Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,колеги! От 3 дни започна да ми дава Син екран с надпис , your computer run into a problem или нещо от сорта. Онзи ден се появи веднъж, вчера 4 пъти и днес ( за сега) веднъж. Бихте ли помогнали да отстраня проблеми? Ако трябва да  качвам някакви dump файлове,нещо , моля да ми дадете насоки. С Windows 10 Pro N  съм , до преди 3 дни нямах никакви проблеми, мисля, че с ъпдейта в четвъртък се появи. Случва се ,докато играя CS:GO  или WoW . По друго време не съм забелязал проблем,но евентуално,ако  run  и някоя друга игрица, random  ще се получи същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 14 минути, _Alex&Vanko_ написа:

http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

Сложи отметки и дай GO! И публикувай резултата. А дъмпа е в C:/Windows/Minidump

MTB.txt

091416-22796-01.dmp

091616-32015-01.dmp

091716-29609-01.dmp

091716-29656-01.dmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откъде свали драйверите ако не е проблем с паметта?

NVIDIA GeForce 9800 GT - това ли е видеото? Машината май ти е доста стара!

Цитат

Avast Free Antivirus (HKLM-x32\...\Avast) (Version: 12.3.2280 - AVAST Software)
    Avast License by ZeNiX [2014-01-11] (HKLM-x32\...\Avast_2050_ZeNiX [2014-01-11]_is1) (Version:  - )

Това крак ли е? И защо на безплатна антивирусна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Не помня от къде съм свалял драйверите :( И дам, доста е старичко,но се държи все още.  :D  Като цяло,само видеото куца,другото уж е добре за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, deqn_0000 написа:

Има екип във форума, на тях поверявай такива файлове. Просто като съвет.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То има доста проблеми в Устройства защото нямаш драйвери. Или са Майкрософтски или си ги свалял от неподходящо място.

Кажи си дъното, но там за десетка няма да има нищо!

преди 2 минути, AntiAlGor написа:

Има екип във форума, на тях поверявай такива файлове. Просто като съвет.

Кой екип и какви файлове да поверява и там като всичко е видно! На лична ли ще му помагат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам нищо против теб и желанието ти да помагаш. Но едва ли, имаш толкова познания, като тези момчета. Нищо лично, развивай се и се учи. Но сигурен ли си, че съвета който би му дал, ще е правилен?

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако за всички проблеми с Уиндоус да пращаме при HJT-Team, те да кажат! И аз мога да го направя като капитулирам но уиндоуса няма да го прецакам, убеден съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Това крак ли е? И защо на безплатна антивирусна?

Kрак е,да. Очевидно,докато е бил активен,беше на фул версия на аваст. Но все пак,не от тук идва проблема.  :D Ако имаш на идея,как мога да фиксна проблема,за който съм попитал,бих се радвал, да я споделиш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не само към HJT екипа. Има и модератори, дето си знаят работата. Пак казвам, нямам нищо лично, спрямо теб. Не знам какво знаеш, не съм те виждал в действие. Може да си добър. Но съм виждал другите момчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, deqn_0000 написа:

Kрак е,да. Очевидно,докато е бил активен,беше на фул версия на аваст. Но все пак,не от тук идва проблема.  :D Ако имаш на идея,как мога да фиксна проблема,за който съм попитал,бих се радвал, да я споделиш. :)

Да кажи дъното и видеокартата примерно Асус Гигабайт и т.н. и имали Нвидия контрол панел в Контролния панел на уиндоус?А с тази антивирусна не можеш да стоиш защото не те пази. Трябва да е оригинална.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Да кажи дъното и видеокартата примерно Асус Гигабайт и т.н. и имали Нвидия контрол панел в Контролния панел на уиндоус?А с тази антивирусна не можеш да стоиш защото не те пази. Трябва да е оригинална.

Motherboard  : Asus P5Q3 Deluxe ,видео картата я разбра. И има контролен панел Nvidia-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти си максимум за седмица. Има аудио драйвер за Риалтек а пише че е Sound Max. И за лан нямаш и други неща. С майкрософтски не си е работа. Аз не съм с десетка.

