Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми ново захранване до 100 лв за следната конфигурация това захранване със което съм ще го сложа на друг компютър на стария по точно

GB H110M-DS2 LGA1151 
    i5-6500 3.2GHz 6MB LGA1151 BOX 
    8GB DDR4 2133 KINGSTON 
    Zalman Case ATX Z1 NEO 
    ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5 

Благодаря предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _Alex&Vanko_ написа:

За полумодулното те поздравявам искренно без задни мисли!

Струва ли си ?

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И двете са Сийсоник! При тази цена за толкова ватове, да!

Като излизат от една дупка кабелите е по-тъпо, затва Корсара!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Корсара е оем на чанел(CWT) и едно от най-добрите захранвания на бг пазара до 100лв. /мое непрофесионално мнение / ако длседмици  влизаше тука още сигурно щеше да каже нещо за него но аз не съм толкова на ти за да убеждавам някого.

Лично според мен е по-добро от xfx но нямам идея има ли надежноста на xfx-to.

Лично аз съм с това xfx но 550w които не ми трябват но като си купувах захранване нямаше 450w а и цената беше много по-голяма.

ревю на корсара на холандски е: https://tweakers.net/productreview/136105/corsair-cx450m.html

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи тук VS серията на Корсар беше оплюта! Наруто го помни! И няма как XFX да струва и той толкова и да е по-добър! Не за този XFX а по принцип!

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е тя Интеграта е по-скъпа но не е по-качествена от споменатия модел на XFX. 

Предполагам всички си давате сметка че глезотиите дигат цената но не се отразяват на качеството на захранването...

Определено не съм фен на разновидностите на Корсарите в ниския клас без значение дали са модулни или със светлинки (GS) но за всеки влак си има пътници.

Отдавна спрях да им обръщам внимание така че може би в тоя нов модел има нещо по-различно от това че е полу-модулен.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Значи тук VS серията на Корсар беше оплюта! Наруто го помни! И няма как XFX да струва и той толкова и да е по-добър! Не за този XFX а по принцип!

Във момента съм със такова захранване чува се някакъв звук който започна да ме притеснява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Roujin Z написа:

Е тя Интеграта е по-скъпа но не е по-качествена от споменатия модел на XFX. 

Предполагам всички си давате сметка че глезотиите дигат цената но не се отразяват на качеството на захранването...

Определено не съм фен на разновидностите на Корсарите в ниския клас без значение дали са модулни или със светлинки (GS) но за всеки влак си има пътници.

Отдавна спрях да им обръщам внимание така че може би в тоя нов модел има нещо по-различно от това че е полу-модулен.

Да ми предложиш нещо което си струва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първото което ти е предложил Can Oa. За тия пари е добре но ако се водим точно от изискванията ти до 100 лв. - http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_14&product_id=10867&sort=p.price&order=ASC

Напълно достатъчно е за GTX950.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Във момента съм със такова захранване чува се някакъв звук който започна да ме притеснява

Аз като се разочаровам от нещо повече не купувам от него! Има утвърдени стари марки захранвания, не съм фен на новопоявилите се. Чифтето ми 6г. не е мръднало!

http://www.sky.bg/details.aspx?id=22627

Такова сложих на майка ми на компа. Стабилна марка! 5 години гаранция. По втино с глезотийки нема да! Аз обичам!:D

Твойта консумация е малка. Фортроните мисля ги развалиха и не смея. Не ми хваща окото и Cooler Master търся ма ко стана с тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не! Това е булк и е с малка гаранция сигурно!

Така голи неща ако ми дават връщам! В Стилтех съм ги научил от всекки компонент искам опаковка!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам един приятел в HP там почти всички машини са с корсари и доста от тях са с някви дефекти и заминават, но говорим за захранвания в диапазона между 90-150 лева. Каквато и да е марката в захранвания над 180 лева получаваш качество и гаранция. Дори и да са на едни ватове, различни марки разликата от 30-50 лева е заради полу-пасив или семи/пълен модул. Сертификати като бронз/сълвър/голд/платинум и титан нямат абсолютно никакво значение те са само и единствено поставени заради енерго ефикасността. Когато се гледат по-евтини захранвания било то и 100 лева се гледа гаранцията. 5 години е добра гаранция за  едно захранване. ето прост пример  

http://www.vario.bg/fsp-fortron-source-hyper-m-500w-hp500ms-ppa5005900

В чужбина е на същите пари (странно как няма надценка) или на места е по-скъпо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Пиши какво си взел!;)

Seasonica на наруто :) благодаря на всички за отделеното време 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.