Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Защо официалното приложение на калдата не е ъпдейтвано, изискват се разходи или няма кой да го направи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      от заглавието се разбира какво ми се случи с прекрасния ФБ. Един ден просто ми изписва това (на прикачената снимка се вижда).
      Въпросът ми е, на някого случвало ли му се е? Качих им снимка на лична карта, но в различни форуми пишат, че чакат с месеци за отговор и такъв няма.
      Та ако някой е имал този проблем, да сподели опит? 
      Благодаря Ви!

• от Iveta Georgieva
      Някой моля ви да ми каже как да си върна предната версия на messenger, защото Update-a и новото поле за въвеждане са ужасни и не мога да пращам гласови съобщения, като цяло не виждам никакъв смисъл в тоя update от 6-ти април и си искам предната версия. С ios съм, пробвах метода с Charles и itunes обаче не стана, със стар ipa файл също няма как понеже го нямам. Някакви други начини? 
    • от Калин Карабойчев
      Здравейте приятели! Радваме се да Ви представим напълно новите ни приложения за Android и iPhone.
      Не пропускайте последните новини от света на технологиите където и да сте. С нашите нови приложения можете лесно и бързо, да четете и коментирате новините ни по-удобно от всякога.
      Това е първата им версия, очаквайте още много промени и изненади в тях.
      Приложението за Android базирани телефони можете да изтеглите от тук, а за iPhone от този линк.
      Надяваме се да ви харесат!

• от windows7
      Здравейте интересува ме как да сдвоя климатика с wi-fi-то си . Климатика е Haier , (HAIER AS12NS1HRA-WF/1U12BS3ERA) Искам от приложение да си го управлявам ама така и не можах да разбера как да го сдвоим
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.