Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TheDarkAngelOfHope

The Crew - Безплатно за сваляне от 14.09 до 14.10.

Препоръчан отговор

От 14.09. до 14.10. UbiSoft пускат безплатно играта The Crew. За да я получите трябва да си направите uPlay и да чакате датата :)

линк към статията в ign -> http://www.ign.com/articles/2016/09/08/get-the-crew-free-on-pc-next-week

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост така и не си я купих. Не че ми свидеха парите, а чисто и просто съм я пробвал няколко пъти, включително  Wild Run, но нещо не ме грабна - нито като управления, нито като геймплей. Но щом е безплатна, ще се взема ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Кико написа:

Но щом е безплатна, ще се взема ;) 

Да има в склада... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, ExaFlop написа:

Да има в склада... ;)

Склада е препълнен и донякъде се губи смисъла да е склад, след като всичко си стои в склада и не се забелязва. Все пак се надявам да поиграя с някой онлайн, да си премерим силите, че трудно се намира човек за тия неща, особено българин. Трудно ми е да приема, че сред над 7 милиона българи, се намират един, двама, максимум трима, дето да се засечем в някаква класация. Невероятно! Кво правите бе, спортни коли ли си накупувахте, та се дърпате посред нощите :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 31 минути, Кико написа:

Кво правите бе, спортни коли ли си накупувахте, та се дърпате посред нощите

Да. GolfGTI е по-добре от Фиеста. Парите отиват за коли, компютри с видео карти да подкарват игри не си купувам. Ти си купуваш волани и видео карти, за това си стоиш и у вас. ;) На мене Core2Duo на тоя етап ми стига и си е много пъргав процесор, ако не беше умрялото Ментелско видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

Да. GolfGTI е по-добре от Фиеста. Парите отиват за коли, компютри с видео карти да подкарват игри не си купувам. Ти си купуваш волани и видео карти, за това си стоиш и у вас. ;) На мене Core2Duo на тоя етап ми стига и си е много пъргав процесор, ако не беше умрялото Ментелско видео.

От коя Фиеста? ST? И кой Golf GTI, 1? Уточнявай се, че така стреляш във въздуха. В оная тема не ти отговорих, а те докладвах на модератори за спама и заяжданията. В тая обаче ще ти отговоря, та дано някой модератор се сети да прегледа доклада ми!

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Кико написа:

От коя Фиеста? ST? И кой Golf GTI, 1? Уточнявай се, че така стреляш във въздуха. В оная тема не ти отговорих, а те докладвах на модератори за спама и заяжданията. В тая обаче ще ти отговоря, та дано някой модератор се сети да прегледа доклада ми!

Не се заяждам. Питаш какво правим.  Аз отговарям. Аз лично не съм почитател на игрите, в които се карат коли. Защото знам, че нямат нищо общо с истинското каране на кола. И толквова ми се е изкарало карането на кола, че искам да ме возят, а не да карам. Не виждам причина да седна и да джиткам до 12 вечерта виртуална кола.
А GTI-ката е култова. Независимо кой е Форд-а от новите, то GTI 1чката е култова. Имаше един Ескорт Косуърф, който беше и дой нещо сериозно.
Живот и здраве, скоро конзолка да цъкам Halo. :)

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, simtech написа:

Не се заяждам. Питаш какво правим.  Аз отговарям. Аз лично не съм почитател на игрите, в които се карат коли. Защото знам, че нямат нищо общо с истинското каране на кола. И толквова ми се е изкарало карането на кола, че искам да ме возят, а не да карам. Не виждам причина да седна и да джиткам до 12 вечерта виртуална кола.
А GTI-ката е култова. Независимо кой е Форд-а от новите, то GTI 1чката е култова. Имаше един Ескорт Косуърф, който беше и дой нещо сериозно.
Живот и здраве, скоро конзолка да цъкам Halo. :)

Абсолютно неориентиран си и не знаеш за какво говориш. Сравняваш със своята бивша 20 годишна Фиеста 50 коня? Ама ти сериозно ли? Иначе ето ти двама нощни карачи, които засякох прди няколко години, прибирайки се около 23 часа от работа:

Намерих им клиповете, след като запомних номерата на колите им и потърсих в интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Кико написа:

Абсолютно неориентиран си и не знаеш за какво говориш. Сравняваш със своята бивша 20 годишна Фиеста 50 коня?

