Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем относно някакъв клипборд. Несъм сигурен но мисля че е вирус. Няколко пати на ден антивирусната ми показва че имам нов клипборд истривам го и час по късно отново се връща. Ще съм благодарен ако някой ми обясни какво е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Клипборда е мястото където отиват нещата които копираш и се запазват временно (във RAM паметта). Дай скрийншот поне, някаква информация.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за насоката, днес все още не сам имал този проблем, незнам защо. Когато се появи ще го постна тук, благодаря птново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами какъв проблем? Това приложение просто изчиства това което е в клипборда, ако си копирал нещо голямо и имаш заета памет просто копирай точка или нещо от сорта. Не е нужно да исползваш приложения които ти хабят батерията и са винаги активни в паметта за такива прости операций а всъщност не вършат нищо съществено.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Братле, хич не те разбрах, извинявам се но незнам какво е клипборд имах в предивид вероятно ли е да е някав злонамерен вирус чрез които някой може да копира инфо от тела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Фаик Бекташ написа:

Братле, хич не те разбрах, извинявам се но незнам какво е клипборд

Ето това:

hand-with-clipboard-1239798.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 20.09.2016 г. в 23:40, Фаик Бекташ написа:

Братле, хич не те разбрах, извинявам се но незнам какво е клипборд имах в предивид вероятно ли е да е някав злонамерен вирус чрез които някой може да копира инфо от тела?

Аххахаха добреее :D ..Клипборд е мястото където като копираш ''ТОВА'' ( имам предвид текста в кавичките ), адрес ( демек това: http://alabala.въй ) или много по '' товатоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватоватова '' или файл, се запазва във ВРЕМЕННАТА ПАМЕТ ( демек РАМ ). Тоест не е никакъв вирус :D :D, няма от какво да се безпокоиш. Това приложение което виждам на снимките, разтоварва (трие, изпразва ) паметта за да можеш да си копираш нови и т.н., но дори да нямаш приложението, тя операционната система си се справя с това ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.