Премини към съдържанието
Rosica Dimova

Проблем с изтеглянето на приложение от App Store

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лек проблем с  приложение, което реших да изтегля от App Store. Остана си висящо, тъмна икона и в режим waitting, така вече два дни. Рестартирах телефона, опитвах се да го трия- не ми позволи, стои и си така и нищо. Искам само да го изтрия, а не зная как. Ако някой се е сблъскал с подобен проблем, моля помагайте .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам! Излиза ли някакво съобщение за грешка или проблем!?  Как теглиш т.е през WI-FI или Мобилен интернет? Да не е прекъснала връзката внезапно!? Спри Гугъл приложенията принудително и опитай отново да почистиш! Рестартирай телефона!  Ако нищо не се получава правиш бекъп на данни и приложения и възтановяваш до заводски настройки! Преди това опитай да почистиш пр. с CM Lite

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, Rosica Dimova написа:

Здравейте, имам лек проблем с  приложение, което реших да изтегля от App Store. Остана си висящо, тъмна икона и в режим waitting, така вече два дни. Рестартирах телефона, опитвах се да го трия- не ми позволи, стои и си така и нищо. Искам само да го изтрия, а не зная как. Ако някой се е сблъскал с подобен проблем, моля помагайте .....

С какъв интернет пробвате да теглите?
    При мен се е случвало с тегав мобилен интернет да зацикли по описания начин.
    Влезне в App store в приложението и дайте скрийн да видим какво пише там.
    Има ли го кръгчето, което се пълни при теглене?
    Като го натиснете би трябвало да се покаже знака за пауза и след това при второ натискане да тръгне пак.
    Спрете го първо и после го пуснете пак да се тегли.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, тегля го през  WI-FI, нета е добър. В App Store го има кръгчето, при натискане само се замъглява, не ми дава пауза. С иконата е същото, стои тъмна, при натискане ми дава да я изтри, но не я трие. Сваляне на приложението въобще не е започнало, само си стои и нищо. Рестартирах вече, не веднъж, проблема си е наличен. Благодаря все пак, не ми се иска да се стига до възстановяване на фабрични, но май натам вървят нещата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стига с тези "фабрични", това не е андроид.

Кажете кое е приложението все пак да видя как се движи при мен.
    Свалете тази програма и почистете паметта и кеш-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

приложението е My Mtel, аз също се опитвам да направя всичко възможно, ще пробвам с тази програма :) 

ето как изглежда вече няколко дни, ни напред, ни назад ......

IMG_9566.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй.

Влизате в settings/general/Storage & iCloud usage
    Отгоре ви е storage и имате три опции.
    Избирате Menage Storage.
    Намирате приложението, влизате в него и избирате отдолу червения надпис Delete App.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблемът е, че приложението въобще не започна да се сваля....няма го никъде като съществуващо т.е. в Manage Storage го няма.......и не мога да го махна :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ред е да пробвате това:

2. If the apps are stuck on the home screen, try logging out of the App Store temporarily. Navigate to Settings -> Store -> Apple ID -> Sign Out. Now open the App Store and Navigate to the Featured section. Scroll to the bottom of the page and touch the Sign In -> Use Existing Apple ID. Log in and the stuck apps should reset.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Току що го направих, продължава да стои ....... гадното  приложение waitting :( нищо де ако се сетиш нещо друго, пиши , ще съм благодарна и аз продължавам да се ровя .....

Пускам снимка как е в момента, и иконата продължава да е тъмна......някъде четох за фонов режим, но въобще не ми е ясно дали е това .....

IMG_9572.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре, дайте да пробваме сега да вържете апарата с компютъра и iTunes и да видим от там дали ще се инсталира приложението.
    Трябва да сте логната в акаунта си, знаете.
    Вижте първо има ли го в приложенията ви и на принципа проба-грешка действате.
    Ако го има пробвате да го махнете или ако го няма правите инсталация през iTunes.

Знаете как или имате нужда от помощ за тези проби?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давайте да видим, че такава упоритост от приложение за първи път ми се случва и на мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 22.09.2016 г. в 19:03, algor написа:

Давайте да видим, че такава упоритост от приложение за първи път ми се случва и на мен.

Здравеоте и аз имам проблем с изтегленето на приложения

9FC8C4AF-E2C6-470F-BE46-D06062D05B5F.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И по-точно какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С какъв апарат сте?
    От кога го имате и преди е можело и вече не се получава или...?!?!

Имате ли акаунт в Apple, добавен ли е в телефона и потвърден ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да свалям само приложения които ги имам на стария телефон

С Ipfone x 

Като му дам да сваля изписва double-click to install 

И не мога да го накарам да сваля 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.