Ти Fiesta 2.0 16V нямаш. Аз Fiesta 50 коня - също. Знам какво говоря. На компютъра можеш толкова да караш кола, колкото и да оправиш жена. Не съм чул някоя да е забременяла от чат. Нито някой е станал шофьор на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Ти Fiesta 2.0 16V нямаш. Аз Fiesta 50 коня - също. Знам какво говоря. На компютъра можеш толкова да караш кола, колкото и да оправиш жена. Не съм чул някоя да е забременяла от чат. Нито някой е станал шофьор на компютъра.

Е кой ти говори в тая тема за ставане на шофьор от компа? Аз станах шофьор в казармата, карайки няколко камиона. Ти за казарма си чувал, ама не знаеш какво е.  В казармата година и половина се упражнявах върху военните камиони, които ми бяха зачислени - 3 броя - един транспортен ЗиЛ 130 с къса база, който карах всеки ден и возех фатмаците от портала до поделението ни, както и снабдявайки с продукти тоя и оня. Имах и още един ЗиЛ 130 - КНС - кодов неонов светомаяк, който главно си стоеше с малки изключения и една виетнамка - Газ 66, която карах по-често и то зимата, да дърпам тоя и оня. Също КНС. Та на тия три камиона се научих не само да карам, но и да ремонтирам, особено транспортния ЗиЛ. Някои от наборите ми ме молеха да им тунионговам ЗиЛ-овете и като се замисля, наистина бе мания да си преправяме я карбуратори, а изпускателни системи, а един дори си бе облицовал таблото с овча кожа, хаха. Все пак му тунинговах ускорителната помпа  и гъзарията бе голяма. Когато аз съм се учил да карам, имаше Правец 82, а за симулатори бяхме чували единствено по телевизията. Сещам се за един Мерцедес  190, дето бяха поставили на платформа с амортисьори, прожектираха пътя и някои се опитваха да карат, симулирайки истинско движение. В училище обаче имахме съвсем прости симулатори, на които ни пуснаха преди да ни пуснат на истинските ГаЗ-ки. Бяха просто волан, седалка и едно платно, където се прожектираше пътя. Там се учехме да сменяме скорости, то за друго не ставаше. После на полигона и чак след това извънградско и малко по-късно градско и така нататък.  

Та не разбрах за какъв шофьор зад компютъра говориш. Ами аз съм станал шофьор преди 26 години. Не ми трябва пак да ставам шофьор пред компютъра. Тръпката там е да биеш други като теб, които в БГ липсват на практика с малки изключения. Или ако има такива, дето да са на нивото ми и над него, се броят на пръстите на едната ми ръка и не искат да се състезават. Ей тук във форума има двама. Единия ме биеше на дрифт, но той караше от трето лиже, ползваше тракшън контрол и така нататък, а целта му бяха точките. Другия може да кара, ама така и не показа едно време за една негова обиколка. Вярвам, че може да кара и да ме бие, ама човека не иска. Е, аз кво да правя, освен да провокирам и да се хваля, че никой не може да ме бие? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди играех NFS World ... и бях вкарал малко пари там, малко преди да я спрат имах към 170 коли в гаража, но примерно последната година че и повече от съществуването на играта съвсем се бях отказал от нея защото я развалиха много.

Тази и аз ще я сваля да я имам, ще я пробвам но не знам дали ще ми допадне. Последно (преди 3г сигурно) дадох 60 лв за battlefield 3 premium и още не съм стигнал 60-и lvl (от 100). Преди играех battlefield play4free и ми харесваше много повече от 3-ката. Затова и купих 3-ката, но нещо не ми допада толкова ... :D иначе аз следя humblebundle и от време на време си купувам някакви игрички за 1 долар :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все купувам игри и онлайн почти никога не играя, с което се губи донякъде смисъла от покупката или поне се губеше допреди година, когато излезе Denuvo.  

