Премини към съдържанието
callpchelp

Софтуер маршрут организатор

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся софтуер за организиране на маршрут за доставки или вземане на пътници. Ако има такъв, който да експортва за навигация или такъв който си има навигация споделете. Безплатни и платени, искам да пробвам вариантите, и да преценя, кой ще върши работа.

НЕ ТЪРСЯ онлайн софтуер, а такъв който да инсталирам на таблет с Win 10 ( като софтуера може да е и за Xp, 7, пак ще тръгне ) или лаптоп със Xp,7.

Може и андроид приложения за таблет.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Google Maps за Android има такава функционалност, само не знам доколко ще е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мммм! Може и да те подведа, но нашите използват някакво приложение, за задаване и отчет на задачи + прикачване на пряки GPS координати, които обаче  се използват от Гугъл навигация!! Говоря за Андроид приложението Смартифил! Може и някаква сборка да е! Ще се опитам да подразбера, макар, че въпросното нещо е тайна!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа iGO. Според мен най-добрата навигация за смартфон, както и картите редовно се актуализират. (при ремонт на кръстовище, поне при мен, от iGO направиха най-бързо актуализацията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, killchain написа:

Google Maps за Android има такава функционалност, само не знам доколко ще е достатъчно.

Има, но не известява, не върти картата и куп други недостатъци, не е удобна за такава работа. може да са подобрили новите версии, но на жена ми телефона примерно няма гласови команди и трябва да се взирам постоянно, тъй като при липса на интернет забива.

преди 3 часа, Кумчо вълчооо написа:

Мммм! Може и да те подведа, но нашите използват някакво приложение, за задаване и отчет на задачи + прикачване на пряки GPS координати, които обаче  се използват от Гугъл навигация!! Говоря за Андроид приложението Смартифил! Може и някаква сборка да е! Ще се опитам да подразбера, макар, че въпросното нещо е тайна!

Ако успееш да разучиш ще съм много благодарен :3

преди 2 часа, niki292002 написа:

Мога да ти предложа iGO. Според мен най-добрата навигация за смартфон, както и картите редовно се актуализират. (при ремонт на кръстовище, поне при мен, от iGO направиха най-бързо актуализацията)

Навигацията е ясна, мен ми трябва маршрутизатор - организатор на маршрут. Задавам дестинации, подрежда ги от първата към последната с последователност за най-бързо минаване през всички точки и започва да ме води. Знам че куриерските фирми в Англия използват такава чудесия, казаха ми като преди време кандидатствах за работа, инсталирал се на моя лаптоп или таблет и те така. Въвеждат се точките, програмата подрежда и ти казва къде да ходиш без да се занимаваш с карти и каквото и да е. Има програми които правят някакъв excel експорт за навигации, който може да се зарежда ( идея нямам как, само съм чувал ).

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, niki292002 написа:

А това ?

Ще го пробвам, мерси :)

Очаквам и други предложения :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.