Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не е за вярване. Без да поръчвам предварително в петък след работа успях да взема последният телефон. Сребристо бял 128Гб, за съжаление нямаше 256Гб :(, но ит 128 са достатъчни.

Иупииииии :)

IMG_0005.PNG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вече не им обръщам внимание на тези играчки.
    Мина ми мерака.
    Някой ден може и да си го купя. Ако реша че върши нещо повече от моя. За сега ще изчакам коментари на потребители.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как лъжат децата ,да си дават паричките за глупости. И с какво Iphone 7 върши повече работа от 5s или 6-цата? И с телефон за 300лв можеш без проблем да влизаш в ,Скайп ,ФБ ,Вайбър ,да се снимаш и подобни ,та даже да се занимаваш с глупости и да ловиш покемони. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Desdinova написа:

Не е за вярване. Без да поръчвам предварително в петък след работа успях да взема последният телефон. Сребристо бял 128Гб, за съжаление нямаше 256Гб :(, но ит 128 са достатъчни.

IMG_0005.PNG

И нас кво ни интересува кифлооо??  бат Боко правилно каза видя се в пари българина и ето го ефекта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кога ли ще направят нещо с повече от  2 ядра ..... и само на мен ли ми е страмно че пише iphone 9,3 ?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Писалите преди мен се чудя откъде вадят този негативизъм...
    Влиза тук човек ей така, да се похвали и то с голям кеф, че си е купил нещо, което иска, а вие се скъсахте да го храните и да пустосвате как, аджеба трябвало да си дава парите за тоя телефон, като може и с телефон с шайба да се обади...!!!

Хора, какво ви става?
    Нали затова сме различни - един си купува 7-ца, друг си купувай китайски апарат, трети не ползва мобилен апарат...
    Всеки си харчи парите както иска.

Не ви разбирам, честно, но няма да се опитвам да ви разбера.

преди 2 часа, Desdinova написа:

Честит да ви е и със здраве да си го ползвате!
    Ако се сетите след седмица, наминете да напишете пет реда за впечатленията си от работата на апарата.
    И да не е полезно за писалите по-горе, все има хора, които ще оценят усилията ви.

преди 32 минути, adersa написа:

И нас кво ни интересува кифлооо??  бат Боко правилно каза видя се в пари българина и ето го ефекта !

Тези обръщения си ги запазете за хората около вас.
    Не ви ли е срам да обиждате така човек, който не познавате?
    Останалите милиони потребители, които купиха вече новия модел и те ли са кифли и кифльоци?

Въздържайте се от такива определения от тук нататък!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

algor, за момента чувствата са позитивни.

Сбълсках се със следният проблем:

Исках да си инсталирам всичко на ново и не ресторнах от бекъп. Всичко работи ок... контакти, данни от програми. Единствният проблем е с данните от Health app-a. Данните могат да бъдат екцпортирани, но няма лесен начин да будат импортирани. Има програмки от други производители, но имат смесени ревюта и не съм сигурен какво точно правят с данните, за това оставам без health данните от старият телефон.

Скрити допълнителни разходи: Най вероятно ще искаш нови безжични слушалки. Слишах днес няколко Sennheiser Momentum 2 големите и малките са супер, но са доста скъпи.

Днес прекарах деня в слушане на слушалки и търсене на калъфче, понеже идвам от iPhone 5s и старото вече не пасва. Запознах се с различни интересни хора, които се интересуваха как така съм получил телефона толкова бързо. И с едната мацка ще се видим на кафе идната седмица :)

... така че позитивно за сега.

Иначе очевидните неща:

Home бутона е супер. Екрана е наистина много по добър. Камерарата е няколко свята по добра. Всичко е много по бързо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При преход от 5S на 7 разликите са огромно видими, няма как да е по друг начин.
    Прежалете данните от това приложение, защото рестора от бакъп носи доста негативи и възможни проблеми, което знаете.
    Така поне ще заработите на чисто и са избегнати пренасяне на призраци от миналото - тоест проблеми и грешки в работата на стария телефон, които не винаги са видими.

Батерията как се държи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, algor написа:

При преход от 5S на 7 разликите са огромно видими, няма как да е по друг начин.
    Прежалете данните от това приложение, защото рестора от бакъп носи доста негативи и възможни проблеми, което знаете.
    Така поне ще заработите на чисто и са избегнати пренасяне на призраци от миналото - тоест проблеми и грешки в работата на стария телефон, които не винаги са видими.

Батерията как се държи?

Да знам за това, не го направих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно !
    Супер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също се включвам към честитките и ще повторя въпроса на algor - батерията как се държи? Обмислям абсолютно същото прехвърляне (5S->7/7Plus) и засега събирам практически сведения, изключвайки хайпа около излизането.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не заблязвам голяма разлика за съжаление. Може би се дължи на това че позвам различни фитнес тракери. Но следващата седмица ще си взема battery case. Другото предимство на този case е че ако не успея да го изхабя до края на деня, няма да докосне батерията в телефона и може по дълго да се държи добре вътрешната батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.