Обаче искам малко да се върна на спора си със @simtech и @BMW Маниак  в други теми.  Казват, че шофьор не се ставало с G29  и симулацията нямала нищо общо с действителността. Добре, аз си имам мнение, щото от няколко месеца позлвам волан G29, карам и истинската си кола, като понякога се опитвам да имитирам това в игрите, разбира се на безопасни места. Имам си някакво мнение и мисля, че разлика почти няма, ако се настрои правилно волана, да отговаря на истинската кола. Това доста често е възможно, защото един волан има много настройки при така наречените симулатори. Друг е въпроса, как се симулира сцеплението на самото трасе, но мисля напоследък техниката напредна доста, за да се направи и добра симулация. Да, ако сравняваме с игри отпреди 3-4 години, симулацията доста често куца, особено при касовите игри. Но днешните новоилезли игри, понякога ми се струват перфектни. Нямало било ускорение...ами няма, но пък показах, че има симулатори, струващи много повече от кола среден клас и то като нова, който имат и ускорение и всичко. Но не това точно исках да кажа, а друго. Вчера гледам канала на Auto Motor und Sport  и дават предване за рали кроса в Германия. Някакво момче на 15, което го пускат да се състезава с бъги. Баща му слага дори знаме, за да го различават другите и да не го притискат, но момчето първия старт от 8-мо място стига до трето от 8 участници, а след това просто ги бие, без да има книжка и без да е карало. Баща му го пита, как така се е научило да дрифти без да е карало досега бъги, а то отговаря пред камерата, че просто досега се ползвало волан и симулатори, а там било едно и също!. Даваха го дори какво точно кара и то караше бъги в DIRT 3  с волан Logitech  G27 или G25, това не можех да различа. Ако някой се интересува от предаването, вероятно ще го повтарят тия дни, защото Automotor und sport  повтарят доста. Чак останах с изплезен език, щото тук във форума споря с разни състезатели и голфаджии, които никога не са се докосвали до симулатор и що годе добър волан, а дават мнения, как не се ставало шофьор. Ай стига бе, детето на 15 ги бие наред, щото просто се е научило в игрите да дрифти!  Аз пшреди години, когато нямах волан, дрифтех много при GRID  с клавиатура. После се пробвах през нощта на сняг с тогавашната си Fiesta  и всичко бе едно към едно, въпреки, че никога не се бях пробвал да дрифтя така на сняг! Вие ми говорите, как не се научавало. Хаха. Научава се и още как! А днешните симулатори просто са толкова близко до действителността, че на практика им липсва само ускорението, което се усеща при каране, макар че както казах, има и такива симулатори, симулиращи абсолютно всичко и ползвани от пилотите във F1. Някои не ги ползват в Азербайджан и видяхме какво стана - удари в стените, постоянно блокиране на колелата и накрая посредствено представяне и в състезанието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Кико написа:

Обаче искам малко да се върна на спора си със @simtech и @BMW Маниак  в други теми.  Казват, че шофьор не се ставало с G29  и симулацията нямала нищо общо с действителността. Добре, аз си имам мнение, щото от няколко месеца позлвам волан G29, карам и истинската си кола, като понякога се опитвам да имитирам това в игрите, разбира се на безопасни места. Имам си някакво мнение и мисля, че разлика почти няма, ако се настрои правилно волана, да отговаря на истинската кола.

Веднъж ти казах да отидеш някъде където пилоти на писта правят тренировки и някой да те качи да направите няколко обиколки. Тогава пак ще говорим.
Особено в състезание разликата е земя - небе. Като почнеш време, влажност, горещина на пистата, налягане на гуми (предни, задни) грейнинг, настройка на крилата, като почне да ти олеква колата и и се изменя центъра на тежестта и много и много де няма как да го симулираш в един тренанжор! Като почнат да ти ръмжат скоростите ...
От екрана всичко изглежда много лесно.
Гледал съм твои клипове на видео игри. Вярвай ми това което правиш няма да ти се получи в действителност. Кога сечеш много завоите и минаваш точно през епекса с половината от колата много рискуваш да ти подскочи колата и да се приземи в средата на пистата без сцепление.
Няма как да го разбереш докато не го направиш с такъв автомобил с настройки за писта.
Твоята фиеста вярвай ми не е такъв. Има доста мека возия за да е за състезания. Още след 7-8 завоя и са му прегрели първо спирачките. Няма как да правиш с него симулации на пътя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, BMW Маниак написа:

