Премини към съдържанието
nasko999

Проблем с дисплей и imei на Nokia

Препоръчан отговор

Здравейте купих nokia лумиа 1020 от продавалника... от америка към техен оператор но е отключена и работи и с бг карти но проблема е че в интернет я проверих по imei и се указа че е в blacklist проблем ли е тук даго използвам ? и другия ми въпрос е от защо по дисплея все едно са се бъгнали плочките от началния екран като се вгледаш по дисплея независимо къде си влязъл из телефона седят нулирах го несе махат в момента е с windows phone 8.1 мислех даго флашна с друг ром ? или да пробвам windows 10 да сложа

Редактирано от nasko999 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ето кажи за какво се досещаш

WP_20160917_21_54_33_Pro.jpg

WP_20160917_21_54_52_Pro.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има плочки и по средата логото на уатсапп като се вгедаш се вижда и слушалката горе ляво и долу на снимка седят 4-5 под менюта кръгчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефона прекалено дълго е стоял на началния екран и иконката за WhatsApp се е "отпечатала". А от блек листа няма измъкване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

четох че тук може даго ползвам без проблем или е проблем за ИМЕЯ ? и тези прочки и иконата ако се флашне или ъпдейтне до windows 10 ще се махнат ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, nasko999 написа:

четох че тук може даго ползвам без проблем или е проблем за ИМЕЯ ? и тези прочки и иконата ако се флашне или ъпдейтне до windows 10 ще се махнат ли

Зависи, някои оператори имат доста рестриктивни листи за блокираните IMEI. Можете да пробвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да не е мокрен/стоял много продължително на слънце телефона? Мен не ми прилича на софтуерен дефект...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, XYconstant написа:

Да не е мокрен/стоял много продължително на слънце телефона? Мен не ми прилича на софтуерен дефект...

Това често го виждам на мострите в операторите, които нямат някакво демо видео, а стои на началния екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нямам информация купих го от продав... и пак питам проблем ли е имея четох че не е проблем но на друга тема пишеше че на човек му се обадили доброволно да предаде телефона че бил краден/изгубен

в монента си работи с бг карти жицаком съм пробвал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Браво, че си успял. А може и да не ти се обадят - по новия закон не търсят откраднати телефони, освен ако не са свързани с по-сериозно престъпление. (Welcome To Bulgaria)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, nasko999 написа:

нямам информация купих го от продав... и пак питам проблем ли е имея четох че не е проблем но на друга тема пишеше че на човек му се обадили доброволно да предаде телефона че бил краден/изгубен

в монента си работи с бг карти жицаком съм пробвал

преди 23 часа, capnemo написа:

Зависи, някои оператори имат доста рестриктивни листи за блокираните IMEI. Можете да пробвате

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Браво, че си успял. А може и да не ти се обадят - по новия закон не търсят откраднати телефони, освен ако не са свързани с по-сериозно престъпление. (Welcome To Bulgaria)

Ако си платиш солидно - ще го дирят. Ама никой няма да се наеме да ти търси Нокията от 2000 и намсилоя година на вуйчо ти Пешо, който докато орал на нивата телефона му паднал от джоба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, XYconstant написа:

Ако си платиш солидно - ще го дирят.

То ако има пари мислиш ли, че изобщо ще си направи труда да подаде жалба ? 

на 9/18/2016 в 21:18, capnemo написа:

Жалкото е, че БГ операторите не ползват блек листовете на американските такива. Няколко пъти съм купувал смартфони от ибей на търг (S3, Xperia Z, HTC One) които са в блек листа на Verizon. (и точно за това ги спечелих на по 10-15$ парчето) Тука си ги ползвах без проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако телефона е от 7-ците на Самсунг или Айфона - няма да го потърси ли? Ако пък върви в комплект с лични документи - нещата набъбват значително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.