Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Наскоро се навършиха 3 години от както съм със Sony Xperia E. Телефонът има слаби параметри, но не са ми необходими по-добри.

В последно време имам проблем с алармата. Нагласям я за даден час и го оставям. Часът минава, но алармата не се включва. Като го светна ми показва часът на последното ползване за секунда и след това веднага се сменя с текущия час и алармата започва да звъни. Въпреки, че е нагласена примерно за 7 часа, ако го светна в 7 и 20 - ще започне да звъни с текст "Аларма 7:20" ... Също така ми се е случвало да ми изпише "Нагласена аларма за 7:00" и секунда по-късно да изчезне. Сякаш съм я изключил ръчно ...

Преди 2 седмици когато стана, върнах телефона в начално състояние и проблемът изчезна, но сега отново същата работа. Не мисля през седмица-две да го правя постоянно, докато един ден не го ударя в земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам проблема не е само при теб, а се е получил при последния update. Ето един линк, където дискутират твоя проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е и при мен, Sony Tipo, служебен. Обяснявам си го така, като не се ползва телефона повечко време, той изпада в състояние Deep sleep. В това състояние приложението което отговаря за часовник и съответно аларма също заспива и не се обръща към хардуерния часовник, съответно  не знае колко е часа докато не събудиш телефона с power бутона. Затова първо ти показва стария час и след това се сеща че е друго време. Не съм си играл да търся решение, другия ми телефон си върши работата по събуждането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си инсталирах едно приложение "Alarm Clock" от Google Market-а. Работи много по-добре и има доста интересни функции и настройки за събуждане. Още не съм го тествал дали ще звънне, ако не съм натискал Power бутона в продължение на няколко часа, но се надявам да нямам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...