Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Почитател съм на Star Craft и star Craft II, преди няколко месеца намерих еднаи нтересна статия за игра, която сама се развива и увеличава галактиката си. В нея могат да се превземат планети, да се биете един другиго. До колкото знам галактиката се развива от потребителите на играта. Все още я било нямало за Европа, но така или иначе не мога да се сетя как се казваше. знам че до края на годината трябва да излезе.

Дайте предложения и за  други подобни.

ПС: И дъртите разцъкват понякога, не ми се подигравайте ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баааа.Градски,дъртите играем на Arcade Sky на андроид телефони.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, _nib_ написа:

Баааа.Градски,дъртите играем на Arcade Sky на андроид телефони.:)

Аз не притежавам андроид устройство а и нещо с тия тъч екрани и моите кебапчета не можем да се разберем. :D

преди 11 часа, killchain написа:

No Man's Sky?

ЙЕСССССС!!! Точно ей да му се невиди, сума време ровя и не можах да се сетя. Благодарско :3

Очаквам и други предложения за игри от сорта де :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

No Man's Sky как да я няма в Европа?  http://store.steampowered.com/app/275850/

Между другото играта е толкова "хубава" - че повечето отзиви са негативни, а има и много хора поискали си парите за играта обратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, killchain написа:

No Man's Sky?

Пълен боклук ! Не препоръчвам да се купува ! Разработчика е лъгал на поразия ! Нищо от това което е по трейлърите на играта не  е стигнало до самата игра.

преди 3 часа, callpchelp написа:

Аз не притежавам андроид устройство а и нещо с тия тъч екрани и моите кебапчета не можем да се разберем. :D

ЙЕСССССС!!! Точно ей да му се невиди, сума време ровя и не можах да се сетя. Благодарско :3

Очаквам и други предложения за игри от сорта де :)

Stellaris , Galactic Civilizations 3 , Masters of Orion.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Azhen написа:

Пълен боклук ! Не препоръчвам да се купува ! Разработчика е лъгал на поразия ! Нищо от това което е по трейлърите на играта не  е стигнало до самата игра.

Аз не твърдя нищо, тъй като дори не съм я играл, просто се сетих, че най-вероятно това е играта, която авторът търси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, killchain написа:

Аз не твърдя нищо, тъй като дори не съм я играл, просто се сетих, че най-вероятно това е играта, която авторът търси.

Но по-добре изобщо да не я купува. Аз се бях засилил, ама след като прочетох 2-3 негативни рецензии, нещо реших да се въздържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Azhen написа:

Stellaris , Galactic Civilizations 3 , Masters of Orion.

Не знам дали е така, гледах че има пуснати американски геймплей кадри вече и изглежда добре. Но ще се поровя още малко. Ще разгледам предложенията които си ми дал, може да са по-хубави

преди 2 часа, niki292002 написа:

Я погледнете ревютата на No Man's Sky. :)

Видях че е с добри оценки, но до колко са истина не се знае.

преди 2 часа, killchain написа:

Това е да :)

преди 2 часа, niki292002 написа:

Но по-добре изобщо да не я купува. Аз се бях засилил, ама след като прочетох 2-3 негативни рецензии, нещо реших да се въздържа.

Ще се поразровя още малко и ще преценя дали да я купувам, все пак 2-3 негативни не са кой знае какво :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, callpchelp написа:

Не знам дали е така, гледах че има пуснати американски геймплей кадри вече и изглежда добре. Но ще се поровя още малко. Ще разгледам предложенията които си ми дал, може да са по-хубави

Видях че е с добри оценки, но до колко са истина не се знае.

Това е да :)

Ще се поразровя още малко и ще преценя дали да я купувам, все пак 2-3 негативни не са кой знае какво :)

2-3 негативни ? къде ги видя ! в Steam започнаха да и викат Refun Simulator 2016 преди няколко дни за първи път Steam направи изключение да връща парите ако си играл над 2 часа ! Масово хората връщаха играта защото изобщо не е това което трябваше да е ! 

ето виж едно от любимите ми ревюта и някопко клипчета които обясняват много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко след като я пуснаха бяха само 2-3 и тогава се въздържах да си я купя. :) И се радвам, че не си я купих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Azhen написа:

2-3 негативни ? къде ги видя ! в Steam започнаха да и викат Refun Simulator 2016 преди няколко дни за първи път Steam направи изключение да връща парите ако си играл над 2 часа ! Масово хората връщаха играта защото изобщо не е това което трябваше да е ! 

