Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте !

Имам Lenovo S820 което е с Android 4.4.4 но няма никакви услуги към Google ?!
Няма Google Play, Maps,Gmail и тн.т.

Обхвата му също е слабичак и като се пребера в нас и тотално губи обхвата ?!
Когато съм навънка нямам проблеми с обхвата?!

Явно апарата е бил предвиден за Китайския пазар!
Въпроса ми е следния !
Как да му сменя андроида и дали това ще повлиае на обхвата му ???

Редактирано от Niksanae (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от KiNGSTON97
      Здравейте! До сега не бях срещал такова нещо. При инсталацията на Windows 10 реших да си направя пълен формат и на двата диска SSD+HDD (мощно пречистване на всичко). Правил съм го поне 15 пъти това нещо, но тоя път при инсталацията не ми даде да продължа напред, защото бях заредил GPTм а не MBR формат и оттам нещата станаха кошмарни. Издразних се и разпокъсах дисковете на парчета при менюто за избиране къде да се инсталира Windows-a, след това изтриване, форматиране и куп други глупащини на дисковете. Сега се мъча от два дни да форматирам диска и да се върнат в "default" състояние.Даже нямам икона на втория диск (HDD) в Моят компютър. Имам платена програма за форматиране, създаване, разделяне и др. неща на дискове AOMEI partition assistant UNLIMITED. Със сигурност може да се оправят нещата с нея, ама като си немам понятие от тва...
      Моля, който е компетентен по темата да ми помогне възможно най-скоро и ще съм длъжник. Бих почерпил лицето, което помогне напълно с проблема.
      Може да се работи с Team Viewer версията, дискорд да ви споделя екран и каквото е нужно за поправката.
      Ето снимки на нещата.
      Поздрави.

• от Атанас Димов
      Здравейте трябва да се спавя със следното нещо. Порта за зареждане на лаптоп леново се мести.Работи зарежда си но постоянно бяга порта. От телефон съм и не ми позволява да кача видеото затова ще поставя линк:  паролата е от 1до9

Не знам как да го оправя.
    • от iva98
      Здравейте, преди няколко дена си закупих нов лаптоп без операционна система - Lenovo Ideapad S145-15IGM. Инсталирах Windows 10 но впоследствие се сблъсках с доста неприятен проблем, а именно че се оказа, че тъчпадът не работи. Въобще не го засича самия лаптоп. Инсталирах всички необходими драйвъри, включително от официалния сайт на Леново Synaptics и Elan, не се показват никакви грешки, когато отворя Device Manager-a, но липсват всякакви настройки що се отнася до тъчпада. Все едно го няма просто. Свързала съм отделна мишка, с която няма проблеми. Освен че липсва настройка в Device Manager-a за тъчпада, липсва и в BIOS, и в Control Panel. Прикачвам съм скрийншоти, от които е видна ситуацията. Опитах с натискането на Fn + F6, отново без резултат. Отделно сканирах за евентуални липсващи драйвъри, но не показва такива. 😔Уиндоусът е 10, х64. 

• от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с Lenovo Thinkpad Edge model: 0301-gxg, лаптопа няма батерия и работи само при включено зарядно. Както си работи и по някое време се изключва. Смених с друг захранващ кабел, но уви .. същото. Мисля си че може да е нещо от дънната платка и не съм сигурен дали тази тема е в правилната категория и се извинявам ако е така. Ако някой знае как се решава този проблем..
      Благодаря предварително!
    • от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с тъчпада на лаптопа ми. Явно има опция да прави пауза при многократно натискане на левия бутон. Потърсих решение в интернет за това и ми излена: https://support.lenovo.com/us/en/solutions/ht500432, но при мен тази опция я няма. Не знам защо. На windows 10 pro е лаптопа.
      Ако някой има друго решение на проблема, моля да сподели.
      Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...