Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ... Явно този проблем се случва само на мен :emoji_smiley-20: ! Отново Услугата Disc Soft Bus не е актива   !  Писал съм такава тема и там човек ми помогна и оправих проблема .... След преинсталация пак ми илиза ! Случва се при опит да стартирам Daemon Tolls Lite . Извинявам се че пиша тема за същия проблем , но от старата просто немога да разбера абсолютно нищо !  

Untitled.png

Линк към първата тема Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай Daemon Tools както в предната тема с инструмента, почисти, рестартирай компютъра и стартирай инсталатора на Daemon Tools с администраторски права (десен клик по файла на инсталатора и избери Run as administrator).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Деинсталирай Daemon Tools както в предната тема с инструмента, почисти, рестартирай компютъра и стартирай инсталатора на Daemon Tools с администраторски права (десен клик по файла на инсталатора и избери Run as administrator).

Линк към първата тема Цък !  Малко не разбрах със кои инструмент . Използвах Tweaking.com-Windows Repair !  Направих стъпките който ми казахте в предната тема  ! И след рестарта инсталирах Daemon Tools  със  Administrator  и  пак ...  Disc Soft bus не е актива !   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай Daemon Tools както в предната тема. Къде видя да се ползва Tweaking.com Windows repair?

Ако четеш с мозък, а не само с очи може и да стане.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мани го тоя демонтоолс,ако го ползваш за маунтване на игри,и си сложи алкохола,лично за мен е по добрия избор (има го кракнат в маймундата алкохол 120%)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Деинсталирай Daemon Tools както в предната тема. Къде видя да се ползва Tweaking.com Windows repair?

Ако четеш с мозък, а не само с очи може и да стане.

Еее пак ... Disc Soft Bus  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от n.mihaylov1996
      Здравейте! Имам следния проблем реших да си поръчам ново PC, след като му инсталирах Windows 10, пуснах Benchmark valley и винаги когато стигне до теста на GPU-то и компютъра се изключва и немога да го включа веднага. Съмнява ме захранването, но искам да чуя и вашето мнение. 
      Motherboard:ASROCK B450M-HDV AM4
      CPU:AMD Ryzen 5 1600 (3,2GHz)
      GPU:Gigabyte RX-580 4GB
      RAM:2X4G DDR4 2666 KINGSTON HYPEX
      PSU:Makki PSU ATX-500W MAKKI-ATX-500-B-PCIE

• от Devinbg
      Привет.
      Моля за съвет - Лаптопа ми е Lenovog50 с 4гб рам и се прецаках  като закупих още 4 гб рам с идеята да го подсиля с 8гб  но проблема е ,че на втория слот има прорезчета за рамта но онези "телчета" така да се изразя чрез които щраква ги няма.Не е носен никога в сервиз така е закупен.Как мога да оправя това освен да закупя цяла 8гб, имали вариант някак да се слага или аз не мога да ги сложа?
      Благодаря предварително!

• от Elzza
      Здравейте! Накратко нищо не разбирам от компютри и за това ще попитам. Носих лаптопа си на ремонт, защото имам проблем със дънната платка и дано се оправи! Но ако не се оправи информацията т.е. снимки и документи са на хард диска ми, ако си взема нов лаптоп не съм на ясно как ще прехвърля информацията??? Отново ли трябва да го нося на ремонт или как да го направя сама? 
    • от Spinder Whoey
      Здравейте, някъде Октомври месец миналата година си прецаках монитора и не искаше да показва картина (само надпис - Out of range)
      (докато играх лига сменях настройки за резолюцията, hertz-овете и стана така, че да бъгна играта и windows-a и да трябва да преинсталирам машината...
      Това го оправих.) След преинсталацията с чисто новия 1809 (първият който M$ пуснаха, този, при които се изтриваха файлове на потребители) 
      си пуснах csgo на резолюцията на която играх преди злополуката - т.е. 1280 на 800, като преди си играх на нея нормално, а сега е бъгната, 
      общо взето не scale-ва добре. Ще пратя и снимки. По принцип на самия монитор резолюцията си му е 1440x900, но в cs не играя на нея. 
      В момента съм на 1280x768, но си искам моето 1280x800, тъй като сегашната резолюция не е лоша, но картината беше по-добра с 
      допълнителните 32 пиксела, всичко изглеждаше по-добре, макар и малко...
      По принцип монитора си работи на 60 Hz, но в упътването си пише, че може да работи и на 75 Hz.
      Е, преди инцидента с лигата / смяната на настройките имах възможност да го пусна да си работи и на 75 и на 60 - сега не мога на 60. Тоест, избирам си от intel hd control панела да работи на 60 Hz, не се показва картина и след около 15 секунди си се връща на 75 Hz.
      Монитора е VA1903wb ; model - vs11654 .
      Видеокартата е вградената intel hd 630.
      Общо взето желая да оправим scaling-а и да си играя 1280x800. Моля, помогнете за решението на нелепия казус

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване