Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-во имя Бирата, Чашата и Чипса

Препоръчан отговор

току-що, Merryl написа:

Тъс билка ш си я запиша да я дам на Уишата. :D

Тя вирее заедно с ждрождена и лимлоните в нейните отвари...

току-що, Merryl написа:

Взимаме баланцът в раницата и така се мятаме на каруцата. Да няма пръти на непраилните места. :D

Ас баланцът съм го отрекъл!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• jhoro

2016

• emmi

1483

• Лин

1040

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

мисла, че ми се спи че се *бало мамата да пътуваш за работа почти 1 час че завъртях кололото за пореден път че сте готини и ми е готино да дойда в тъмно и да ви събудя и те така ми

Не знам дали ви я показвах, но тази си ме радва много host image online

Докладвам се по път за банята, помъкнала един брой дете 

Публикувани изображения

преди 1 минута, darkterminal написа:

Щот' яде зайченца... Нали?

Ей гу! Пак! :biggrin:Бе като те набара Елмайра хич няма да ти помагам за отърваване на гръцмуля... :D

току-що, darkterminal написа:

Тя вирее заедно с ждрождена и лимлоните в нейните отвари...

Мхм... Записала съм си и че лимозината е женският род на лимона.

Даваха по Нова телевизия откъс от едно предаване, което ще пускат в неделя, за образованието във Финландия. Бравос. Не знам ние защо се балтаем да търсим неефективности като хората са го измислили и може просто да се черпи опит. Ма не. Друго си е петдесет и девет пъти да се открива колелото и топлата вода. Що я гледам тая телевизия. Превключих от дебатите с Жорж Ганчев и Лупи, за да не се ядосвам и попаднах на друго... и като венец Биг Брадър. Кво му се смеят и го плюят като е тотално, пълно и ярко отражение и извадка на всичко, което се случва.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Merryl написа:

Ей гу! Пак! :biggrin:Бе като те набара Елмайра хич няма да ти помагам за отърваване на гръцмуля... :D

...

Що мене пък! Тя Уишата ги пружектира тес съдистични мултики, а после Черното Али да го отнася. Ше подам ас оплаване с Старсбур до правата на човека най-накрая...

преди 2 минути, Merryl написа:

...

Мхм... Записала съм си и че лимозината е женският род на лимона.

А мотрисата е женска мутра. Нали?

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, darkterminal написа:

Що мене пък! Тя Уишата ги пружектира тес съдистични мултики, а после Черното Али да го отнася. Ше подам ас оплаване с Старсбур до правата на човека най-накрая...

Ма като кажеш на Уишата, че ще й дадеж зайчето на чудовището и тя става на Елмайра. Нормално. Джекилка и Хайдка. :biggrin:

Ш й свидетелствам на правата на човека.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ся от екскурзията ли пишеш или от диванчету?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Ти ся от екскурзията ли пишеш или от диванчету?

И ас не знам що се пъня да ти пиша като мога да ти пращам хартиени самоледчета с писма... :D

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, darkterminal написа:

Ъ?

Кво Ъ? Спиш. :D Като съм на фтория еташ над теп, мога направо да ти пращам хартиени самоледчета по комина. Що да хаба мастило.

Ма виж как звучи диванчето, все едно е един център за управление Хюстън... :D

Ай по задачки викам аз.

За малко да кажа лека нощ. :D

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кибритената Клечица щи се кара дето мърсиш с тези самоледчета. Ти, знаеш ли, колко е добра в карането тя? М?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Кибритената Клечица щи се кара дето мърсиш с тези самоледчета. Ти, знаеш ли, колко е добра в карането тя? М?

Ти ся, за да отървеш кожата, я прехвърляш да се кара на нас... :D

Поздравления за Кибритената Клечица...Само ривеш от жените, ма тя ти търпи рибешките чорби, костенурките и Порчето Поридж...

п.п. Бе да те питам - ти, дето готвиш с такъф размах, след рибешките чорби ти ли си чистиш работния плот или... :biggrin:Може и да съм те питала... :indian:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Merryl написа:

Ти ся, за да отървеш кожата, я прехвърляш да се кара на нас... :D

Поздравления за Кибритената Клечица...Само ривеш от жените, ма тя ти търпи рибешките чорби, костенурките и Порчето Поридж...

...