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/106382/en-us

Да деинсталираш 341.95 и да сложиме 341.96

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/106382/en-us

Ще иска рестарт.

Паметта ще я тестваш с MemTest три дена! Аз немам такива нерви. Компютъра чистен ли е?

Ако ти си слагал драйвери ги деинсталирай и остави десетката да си намери! След рестарт! Мисълта ми е че седмица ще върви по-добре с драйвери официални асуски отколкото десетка без. Какво печелиш от тая десетка? Ползваш ли новостите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От 2 години нямам проблеми с него. Освен с CCleaner ,друго нещо да предложиш да го почистя? Или имаш в предвид хардуер? Ако не се лъжа драйвърите точно от windows бяха теглени. Саундмакс драйвъра не го слагам,защото е мега бъгавия, много ядове с него. Десетката ми е по-удобна, по - симпъл, по-лека и +  повече FPS  с нея. :) Търсих из нета,попаднах на трабълшуут-а от майкрософт , да ънинстална ъпдейтите ,това и направих. Сега ще видим ще го бъде ли...  Ще ъпдейтна,ако има промени. Драйвъра от нвидиа,нещо ми бъгва и не мога да го дръпна. Ще опитам отново по-късно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам предвид вътре в кутията чистено ли е?

Без да чистиш регистри с CCleaner! Ти с много неща си го наблъскал и как ти върви Adobe Photoshop CS2 на десетка се чудя?

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно казано,изключително добре. :D И дам,чистено е ,но утре сутрин,ще го изчистя пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 55 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Как го чистиш? Заведи го на компресор да го издухат!

Наясно ли си, че въздуха от компресор в 99% от случаите има влага? А и да се набива прахта в платката никак не е за предпочитане пред изсмукването и (сещай се сам с какво)!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Каква влага има?

Явно не знаеш! Няма смисъл да ти обяснявам тогава, но да препоръчваш издухване с компресор е силно непрепоръчитерно (да не кажа, че даже е безумие)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, _Alex&Vanko_ написа:

От години го правя! И ти е късно да мислиш!;)

познавам доста хора, които продухват с компресори на които са монтирани влагоуловители-"кондензни буркани"
    въпреки това, мисля, че е по-подходящо да се продухват със стара прахосмукачка ...ъ-ъ-ъ...тъй де, задната им част духа

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, AntiAlGor написа:

Не само към HJT екипа. Има и модератори, дето си знаят работата. Пак казвам, нямам нищо лично, спрямо теб. Не знам какво знаеш, не съм те виждал в действие. Може да си добър. Но съм виждал другите момчета.

Тази тема не е за HJT форума :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
      • от Rewivo
        От близо две години си ползвам Windows 10 Pro 32 битовата версия. Чак сега случайно разбрах, че процесорът ми е 64 битов и може 
        да мина на 64 бита ОС. Доста се смях, защото си мислех, че разбирам от компютри, а то .......Станалото станало.....продължаваме напред, 
        както се казва. В живота се случват какви ли не изненади и вероятно затова е толкова забавен и интересен. 
         Има хора се женят и чак след 20 години разбират, че живеят не с "ангелче", а с "чудовище". 

Но на въпроса - има ли лесен начин да премина директно на 64 битова версия на Windows 10 Pro, чрез ъпгрейд или е нужна пълна 
        преинсталация? 
      • от nikolay11
        Здравейте, днеска си инсталирах windows 10, но при стартирането му не ми тръгна touchpad-а.. Изгледах доста клипове в интернет и пак не ми се получиха нещата..
        Някакви предложения?

• от Saint4x44
        Съобщенията, както моите, така също и на абонатите ми се дублират като излизат едно под друго, като долните са в "КУРСИВ". Моля, ако някой знае как се отстранява този проблем нека да сподели. Благодаря!

• от www_design
        Здравейте!
        Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
        Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
        Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
        Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
        До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
        Благодаря Ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.