Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся да си купя нов телефон до 200 лева защото NOTE 3 ми предаде :D не ми се дават много пари за нов заради това търся нещо втора ръка.

Какво ще кажете за това: http://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-s4-mini-gt-i9195-ID6h4mM.html#b849306873;promoted , http://hop.bg/bg/смартфони-iphone-118/samsung-galaxy-s4-mini-i9190-118(id=40515) , http://hop.bg/bg/apple-продукти-117/apple-iphone-4s-117(id=37816) , Тук на място във града ми има Samsung Grand Neo PLUS втора ръка за 140 лева няма никакви забележки по него като чисто нов е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво мислиш за телефон нов от Китай ти да си го поръчаш като: Xiaomi, Meizu моделите, които влизат в бюджета.

Другото което си мисля, щом ще е втора ръка - гледай да е нещо с остатъчна гаранция поне 15-16 месеца, примерно в момента може да се намери Huawei P8 Lite, страхотен телефон, с малко търпение ще го намериш за тези пари, а готови предложения около 250-260 го продават хората неразпечатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/smartfon-lenovo-a6000-dual-sim-8gb-4g-cheren-a6000-dual-sim-black/pd/DS2ZVMBBM/

Моя е друг модел но 9 месеца съм с тази марка телефон и ядове нямаааа . Няма грам забиване , гледам си клипове не забива , гледам клипове от twitch директно от сайта от браузера пак не забива . И двете камери са супер абе идеален е и да не ми хвалят другите скъпи боклуци /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали за какво съществуват скъпите телефони като точно това Леново ги слага в джобчето си :) Риторичен въпрос, но ми е любимо как все на българина, баш неговото е най-доброто другите хич да не се хвалят, защото са пълни с проблеми, така колата ти е най-хубава, апартамента, жената, телефона, естествено всичко изброено докато не се смени, после новото твое става най-хубаво и така - кръговрат.

Нямам конкретно предвид теб, но въобще не му препоръчвам Леново, особено ниският клас, защото няма софт. поддръжка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, icekiller написа:

Нали за какво съществуват скъпите телефони като точно това Леново ги слага в джобчето си :) Риторичен въпрос, но ми е любимо как все на българина, баш неговото е най-доброто другите хич да не се хвалят, защото са пълни с проблеми, така колата ти е най-хубава, апартамента, жената, телефона, естествено всичко изброено докато не се смени, после новото твое става най-хубаво и така - кръговрат.

Нямам конкретно предвид теб, но въобще не му препоръчвам Леново, особено ниският клас, защото няма софт. поддръжка.

Отделно са бъкани с проблеми.

Моето предложение е Xiaomi Redmi 3S. Според мен, това е най-доброто което може да се намери за тези пари. (вмества се в бюджета, успешно размазва P8 Lite и е чисто нов)

преди 3 часа, adersa написа:

абе идеален е и да не ми хвалят другите скъпи боклуци /

Ще дам за пример S7 срещу A6000.

S7 има по-хубава батерия.

S7 има по-хубави камери. (и двете)

S7 има по-хубав дисплей с по-голяма резолуция.

S7 е водоустойчив.

S7 е далеч по-кадърно изработен от A6000. (не случайно е флагман)

Със S7 имаш "по-премиум" усещане.

S7 е далеч по-мощен.

S7 има далеч по-кадърно направен софтуер. (както и подържан)

S7 е и по-скъп. Като не може да се позволиш нещо, няма смисъл да го плюеш. Ако ти дадат избор между S7 и A6000, ти ще избереш "скъпия боклук".

П.П. Случайно Lenovo да са правили смартфон с извит дисплей ? Ако направят такъв тая година на цена 200-300 лева ми пишете.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стой далече от Lenovo.Послушай човека дето ти каза за Xiaomi или Meizu.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе взимайте боклуци за1000 лв и после ще пишете теми бързо свършва батерията , бързо свършва свободното място ... Развалят се защото толкова ви е разбирането от по новите телефони теглите игри и вирусни приложения и после пълните форума онзи ден взех телефон и сега батерията пада много бързо . Моята не мърда докато си легна вечерта с малко игрички не пада експресно а пада до 60 70 процента + като включим и разговорите , които правя през деня абее вие си решавате после ще ревете като издуени кози .

преди 59 минути, niki292002 написа:

Моето предложение е Xiaomi Redmi 3S. Според мен, това е най-доброто което може да се намери за тези пари. (вмества се в бюджета, успешно размазва P8 Lite и е чисто нов)

Днеска по радиото по новините казаха / незнам дали е вярно / че китайския и американския пазар спират продажбата на новия Galaxy заради калпавата батерия . НЯМА ХУБАВИ БАТЕРИИ това мога да ви кажа !

