Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, търся си нов телефон до максимум 900 лева, за себе си, защото моето LG G2 ме предаде. Моля за предложения. Телефонът ще се закупи на 11 септември, така че няма толкова време :D

Харесвам добра визия, камера и процесор, защото въпреки, че съм жена, работя като счетоводител и ми трябва бърз телефон, защото ходя по много почивки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Alexandra Lostìc написа:

Здравейте на всички, търся си нов телефон до максимум 900 лева, за себе си, защото моето LG G2 ме предаде. Моля за предложения. Телефонът ще се закупи на 11 септември, така че няма толкова време :D

Харесвам добра визия, камера и процесор, защото въпреки, че съм жена, работя като счетоводител и ми трябва бърз телефон, защото ходя по много почивки :)

Екрана колко голям търпят ръцете ви, за да ви е комфортно и удобно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Alexandra Lostìc написа:

Вземете си iphone 5s в момента е на 670лв. в технополис. Или съберете още 100-на лева и вземете по актуалния SE. Гаранция че минимум 5 години няма да ви предаде. 

Редактирано от Пуканчо0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iPhone 5S не бих препоръчал, тъй като е модел пред пенсия (все пак го има на пазара от вече 3 години и софтуерно би трябвало да се поддържа още макс година-две).
iPhone SE ако ще се взема с договор към оператор може да се намери за  660лв с договор. Бърз, батерията му издържа при нормално ползване (към средно) два дни и половина, не забива, не лагва, удобен поради компактните си размери. Със страхотна камера. Може да се разчита на софтуерна поддръжка за следващите поне 3 години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bijutero написа:

Note 4

Не,времето му мина

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, VladkoJ написа:

Не,времето му мина

Аз съм с 3-ката и не се оплаквам.Отговаря точно на описанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ценови диапазон може да се намерят доста добри и надежни телефончета.

Като например SG S6, Sony Xperia Z5 или за още 50 лева iPhone SE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза бат ви Бойко БЪЛГАРИНА СЕ ВИДЯ В ПАРИ И ЕТО ГО РЕЗУЛТАТА :) Пич за какво ти е телефонче за 900 лв да впечатлиш някоя мацка ли ? и телефон за 130 лв ще ти свърши работата :)

Че какво му има на леновото от мои приятели само добри отзиви а за iphone продължавам да чувам само лоши отзиви от съвсем скоро и за самсунг чувам лоши неща .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, сдобих се с чисто нов Galaxy A7 днес, версия 2016, заради металния капак, а не от стъкло като на 2016 модела. Има ли някой впечатления, изглежда страхотен. Мислех дали да не взема А9, но ми е твърде голям. Разбира се моя А7 е бял :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ncl написа:

Едва ли е да впечатлява мацките. Пише, че е жена.

Светнах се като видях по горе след като написах мнението ами нищо чудно всяка женска иска да е модерна утре ще иска нова кола до 50 000 лв после апартаменче в широк център .

Такива девочки като тебе са ми ясни  ще брои 900 лв за ТЕЛЕФОН ти луда ли си ма има хора нямат 90 лв в джоба но айде пак да се покажем приятелката има и аз да имам . Вие момичетата до 22 години имате някакъв проблем не знаете как да изкарвате пари мислите че те падът от небето но всичко  е до възпитанието .

Разбирам да дам 900 лв за лаптоп или настолна машина но за ТЕЛЕФОН НИКОГААА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, adersa написа:

Светнах се като видях по горе след като написах мнението ами нищо чудно всяка женска иска да е модерна утре ще иска нова кола до 50 000 лв после апартаменче в широк център .

Такива девочки като тебе са ми ясни  ще брои 900 лв за ТЕЛЕФОН ти луда ли си ма има хора нямат 90 лв в джоба но айде пак да се покажем приятелката има и аз да имам . Вие момичетата до 22 години имате някакъв проблем не знаете как да изкарвате пари мислите че те падът от небето но всичко  е до възпитанието .

Ебаси тъпото изказване !!! Аз не съм ''женска" и имам тел който взех за 1400лв и кво ся. Не, как може да има толкова прости хора не мога да разбера. Аз човъркам в тоя тел толкос много,че тоз твоя евтинкия тел 1 година няма да издържи и въобще ко ти пука за жената, тва си е нейна работа. Попитала е и ако можеш отговаряш ,ако не - чиба ;)

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

но всичко  е до възпитанието . 

