Премини към съдържанието
kaloyan.k219

Как да инсталираме IOS 10 без Home Button?

Препоръчан отговор

Здравейте,

днес реших да си Upgrade IOS-а от 9.3.5 до 10, но Home бутона ми не работи (това е от преди инсталирането на IOS 10). След като го инсталирах ми излезе бях екран и най-отдолу на него пише "Press home to upgrade". Има ли някой идея как мога да премина това без home бутон? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 22 минути, kaloyan.k219 написа:

Здравейте,

днес реших да си Upgrade IOS-а от 9.3.5 до 10, но Home бутона ми не работи (това е от преди инсталирането на IOS 10). След като го инсталирах ми излезе бях екран и най-отдолу на него пише "Press home to upgrade". Има ли някой идея как мога да премина това без home бутон? :)

С поставяне на нов бутон (може би плюс окабеляването)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, kaloyan.k219 написа:

Здравейте,

През iTunes не си спомням дали ми поиска бутона, но мисля не.
    Защо не пробвате?

Едит: извинявам се за подвеждането, но и така излиза надписа накрая, та не го правете и не си губете времето.

Редактирано от algor (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.