ето виж едно от любимите ми ревюта и някопко клипчета които обясняват много

Колегата каза толкова, аз след това като се поразрових. Въпреки всичко играта изглежда не чак толкова лоша, но разбира се не си заслужава априте. Тогава ще и търся ''черна''версия за да я разцъквам ей така. :) Другите предложения между другото са готини. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stellaris - не ме кефи ,

Galactic Civilizations 3  - готина игра. заслужава си

Space Rangers 3 - готина игра, също си заслужава

X Rebirth - Мега брутална - готина графика, можеш да слизаш от самолета и куп готини работи.

Masters of Orion - не е лоша, но някак не ме грабва, типична онлайн само с кликане и семпли действия.

No Man\s sky - не е чак толкова зле, готино е че можеш да си обикаляш, но определено е по-лоша от другите. Не си заслужава парите, много бъгове и неща за дооправяне.

Не знам тази дали е излязла, някой ако има инфо за Infinity: Battlescape. Не разбрах излязла ли е не ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм щом ти хареса X Rebirth то те съветвам да провериш за Star Citizen :)  Все още играта е в "ранен" стадий на разработка , но това което е постигнато е УНИКАЛНО просто няма еквивалент на тази игра до момента а това което все още предстои е просто ненормално , такава игра до сега не е правена.Иска се много мощна машина за да се играе и това е игра правена само за PC поне така е замислено , като знам изискванията може би конзолите след 10 години ще могат да я подкарат както върви напредъка им.Потърси сам някои други клипове от играта като за начало ти давам ето това.

и това

Игра която представа корабите си като реклами на коли едва ли не , макар че в момента някои от корабите струват наистина колкото кола.Става въпрос за кораби от порядъка на нещо като самолетоносач с екипаж от 30+ човека ( играчи ) + близо 200 NPC-та които все още не са въведени.

Много мога да ти говоря за тази игра но сам реши дали ще се влюбиш в нея :D

Ето едно видео където се говори какво ще има в следващия голям ъпдейт на играта ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Azhen написа:

Хмм щом ти хареса X Rebirth то те съветвам да провериш за Star Citizen :)  Все още играта е в "ранен" стадий на разработка , но това което е постигнато е УНИКАЛНО просто няма еквивалент на тази игра до момента а това което все още предстои е просто ненормално , такава игра до сега не е правена.Иска се много мощна машина за да се играе и това е игра правена само за PC поне така е замислено , като знам изискванията може би конзолите след 10 години ще могат да я подкарат както върви напредъка им.Потърси сам някои други клипове от играта като за начало ти давам ето това.

и това

Игра която представа корабите си като реклами на коли едва ли не , макар че в момента някои от корабите струват наистина колкото кола.Става въпрос за кораби от порядъка на нещо като самолетоносач с екипаж от 30+ човека ( играчи ) + близо 200 NPC-та които все още не са въведени.

Много мога да ти говоря за тази игра но сам реши дали ще се влюбиш в нея :D

Ето едно видео където се говори какво ще има в следващия голям ъпдейт на играта ! 

Йесссс  Определено е много яка играта. Единственото което не ми харесва е че не видях извънземни и летящи чинии :D:D:D Но графиката е яка и си заслужава да си я сваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, callpchelp написа:

Йесссс  Определено е много яка играта. Единственото което не ми харесва е че не видях извънземни и летящи чинии :D:D:D Но графиката е яка и си заслужава да си я сваля.

Има и не са чинии де :D извънземните са мисля 4-5 раси като за момента само една е в играта - The vanduul тези за които се говори в клипа.За момента единственото място можеш да се биеш с тях е в Arena Commander ( един от модулите към играта ) нещо като боен симулатор в самата игра.Можеш да играеш сам или в отбор с още 3-ма човека ако не се лъжа.Vanduul Swarm враговете идват на вълни като всяка вълна е по-трудна от предишната.Общо взето е направено да се тренираш как да управляваш кораба си в бойна обстановка.В играта има и кораби с многочленен екипаж но не знам дали с такъв кораб става да се играе Arena Commander , ще разуча и ще пиша.Смятай че в многочленните кораби по всяко време всеки от екипажа може да излезе от пилотското кресло , картечното гнездо и т.н. и да се разхожда в кораба и да прави нещо друго например да го поправя, да прави диагностика , или да настройва щитовете .Изключително много неща са планирани и малко по малко започват да се реализират играта не гони срокове , няма издател зад гърба си и това дава на разработчиците време да работят нормално и да тестват всичко.