Веднъж ти казах да отидеш някъде където пилоти на писта правят тренировки и някой да те качи да направите няколко обиколки. Тогава пак ще говорим.
Особено в състезание разликата е земя - небе. Като почнеш време, влажност, горещина на пистата, налягане на гуми (предни, задни) грейнинг, настройка на крилата, като почне да ти олеква колата и и се изменя центъра на тежестта и много и много де няма как да го симулираш в един тренанжор! Като почнат да ти ръмжат скоростите ...
От екрана всичко изглежда много лесно.
Гледал съм твои клипове на видео игри. Вярвай ми това което правиш няма да ти се получи в действителност. Кога сечеш много завоите и минаваш точно през епекса с половината от колата много рискуваш да ти подскочи колата и да се приземи в средата на пистата без сцепление.
Няма как да го разбереш докато не го направиш с такъв автомобил с настройки за писта.
Твоята фиеста вярвай ми не е такъв. Има доста мека возия за да е за състезания. Още след 7-8 завоя и са му прегрели първо спирачките. Няма как да правиш с него симулации на пътя!

А аз ти казвам пак, както и на @simtech,  че си нямате понятие от симулатори! Аз, за разлика от вас, имам възможност да сравнявам симулатора с истинската кола, което е предимнство. Вие просто твърдите нещо на някаква основа, но всичко е едностранчиво. Да, знам, че колата реагира различно. Нима си мислиш, че при симулаторите това не е направено точно така? Е, говорим наистина за игри, дето се броят на пръстите на едната ръка, но точно тия игри са известнио сред феновете на симулацията. Не говоря за игри като NFS  или тая, дето всичко е направено колкото да се каже, че може да се ползва волан. Симулация 0. Говоря за симулатори като rFactor 2, Assetto Corsa, RRRE, iRacing и напоследък F1_2016. Пак казвам, че симулацията зависи от това, каква техника ползваш за симулиране. Не може да вземеш волан за 100 лева и да казваш, че няма симулация. Поне на волана. И не може да караш само с волан и да твърдиш, че симулация има, след като ги няма ускоренията. Симулацията обаче е само във волана и в частност на пистата или трасето. Поне физиката е докарана в много случаи.  И това, дето говориш за спирачки, гуми, олекване...това го има симулирано при истинските симулатори.  Значи, аз написах горния си пост, защото съвсем случайно попаднах на онова немско филмче за рали кроса в Германия и съвсем случайно видях, с какъв волан кара 15 годишния младеж или направо дете, както и коя игра играе - същата, дето Луис Хамилтън  игра. Ще ти дам пак клипчето:

Ето за тая игра ти говоря, че момчето играе и се научава първоначално що е то дрифт и има ли почва в бъгито му. Самата игра има симулация като физика, но като усещане е далече от съвременните игри. Аз ти казвам, че две години играх GRID,  където целта бе да дрифтя колкто се може повече, преди да се пробвам наистина с Фиестата си една нощ. Сякаш винаги съм дрифтил с тая Фиеста. Не вярваш? Ами аз ти казвам, че е така! Каква симулация да има на горивото при дрифт? Изпразних четвърт резервоар, изпотих се с якето при -15 градуса зимата, прибрах се илегнах да спя. Какви спирачки, какво гориво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кико написа:

А аз ти казвам пак, както и на @simtech,  че си нямате понятие от симулатори!

Струва ми се че говорим на различни езици !
Иди на някоя писта и се пробвай. Заповядай да споделиш резултата. Не говоря да се включиш в състезание, това знам че е скъпо. Просто няколко обиколки да направиш с такъв тип автомобил и да си сравниш времето с някой действащ пилот.
Ако нямаш тази възможност иди на някой картинг писта, попитай какви са времената на хора карали от години (ти ще си на същото ниво нали тренираш на симулатор) качи се и от сега ти казвам че разлика от 3-4 секунди трябва да я приемеш за доста нормална даже и че има хляб за теб в тая област. Ако е по голяма разликата направо се откажи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, BMW Маниак написа:

Струва ми се че говорим на различни езици !
Иди на някоя писта и се пробвай. Заповядай да споделиш резултата. Не говоря да се включиш в състезание, това знам че е скъпо. Просто няколко обиколки да направиш с такъв тип автомобил и да си сравниш времето с някой действащ пилот.
Ако нямаш тази възможност иди на някой картинг писта, попитай какви са времената на хора карали от години (ти ще си на същото ниво нали тренираш на симулатор) качи се и от сега ти казвам че разлика от 3-4 секунди трябва да я приемеш за доста нормална даже и че има хляб за теб в тая област. Ако е по голяма разликата направо се откажи ...

Е аз не съм твърдял, че ще бия професионални пилоти. Наистина на рзлични езици говорим. Аз твърдя, че човек с талант, ще е доста напред ако почне на симулатор. Професионалните пилоти обикновено още от предучилищна са на писта, бащите им помагат, защото най-вероятно и те са професионални пилоти. няма как да се бориш с човек, дето на 5 е седнал в карта и някой му е показал как да кара! Аз ти говоря за друго. Говоря за това, че при нормални условия, ти няма как да знаеш как реагира колата ти, без да те е учил някой. Това с проба-грешка забрави при истинска кола! Верно и това го има, стига да се измъкнеш читав. Сещам се за един мой случай, когато се чудех какво става, след като отпускайки газта в остър завой, задницата почти ме изпревари и ESP  ме хвана. Вярно, виновник бе и ESP,  че не ми позволи недозавиване, но и аз отчетливо отнех газта, та стана така, че ESP  ме хвана. Това без ESP  няма как да стане или поне в тоя вариант, но това го има при симулаторите, където първото нещо, което разбираш, е да изключиш ESP  и намалиш или изключиш тракшън контрола. Сега просто си играя с колата, след като знам как реагира на симулатора и няма какво да ме изненада в завой. Подавам си малко газ когато трябва, отпускам газта, когато ми трябва завой и изобщо, все ми е тая, дали съм в истинската си кола или зад измисления волан. Ей там е разликата между теб и мен и изобщо между тия, дето не са се заиграли със симулатор. Ти не знаеш какво е симулатора, аз обаче знам, че той е това, което е и в действителнсотта. И никога не забравям, че симулацията е за точно определен автомобил! Ей това е важно да се знае, а не сляпото подражание. момчето дето споменах, се бе заиграло точно с такова бъги, което и караше. Явно са симулирали достатъчно добре бъгито, за да може младежа да тъпче наред след това. И тия професионалните на +20 години...забрави. В днешно време не се говори много за сдимулаторите и това, как професионалните пилоти са станали толкова добри, но ако попиташ младежите като Верстапен например, абе аджаба как така...всеки ще тръгне да ти отговаря, че в днешно време е лесно да се поставиш на мястото на пилота. Не е като на времето със старите ти разбирания, дето кола трябва. Ей там тио е грешката и не я приемаш! Тия симулатори се правят или настройват точно от професионални пилоти!

Дори при симулатора е по-лесно, защото нищо не се пипа физически, а просто се променя някаква стойност, когато пилота каже, че трябва да се промени! Разлиакта е, че при симулатора няма риск за здравето ти, докато на пистата има. Толкова ли не може да приемеш, че има умни и отдадени акъли, дето единствената им цел е да повторят състезанието си пред компютъра? Ами да направя аналогия примерно с днешните бършещи се телефони. Умът ти приема ли, че само с едно местене на показалеца, се прави всичко на тоя телефон, таблет или компютър? Сигурно вече да, но си го изпитал! И защо да не може да се симулира истинска писта и автомобил, след като се симулира един прост пръст на телефона? И защо да не се симулира гласа ти, като търсиш приомерно нещо в Google? Ай сега потърси Люис на глас в Google,  да видим какво ще се появи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Кико написа:

Е аз не съм твърдял, че ще бия професионални пилоти. Наистина на рзлични езици говорим. Аз твърдя, че човек с талант, ще е доста напред ако почне на симулатор. Професионалните пилоти обикновено още от предучилищна са на писта, бащите им помагат, защото най-вероятно и те са професионални пилоти. няма как да се бориш с човек, дето на 5 е седнал в карта и някой му е показал как да кара! Аз ти говоря за друго. Говоря за това, че при нормални условия, ти няма как да знаеш как реагира колата ти, без да те е учил някой. Това с проба-грешка забрави при истинска кола! Верно и това го има, стига да се измъкнеш читав. Сещам се за един мой случай, когато се чудех какво става, след като отпускайки газта в остър завой, задницата почти ме изпревари и ESP  ме хвана. Вярно, виновник бе и ESP,  че не ми позволи недозавиване, но и аз отчетливо отнех газта, та стана така, че ESP  ме хвана. Това без ESP  няма как да стане или поне в тоя вариант, но това го има при симулаторите, където първото нещо, което разбираш, е да изключиш ESP  и намалиш или изключиш тракшън контрола. Сега просто си играя с колата, след като знам как реагира на симулатора и няма какво да ме изненада в завой. Подавам си малко газ когато трябва, отпускам газта, когато ми трябва завой и изобщо, все ми е тая, дали съм в истинската си кола или зад измисления волан. Ей там е разликата между теб и мен и изобщо между тия, дето не са се заиграли със симулатор. Ти не знаеш какво е симулатора, аз обаче знам, че той е това, което е и в действителнсотта. И никога не забравям, че симулацията е за точно определен автомобил! Ей това е важно да се знае, а не сляпото подражание. момчето дето споменах, се бе заиграло точно с такова бъги, което и караше. Явно са симулирали достатъчно добре бъгито, за да може младежа да тъпче наред след това. И тия професионалните на +20 години...забрави. В днешно време не се говори много за сдимулаторите и това, как професионалните пилоти са станали толкова добри, но ако попиташ младежите като Верстапен например, абе аджаба как така...всеки ще тръгне да ти отговаря, че в днешно време е лесно да се поставиш на мястото на пилота. Не е като на времето със старите ти разбирания, дето кола трябва. Ей там тио е грешката и не я приемаш! Тия симулатори се правят или настройват точно от професионални пилоти!

Дори при симулатора е по-лесно, защото нищо не се пипа физически, а просто се променя някаква стойност, когато пилота каже, че трябва да се промени! Разлиакта е, че при симулатора няма риск за здравето ти, докато на пистата има. Толкова ли не може да приемеш, че има умни и отдадени акъли, дето единствената им цел е да повторят състезанието си пред компютъра? Ами да направя аналогия примерно с днешните бършещи се телефони. Умът ти приема ли, че само с едно местене на показалеца, се прави всичко на тоя телефон, таблет или компютър? Сигурно вече да, но си го изпитал! И защо да не може да се симулира истинска писта и автомобил, след като се симулира един прост пръст на телефона? И защо да не се симулира гласа ти, като търсиш приомерно нещо в Google? Ай сега потърси Люис на глас в Google,  да видим какво ще се появи!

Явно повечето книжки се взимат със симулатор! Като гледам как един остър завой не могат да направят :)  Та по твоята логика като играеш контра с калашника, после в реалния живот ще си едно към едно а? :D  Я овладей кола със спукана гума на симулатор и реално :) Май на едното ще е много тегаво положението :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, atridi написа:

Явно повечето книжки се взимат със симулатор! Като гледам как един остър завой не могат да направят :)  Та по твоята логика като играеш контра с калашника, после в реалния живот ще си едно към едно а? :D  Я овладей кола със спукана гума на симулатор и реално :) Май на едното ще е много тегаво положението :P 

Защо мислиш така? Овладявал съм кола със спукана задна гума на магистрала, 4 човека вътре - току що вели дипломите си инженери. Не е толкова сложно, колкото си мислиш. В симулатора обаче е маааалко по-сложно. Все пак говорим и а различни автомобили и различни цели на шофирането. Книжки ако се вземаха със симулатор бъди сигурен, че катастрофите по пътищата ни щяха да са поне два пъти по-малко!!! Днес на нищо не се учат курсистете, кандидати за шофьорска книжка. Е, поне почнаха по малко да ги учат на паркиране по общественио паркинги, но като цяло току що взелия книжка, няма никакво понятие как да управлява автомобила си. Навремето автомобилите ни бяха максимум 95 коня за партийците и 80 за връзкарите. Обикновените хора карахме автомобили 26-75 коня максимум. Та варианта да се претрепим още в началото, бе доста по-малък, отколкото днес. Днес всеки 18 годишен може да си вземе BMW 200 коня на 15 години, в окаяно състояние и без никакви работещи системи, дето да го пазят. Вариантът е или човек сам да се справя с обучението или просто да се качи на един истински симулатор и да разбере, как аджаба може да реагира тая кола. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

Ти не знаеш какво е симулатора, аз обаче знам, че той е това, което е и в действителнсотта.