Да, ама знаеш ли как ми се кара? Като горчива краставица ме яде. Освен това, костенурките ги търпя ас... И жабите също... А порчето още е само проект...

преди 1 минута, Merryl написа:

...

п.п. Бе да те питам - ти, дето готвиш с такъф размах, след рибешките чорби ти ли си чистиш работния плот или... :biggrin:Може и да съм те питала... :indian:

Тук, не мош да ме барнеш. Слет моето готвене фсичко блести. Печката. Плота. Съдовете. Дъските. Ножовете. Приборите. Всичко ползвано в процеса е измито и лъснато на ръка, подсушено и разпределено по шкафовете. Супата е пресипана в нарочен съд с форма подходяща за хладилника и с капак, и е готова за немедлена потреба. Тенджерата, съответно лъщи на рафта в килера. Слет хапване, ставам и си обирам партакешите, нося си ги на мифката и си ги умивам на ръчица, лъскам, подсушавам и прибирам. Със страст гоня и Мечо, да го приуча на такива навици, но засега с променлив успех. В своя защита само ще кажа, че чурабкити ми понамисрисват прекалено,  хъркам ужасно, пърдя безогледно, дебел съм, и съм с прогресиращо оплешвяване... И още -  заеквам и псувам...

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Merryl написа:

Тъс билка ш си я запиша да я дам на Уишата. :D

преди 1 час, Merryl написа:

Кво Ъ? Спиш. :D Като съм на фтория еташ над теп, мога направо да ти пращам хартиени самоледчета по комина. Що да хаба мастило.

Ма виж как звучи диванчето, все едно е един център за управление Хюстън... :D

Ай по задачки викам аз.

За малко да кажа лека нощ. :D

преди 46 минути, darkterminal написа:

Да, ама знаеш ли как ми се кара? Като горчива краставица ме яде. Освен това, костенурките ги търпя ас... И жабите също... А порчето още е само проект...

Тук, не мош да ме барнеш. Слет моето готвене фсичко блести. Печката. Плота. Съдовете. Дъските. Ножовете. Приборите. Всичко ползвано в процеса е измито и лъснато на ръка, подсушено и разпределено по шкафовете. Супата е пресипана в нарочен съд с форма подходяща за хладилника и с капак, и е готова за немедлена потреба. Тенджерата, съответно лъщи на рафта в килера. Слет хапване, ставам и си обирам партакешите, нося си ги на мифката и си ги умивам на ръчица, лъскам, подсушавам и прибирам. Със страст гоня и Мечо, да го приуча на такива навици, но засега с променлив успех. В своя защита само ще кажа, че чурабкити ми понамисрисват прекалено,  хъркам ужасно, пърдя безогледно, дебел съм, и съм с прогресиращо оплешвяване... И още -  заеквам и псувам...

Сига, как да не му се прииска да ви стисне за гушките и двамцата.:shy-minion:

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вашата е лесна!
Колата ми я няма за десетина дена, смятах да се занимавам с леки ремонтчета по къщата ама вчера ми се обажда секретарката на очната ми лекарка !!!
Искала да ме види! Така де, лекарката не секретарката.  А де ...
Или го е окъсала за клиенти или иска да ме вкара в някоя забранена любоф. Имал съм уговорен час и ден от преди 6 месеца, напомняла ми. Аз вярно смятах да я посетя ама беше за началото на другата година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, emmi написа:

аз кат ви пея.................... лимоната с джинджифир ша ми пият

Не е проблема, че пият "лимоната с джинджифир" - проблема е, че пият само лимоната.

преди 3 часа, darkterminal написа:

Ама аз такива, дето могат да се карат най-много ги обичам.

Щото - щом могат добре да се карат - и друго неща правят добре.

преди 3 часа, Momolord написа:

Тая пък не била ангел. Е, аз пък съм.

преди 2 часа, Уиш... написа:

Сига, как да не му се прииска да ви стисне за гушките и двамцата.:shy-minion:

Стискай - ако ти стиска. Ама мен, с една ръка - зор. Че и с две - пак.

преди 3 минути, Вили* написа:

Добър ден от мен!

:) 

Guten Tag! Gut, dass Sie zu sehen.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Momolord написа:

14907178_1317714751614664_55390734904376

"Всеки сам избира - и своя затвор, и своя надзирател."

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване