Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, първо искам да се извиня ако вече има подобна тема, но не съм я намерил.

И така реших да си взема нов телефон. До сега съм имал два смартфона; Samsung Galaxy Pocket Neo и в момента съм с Samsung Galaxy J1 от 2015. Предпочитам телефон със голям процесор, голяма батерия, рам и памет и най-важното да се отключва с пръстов отпечатък, тъй като имам малка сестра и няма скрито покрито от нея. Един такъв телефон какъвто да има характеристиките които аз искам в бг е от порядъка на 600-1200лв. Мога да я намеря тази сума и да си го купя но нещо отвътре ми казва че не си заслужава да давам толкова пари. Вярно сега ще има мнения абе събери си пари и си купи нормален телефон. Тогава много от приятелите ме посъветваха да видя какви телефони предлага китайската компания MEIZU.  Когато видях за какво става дума си казах че това е марката. За тези които не са я чували тази компания прави телефони по добри от Samsung HTC IPHONE HUAWEI LG като предлагани характеристики. Телефона който съм си избрал е 300лв. и според мен предлага най-добрите характеристики за цената си. Молбата ми е нека всеки да си каже мнението за тези телефон и били се съгласил с мнението което аз имам. 

Линк към телефона: http://www.gsmarena.com/meizu_m3_note-8005.php

Благодаря Ви предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Понеже досега няма други мнения, моето - колкото и да е аматьорско - ще е по-добре от нищо. :)

Аз съм с Galaxy Xcover - първият ми и единствен досега "смарт"фон. От доста време съм пуснал тема да го заменя с нещо по-добро, но уви! Както при корейските, така и при китайските марки винаги трябва да се прави някакъв компромис. Да не задълбавам повече - преди малко зачетох ревюто точно на този модел и още в началото като видях, че няма FM-радио и спрях дотам. На теб вероятно това няма да ти пречи. Препоръчвам да потърсиш в интернет обща информация относно това, коя/кои от китайските марки са по-добри като качество. Срещал съм мнения, че едни са по-свестни от други, но не обърнах внимание кои какви бяха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.