Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В началото на лятото си изпуснах Samsung Galaxy S3 neo-то.Гледам екрана пукнат.Включвам го и виждам, че са се разтекали пиксели в горния десен ъгъл(счупен дисплей),но тъча работи.Немислех, че е толкова сериозно и продължих да го използвам.Вечерта го включих да се зарежда и легнах да спя.Когато се събудих и включих телефона видях, че екрана беше черен.От тогава го изключих и го зарязах в кутията му.Зареждал съм го 2 пъти от тогава и не съм имал никакви проблеми.Днес го закарах на сервиз и някаква асистентка(човекът, който оправя телефоните е в отпуск) каза, че ще ми струва около 100 лева.Тогава тя го включи да се зарежда и целия телефон почна да вибрира и загрява???Каза, че е от някакав модул.Но може ли по точно да ми обясните за какво става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефонът струва 300 лева нов. Искат ти 100 за ремонт на морално и технически остарял модел като не могат да ти дадат гаранция, че след време няма да се развали нещо друго, което пак ще струва 100 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж тук: http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/i9301i-galaxy-s3-neo-p232920639/?gclid=COCJ3Nbmkc8CFW8W0wodL4ME0Q  дали си струва да го ремонтираш.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.