Аз ти предложих нещо но ти го отклоняваш. Щом е едно към едно продължавай да тренираш на симулатора,  иди на една писта и ни покажи резултатите си от нея накрая. После ги сравни с тези на останалите пилоти и на симулатора разбира се.
Да не говорим пък състезанията колко са по различни от всичко. Там преди всичко трябва да завършиш, да се пазиш от инциденти и много и много де в симулатора няма как да го научиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Аз ти предложих нещо но ти го отклоняваш. Щом е едно към едно продължавай да тренираш на симулатора,  иди на една писта и ни покажи резултатите си от нея накрая. После ги сравни с тези на останалите пилоти и на симулатора разбира се.
Да не говорим пък състезанията колко са по различни от всичко. Там преди всичко трябва да завършиш, да се пазиш от инциденти и много и много де в симулатора няма как да го научиш.

Оф. Рзбирам накъде биеш. Имай предвид че ако бях на 18, непременно щях да ти се вържа. Ти ме пращаш при професионалисти, а аз твърдя, че не съм професионалист дори при симулаторите. Къде е логиката? Прати ме при тия, дето не са сядали на симулатор, а се правят на карачи по пътищата ни! Тогава ще говорим!

И айде да направим една анкета - примерно, как ще реагира колата ви при дадена ситуация. Да видим колко от обикновените карачи ще отговорят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се разводни темата и се нафлуди! Да не кажа че няма общо със заглавието :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2016-09-12_194007.jpg

http://www.darganov.com/wp-content/uploads/2010/07/bezopasna-skorost.pdf

Страхотна книжка за времето си ( 1973 година). Ето и още малко цитат:

2016-09-12_200201.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не осъзнавам защо се обсъжда нивото на реализъм в игрите в тема, целяща да уведоми възможно най-много хора, че дадено заглавие е безплатно за ограничен период от време. Ще помоля да минете към лични съобщения или просто да си отворите тема в съответния раздел - тук няма място за толкова off-topic.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно тази игра ми е оставила много кофти впечатление когато я пробвах преди по време на CBT.Много четох и доста хора казаха че са я пооправили с различни пачове и обновления.Само заради интереса бих я дръпнал да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Sydie написа:

Не осъзнавам защо се обсъжда нивото на реализъм в игрите в тема, целяща да уведоми възможно най-много хора, че дадено заглавие е безплатно за ограничен период от време. Ще помоля да минете към лични съобщения или просто да си отворите тема в съответния раздел - тук няма място за толкова off-topic.

Ами то заглавието информира, радвай се, че участваме по някакъв начин и темата излиза на преден план, та доста хора могат да я погледнат. Заглавието просто изчерпва темата. останалото е поддържане на огъня. А в тема, която се говори за безплатна игра и на която се точат много хора, що да не направим едно малко псевдотурнирче ;) Който я вземе, да се обажда. Ще прежаля няколко часа.

преди 3 часа, Azhen написа:

Принципно тази игра ми е оставила много кофти впечатление когато я пробвах преди по време на CBT.Много четох и доста хора казаха че са я пооправили с различни пачове и обновления.Само заради интереса бих я дръпнал да пробвам.

Аз кактоказах, я пробвах няколко пъти. Дори и Wild Run. Обаче. Нищо не открих за себе си, да не говорим, че и не схванах смисъла на играта - постоянно трябва да гоня нещо и аз не знам какво. Не се задълбочих да разбера, защото и играта май няма разбираем за мен език. Това е достатъчно да не си я купя, дори като смъкнаха цената и под 20 лева. Имам достатъчно други игри - най вече симулатори, които да предпочета пред тая. Но като е безплатна...то и BF3  преди време бе безплатна, дръпнах я и не играх повече от 1 час, но все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от pcservizpld
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• от petttto
      Здравейте, направих Android приложение за български новини:
      http://u-bg.blogspot.bg/2016/11/nai-dobroto-android-prilojenie-za-balgarski-novini.html 
      ще се радвам на градивна критика, както и ако има по-напреднали да ми кажат причината поради която ми отказаха да го кача в Google Play.
    • от Илиян Иванов
      Раздаването е напълно законно. Който иска ключ, нека се свърже с мен на ЛС и ще се разберем какво може да направи за мен, а аз гарантирам, че ще му дам ключа.

Ето и линк към играта в стийм http://store.steampowered.com/app/278460
      Струва 15 $ там, а при мен я получавате безплатно, само срещу скромен жест срещу мен, който няма нищо общо с пари. 

Раздадени ключове към настоящия момент (линк към потребителския акаунт):
      1. https://www.kaldata.com/forums/user/344836-helis/
      2. https://www.kaldata.com/forums/user/341720-niki292002/
  • Дарение

• Добави ново...