Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
до вчера нямах проблеми, но днес като включих Google Chrome и се опитах да вляза в профила ми в един посещаван от мен сайт, забелязах, че нямам достъп до него, в последствие разбрах, че профила е откраднат от друг човек.. По принцип съм предпазлив и за пръв път ми се случва този проблем.
След това, забелязах че самия Google Chrome ми се струва някак променен и на мястото за линковете имам удивителна, става въпрос за това -
.gp1XYf3.jpg
___
BIn5YPe.jpg

Доста различно ми се струва и при писането на линкове и подсетката им под полето и т.н.
За щастие, както казах съм предпазлив и са успяли само този въпросен профил да откраднат, иначе видях, че са се опитали да "хакнат" и други мои профили, но не са успяли..

Ако съм пуснал темата в грешния раздел, се извинявам и моля да бъдете преместена в правилния.

Предварително благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браузърът не те е излъгал. Адресът на VBox7, наистина не е защитен (https).

Ако имаш съмнения за акаунта си в Google, изпрати известие и си смени паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не въпроса не е там.. Нямам предвид самото предупреждение, ами че преди, да ми разберат паролата за профила, който ми откраднаха го нямаше и по-различен начин ми се изобразяваха примерно подсказките за линкове, под полето за въвеждане на линкове. Иначе профила в Google и други важни профили, не мисля че имат достъп до тях и не знаят паролите, тъй като на всеки профил във всеки сайт съм с различна парола и то паролите са ми СЛОЖНИ..

Като цяло, публикувах тази тема, за да разбера дали имам някакъв остатъчен проблем, защото нещата ми изглеждат различни.. 
Преинсталирах Chrome-а, трих историята и връщах настройките по Default, не си остава така, няма промяна.

Редактирано от Stoicho.k7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Stoicho.k7 написа:

Преинсталирах Chrome-а

с почистване на профилната папка?
Имам съмнения за заразен chrome. Пусни си един отчет от FRST следвайки указанията:

И изчакай спокойно отговор на член от HJT екипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от did90
      Здравейте, 
      Преди около месец си закупих горепосочения телевизор, свъзах го с wifi без проблем, преди 2 седмици някъде обаче при опит да стартирам Smart функциите, телевизорът не реагира изобщо, при което реших да го преинсталирам - да го върна към заводски настройки. От тогава изобщо не може да открие нито 1 безжична мрежа, а наоколо има поне 10, моят рутер е буквално на сантиметри и не го намира, а с останалите устройства няма проблеми. Пробвах WPS свързване и чрез бутона на рутера и онлайн през настройките, изписва, че се е свързал, след което като се опитам да заредя нещо, пак няма.. Моля дайте съвет какво може да е, трябва ли да го нося в сервиз..?
    • от bumblebee
      Здравейте,
      от доста време наблюдавам едно странно "зависване" на компютъра ми. Да, старичък е, но засега ми върши работа. 
      Ще се опитам да опиша проблема - понякога става доста бавен, лагва страшно много, като не съм пуснал нещо, да товари доста системата, а просто browse и това е. Като пусна някой клип от туба и 
      сменя табчетата на броузъра (хром) и се чува едно пръщене (забиване) на звука и картината. Това става същото и когато играя понякога overwatch. Снощи и тая сутрин беше ужасно. Снощи дори и след рестарта беше същата работа, а тая сутрин още по зле - наблюжаваше се просто един страхотен "лаг" . След 2 рестарта нещата се оправиха и компютъра си работеше нормално. Когато си пусна да гледам някой филм и стане така се получава същото - забиване на звук и картина. Преди 3 седмици е преинсталиран с платен windows, но нещата явно .... 
      Пуснах няколко теста днеска - за ссд-тата и тн, но не показа нищо освен това. runtime error 200

• от Marto_BG
      Здравейте отдавна не съм пускал тема, но ето че дойде времето. Надявам се е в правилния раздел, ако не е моля админ/модератор да я премести.
      Та значи днес реших да си сменя дъното (ASRock h81m vg4 R 2.0) с това (Gigabyte g1 sniper b5 Rev 1.0) Дъното съм го взел втора ръка естествено преди да платя го прегледах да няма нещо прецакано (надути кондензатори, прецакани пинове на сокета и такива) и нямаше нищо фрапиращо. Речено-сторено. Прехвърлих всичко от старата на новата дънна платка, но като искам да пусна компютъра не се включва . Никакъв сигнал към монитора нито към нищо.  Проверих главния захранващ кабел (24 пиновия) и този на процесора (8 пинов)
      На старото дъно беше с 4 Пина а на сегашното 8 пина. Има ли вероятност да е от това? Проверих дали не съм забравил да свържа кабелите от кутията (Power,reset switch и др), но не е от това. Ето характеристики на компютъра:
      MB: Gigabyte g1 sniper b5 LGA 1150
      CPU: I5 4460 3.2 GHz
      RAM: 8GB DDR3 1600 MHz
      GPU: Gigabyte Geforce Gtx 750 ti
      PSU: Raidmax RX 500XT 500W
      HDD: Toshiba 1 TB
      Надявам се че дадох достатъчно информация за проблема

• от fresh_bones
      Добър ден . Преди два дена са натъках на един проблем с монитора . Появяват се някакви смущения в горната част на екрана на  монитора (само там никъде другаде) при гледане на клипове и филми . Видеокартата ми е Intel Celeron .
    • от svetoslav_milanov2
      Здравейте, не мога да си въведа паролата защо е на български, а български няма. Има само два пъти ENG. Ходих в два сервиза никои не може да ми каже какво да правя. 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.