://www.pcworld.com/article/2977644/windows/windows-10-home-patch-lets-you-turn-off-automatic-app-updates.html
Освен това принудителното забраняване на услугата също спира автоматичното обновяване.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, TheDarkAngelOfHope написа:

В task manager-a не показва ли от какво се ползва диска ?

Показва ама то е нещо от сорта на 3.0 mb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      100 луни и 100 звезди -  Полина
    • от Dani 01
      Здравейте! Имам 2 dvd  мини диска които са с записи от камера... Там има папка VIDEO_TS в която има IFO VOB и BUP файлове... Аз го отварям с potplayer като избера отваряне на папка...
      Ето моето желание: Искам тези всичките файлове да ги направя на един DATA FILE /.avi или нещо друго/ и да си го сложа на лаптопа.. .и да мога да го обработвам и т.н.... Може ли да стане това с Nero? Ако не с каква програма? /безплатна, ако може.../ 
    • от Martyn Stanchew
      Преди година и нещо (Януари 2016) си купих лаптоп Asus GL552VW и до този момент винаги си е работел безупречно (с изключение на Intel ME Service-а, който даваше проблеми понякога, но това е друга история) и винаги съм ползвал активно до този момент. 1 месец по-късно му взех и ssd на intel 120gb, на което винаги до този момент е ползвана само ОС и евентуално 1-2 игри от steam, програми като dreamweaver, photoshop, visual studio - за по-бързо зареждане. Останалите работи се съхраняват на 1tb hdd-то (около 600gb съм използвал), което идва с лаптопа. Преди няколко дена се наложи да копирам обемна информация от SSD-то на HDD-то. В началото скоростта се движеше с около 50-60mbps, което си е приемливо (предвид, че hdd-то не може да понесе повече), но в последствие се забавяше и накрая стигна дори до 0 и ми се стори странно.. Нито рестартиране помогна, нито нищо. Помислих, че е нещо от ОС, тъй като не беше преинсталирана от няколко месеца и затова реших да го преинсталирам (винаги съм слагал само windows 10). След преинстала, това се оправи, но все пак реших да направя проверка на хард дисковете за всеки случай да се уверя, че всичко е наред. Разтърсих се и видях, че доста хора хвалеха програмата HD Tune, изтеглих я и я инсталирах. В отделчето Health първоначално изкара 1400 unstable sectors, изтеглих HDD Regenerator и ги оправих, но после се появиха нови и сега седят 432 останали (цифрата не мърда повече, от както вече не пипам HDD Regenerator-а). Та, ако всеки път като оправям ще изникват нови, има ли смисъл от това изобщо? Колко живот му остава на този hdd и ако го форматирам/пресъздам дяловете ще се махнат ли тези лоши сектори? (не ми е проблем дори информацията да се загуби - ако това ще оправи хард диска - ще го направя) Трябва ли да се купува нов hdd за този лаптоп или има някакъв краен начин да оправя проблема и да продължа да си го ползвам (само за данни, не ОС)? Между другото, лаптопа все още е в гаранция (Януари 2018), но не съм сигурен дали ще го оправят/сменят просто така.  
      Ps. Лаптопа го изпуснах веднъж

• от Metin Ralchev
      Здравейте, помолиха ме да преинсталирам един лаптоп Lenovo G50-70 и в единият му диск Д . Запазих важните снимки, които ме помоли да не ги трия. Когато отворих дяловете да инсталирам windows имаше много дялове аз ги изтрих и оставих само този с снимките и този където беше windows но ми дава следните грешки

и
       .

Гледах клипове и видях как го оправят но до колкото разбирам май ще се изтрие и този диск Д . Той този, който е 39.5gb DISK 0 Partition 1: Lenovo.

Ето какво излиза много ви моля ако има вариянт как да го запазя, защото няма как да продължа преинсталирането.
      Трябва някак да извъртя нещата за да запазя този дял и да сложа windows на друг.
      Благодаря
    • от Dark Vader
      Здравейте хора
      Искам да попитам тези, които имат Lenovo Vibe Shot дали имат проблем с екрана, по точно дали екранът ви използва 80-95 % от батерията, защото при мен е така.
      Мисля че е дефект, но не знам точно какво да правя, дали да дам хард ресет или да го дам на сервиз. 

Вие какво ще кажете, от какво може да е това?
  • Дарение

• Добави ново...