глупави детинщини .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колега adersa определено си се заинатил, че твоето Леново А6000 е най-хубавият телефон на света и е само за 200 лева... Не знам дали технически грамотен човек би твърдял такова нещо.
    Шаомито което колегата е посочил е 2016 Модел с най-новият MIUI (6 Андроид) и определено е светлинни години пред това Леново. Седмични ъпдейти на софта и т.н.
    Има и алтернативи като Huawei P8 Lite ако не иска автора да "рискува" с нов телефон от Китай директно, НО определено няма никога да му препоръчам Леново, ако ще да ми кажеш че ти държи батерията и по 10 дена като старите Нокии...

Моят телефон издържа по 1,5-2 дена на 4Г, често браузване, разглеждане на сайтове, снимки, клипове в ютуб и т.н. и е с батерия 4000mAh, а твоето леново е с 5 инча екран и 2300mAh няма сила, която да ме убеди, че ако го ползваш по същият начин като на мен, видиш ли даже ако не играеш по цяла нощ и батерията не можела да падне :D Смях в залата.

Това което си чул за Самсунг е вярно за определена серия на Ноут 7, касаеща батерия произведени и асемблирани от определена външна фирма, това по никакъв начин не доприняси за изтъкването на качествата на Леново, защото в момента в и-нет пространството и специализираните форуми за това, от Леново като че ли се оплакват най-много.

Редактирано от icekiller (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно днес е било "Ден на отворените врати" на психодиспансера с безплатен достъп до интернет. :) Така,че е нормално точно тоя модел на Лайново да е най-добрият за всички времена.Амин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе вие наред ли сте?Имате ли си нещо под капите или пишете просто за да отчитате дейност?Обърнахте съвсем обикновена тема за избор на евтин телефон в масово надлъгване и спорене.Първо, никой никъде не е казал, че леново са най-добрата марка, че конкретния модел(A6000) е най-добрия в тоя ценови клас и, че автора непременно трябва да притежава устройство на леново.Всеки може да си харчи парите за каквото си пожелае.Ако нямате с какво да помогнете, поне не заблуждавайте автора с ненужни глупости.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ако бях на  мястото на автора изобщо няма да пускам тема в форума за компютърни копнфигурации са същите дървени  философи като тук . Не казвам че леновото е най-великия телефон на света има какво още да се желае още не съм пробвал новите модели но и нямам намерение не съм от типа хора да сменям телефоните като гаджетата когато ме предаде предаде живота продължава :) Просто казвам ако автора няма високи изисквания  ,че за тази цена е идеален за работа :) Да ти кажа ли че при стария ми самсунг галакси при първото изтърване се развали камерата . След второто се развали говорителчето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 16.09.2016 г. в 13:58, niki292002 написа:

S7 има по-хубави камери. (и двете)

S7 има по-хубав дисплей с по-голяма резолуция.

S7 е водоустойчив.

S7 е далеч по-кадърно изработен от A6000. (не случайно е флагман)

Със S7 имаш "по-премиум" усещане.

S7 е далеч по-мощен.

S7 има далеч по-кадърно направен софтуер. (както и подържан)

S7 е и по-скъп. Като не може да се позволиш нещо, няма смисъл да го плюеш. Ако ти дадат избор между S7 и A6000, ти ще избереш "скъпия боклук".

П.П. Случайно Lenovo да са правили смартфон с извит дисплей ? Ако направят такъв тая година на цена 200-300 лева ми пишете.

Не че нещо ама да се сравнявате флагман на Samsung със среден клас апарат на Lenovo ми се струва адски глупаво. Естествено, че флагмана си е флагман. Всеки със своите предпочитания. Да попитам пък кога Samsung са предложили устройство за 200-300 лв с прилични параметри ? Имат някакви предложения, обаче все нещо им липсва като характеристика за сравнение с предложенията от китайците - Lenovo, Meizu, Xiaomi и т.н, които за парите си са много добър избор. 

Към автора - честито, със здраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, techmaniac написа:

Не че нещо ама да се сравнявате флагман на Samsung със среден клас апарат на Lenovo ми се струва адски глупаво. Естествено, че флагмана си е флагман. Всеки със своите предпочитания. Да попитам пък кога Samsung са предложили устройство за 200-300 лв с прилични параметри ? Имат някакви предложения, обаче все нещо им липсва като характеристика за сравнение с предложенията от китайците - Lenovo, Meizu, Xiaomi и т.н, които за парите си са много добър избор. 

Към автора - честито, със здраве

Просто @adersa твърдеше, че бюджетния модел бие флагманите. И честно, напоследък съм доста приятно изненадан от отношението на Samsung към бюджетните модели. От край време не се лигавят със софтуера им. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.