Лично аз не очаквам играта да е напълно готова скоро , най-малко още 2 години ! Но това не означава че не може да и се радваш в този и вид има си своите моменти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 15.09.2016 г. в 16:56, Azhen написа:

Има и не са чинии де :D извънземните са мисля 4-5 раси като за момента само една е в играта - The vanduul тези за които се говори в клипа.За момента единственото място можеш да се биеш с тях е в Arena Commander ( един от модулите към играта ) нещо като боен симулатор в самата игра.Можеш да играеш сам или в отбор с още 3-ма човека ако не се лъжа.Vanduul Swarm враговете идват на вълни като всяка вълна е по-трудна от предишната.Общо взето е направено да се тренираш как да управляваш кораба си в бойна обстановка.В играта има и кораби с многочленен екипаж но не знам дали с такъв кораб става да се играе Arena Commander , ще разуча и ще пиша.Смятай че в многочленните кораби по всяко време всеки от екипажа може да излезе от пилотското кресло , картечното гнездо и т.н. и да се разхожда в кораба и да прави нещо друго например да го поправя, да прави диагностика , или да настройва щитовете .Изключително много неща са планирани и малко по малко започват да се реализират играта не гони срокове , няма издател зад гърба си и това дава на разработчиците време да работят нормално и да тестват всичко.

Лично аз не очаквам играта да е напълно готова скоро , най-малко още 2 години ! Но това не означава че не може да и се радваш в този и вид има си своите моменти !

Така и ще направя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мазохист може да пробваш EVE online . Някъде ноември ще я правят F2P . От начало ще си ограничен , откъм скилове и кораби , но пак ще можеш да си купуваш PLEX с ingame валута (което значи , че ако играеш достатъчно няма да трябва да плащаш за да можеш да ползваш всички скилове/кораби)  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Skygear написа:

Ако си мазохист може да пробваш EVE online . Някъде ноември ще я правят F2P . От начало ще си ограничен , откъм скилове и кораби , но пак ще можеш да си купуваш PLEX с ingame валута (което значи , че ако играеш достатъчно няма да трябва да плащаш за да можеш да ползваш всички скилове/кораби)  .

Добро предложение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десетилетия играех StarCraft (с големи паузи) и сега друго освен Eve Online не играя. Няма по-сложна и по-смислена игра, кояот всеки ден може да те изненада с нещо, провокирано от самите участници в този sand box.

Горещо препоръчвам. Особено да се пробва, като стане безплатна следващата седмица. Безплатния тип акаунти с идващата версия са с известни ограничения, но все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от cnedd
      Весела Коледа
      Искам да ви запитам да ли си струва дадената конфигурация, много на кирия ми дойде. Човека и търси 2500лв. Знам че ще ми помогнете, по моя въпрос.
      Процесор: Intel® Core™ i7-7700K Processor
      Дъно: ROG MAXIMUS IX FORMULA
      Видео GTX 1080 Palit Windforce 8GB
      Рам: 2x8 Hyper X 3200Mhz
      Захранване: 1000 W Corsair Gold
      Водно: Corsair Hydro H100i v2
      Ssd Intel 512
      Hdd 1TB
      Кутия: Cooler Master HAF X - Full Tower
      https://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Computer-RC-942-KKN1/dp/B003S68Q0Y
      FanController: NZXT Sentry 3 5.4-inch Touch Screen
      https://www.tweaktown.com/reviews/6406/nzxt-sentry-3-5-4-inch-touch-screen-fan-controller-review/index.html
      Ще се ползва за игри, на монитор 21инча на full hd.
      Благодаря ви предварително, по принцип имах бюджет 3000,3500лв.
      Но ми скочиха с тази оферта, и реших да ви попитам.
      Весели празници ви желая.
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от Станислав Великов
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване