Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

помогнете ми да избера LED телевизор, който да използвам, като монитор за компютъра. Търся нещо около 1500 лева и около 50 инча. Бих го ползвал за филми, игри и интернет.

Пазара е прекалено голям и честно казано се затруднявам да избера. Всяка марка си има собствените маркетинг "мега технологии" и не мога да преценя кое е най-доброто и за това реших да се допитам и до вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За мен лично това решение е страшно неудобно! 

Иначе трудно се дава съвет! Всяка марка си е с особенностите! За това карай според бюджета! Като съвет - стой много далеч от Самсунг

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

стой много далеч от Самсунг

Защо мислиш така?Аз пък ще кажа:Самсунг са еталона за качество,по който се мерят другите.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мой приятел има телевизор за монитор и това решение е относително добре за игри, ако искаш огромен екран това е решението, но като цяло е неудобно някои разтеглят картината и трябва да ги държиш на по-ниска резолюция да се адаптира системата към екрана. Зависи може да си вземеш 4к телевизор и всичко да е точно, тук нещата пак се стичат и до бюджета.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, Димитър 59 написа:

Защо мислиш така?Аз пък ще кажа:Самсунг са еталона за качество,по който се мерят другите.

Мнение от личен опит. Относително скъпи устройства, а проблемите, които създават много! Говоря за 3Dтелевизор, телевизор, фотоапарат и система за домашно кино! То не бяха софтуерни бъгове, матрици, подсветки и пр. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите!

Разтърсих се из Pazaruvaj и по зададените ми критерии има 35 резултата. Кой смятате, че е най-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 18.09.2016 г. в 22:03, Mr.n0b0dy написа:

Мой приятел има телевизор за монитор и това решение е относително добре за игри, ако искаш огромен екран това е решението, но като цяло е неудобно някои разтеглят картината и трябва да ги държиш на по-ниска резолюция да се адаптира системата към екрана. Зависи може да си вземеш 4к телевизор и всичко да е точно, тук нещата пак се стичат и до бюджета.

Всичко се оправя , ако знаеш къде да барникаш ;) Аз съм с lg39lb650v имам го от около година и половина дадох 850-900лв и като цяло съм доста доволен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телевизор вместо монитор не е много добро решение, понеже при всяко пускане трябва да избираш съответният видеоканал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.