След като всичко е до възпитанието, защо така мощно показвате с тези два поста в темата, че вие нямате никакво?!

Както каза колегата над мен - ако искате и можете да помогнете с мнение, заповядайте.
Ако не, подминавате темата и не се хвърляте да четете морал на хора, които не познавате.
Изкарват хората пари и ще ги харчат за каквото си искат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вханаме яд , че не каза за какво ще го използва а само иска мненията , Някои търсят да е с по добър хардуер от стария а тая просто да се намери на приказка . Накрая ще вземе някакъв боклук и ще почне да пуска теми за проблеми с телефона . Както искайте го разбирайте за 200 300 лв има класни телефони за всичките ви нужди но българина инат иска да брои 900 лв да се покажи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Това за телефона- е аз искам телефон за снимки  с камера    ОIS  както и f=1.8 или f =1.9 a и да е Dual Като добавя и памет най-малко 32гб и батерия 3000mA  Да може единия слот да е за 3Г ,а другия да поддържа 4Г/и не говоря въобще за full active dual sim/ За по долу изброените телефони не знам  как стои тази функция. Броят се на пръсти и са доста скъпи. Нямам нищо напротив и аз да дам 200-300лв само,че това е мираж.Започва се от около 290$ за Мi5 само,че там f=2

Такива са LG G5 Dual H860  -батерията е по-малка ,но държи повече от HTC 10

HTC 10 

Samsung galaxy s7 duos

Taка,че и аз съм в размисъл. И ще чакам за по добра промоция или оферта.

Ако  Лумия 950/На майкрософт с нокиа /беше с андроид да го грабна. Ех Нокиа . Нагледно доказателство че, Парите не правят човека по-умен, и скъпо струващи мениджъри  са един голям балон с въздух. А може и да изчакам 2017 за дa видя какво ще изкарат с името Нокиа.

Редактирано от dred (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, adersa написа:

Извинявай, но съм на 34 години и не исках мнения, защото не разбирам от процесори, екрани и други подобни неща. Вече съм го избрал и е чудесен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да си избрала правилния телефон че да не започне от утре с бъговете . Ако не разбираш скъпа покупка на такива неща за аматьори не се предпочита че ще ти набутат някакъв боклук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, adersa написа:

Дано да си избрала правилния телефон че да не започне от утре с бъговете . Ако не разбираш скъпа покупка на такива неща за аматьори не се предпочита че ще ти набутат някакъв боклук

Взех го от специализиран мгазин, така че няма да имам проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, но моя син много настояваше да питам за един мод на играта Project Cars. Някой да знае как се прави, защото аз не мога да му помогна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2016 г. в 23:38, adersa написа:

....... за iphone продължавам да чувам само лоши отзиви от съвсем скоро и за самсунг чувам лоши неща .

Ползвам iPhone от 2008г. тогава беше актуален 3g, вече сме 2016 година и телефона все още работи, в момента съм със 5S. За тези 8 години откакто ползвам телефон на Apple, не съм имал проблем с тях, не е забивал нито веднъж, не е давал дефекти. Мога да гарантирам с две вдигнати ръце, че такова издържливо устройство, в сравнение с други марки смартфони не съм срещал. Ето ти един добър отзив от мен на доволен клиент на марката, нали зависи и как го ползваш разбира се, не че му треперя, но ако си немърлив и не пазиш, естествено че няма да работи дълго, това се отнася за всякаква техника. По принцип, не съм привърженик на марки, ползвал съм и телефони на Samsung, за служебни, всичките уж от "висок клас", 2 години макс и почват да издават богу дух, често забиване на операционната система, често забиване на приложения, да не говорим че както си говориш и разговора прекъсне по незнайни причини - това го наблюдавам при всички андроид телефони. И колкото и странно да звучи, Microsoft Lumia 532, телефон от нисък клас, работи по-добре и не съм имал кой знае какви проблеми с него, е случвало се е 1,2 пъти да забие, но в сравнение с андроид, операционната система е по-оптимизирана. Единствения минус на windows телефон, поне за мен е липсата на качествено написани приложения. 

Честито на автора на темата за новата придобивка, с здраве да си ползва телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...