Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте/... Аз съм Мартин и съм на 16... харесвам едно момиче което е на 13 и сме в едно училище и се познаваме от 7 месеца. тя знае че бих направил всичко за нея и се подкрепяме взаимно ... Харесвам я от много време но до сега само сме общували и сме се гушкали ... Искам да и предложа връзка но не знам как защото тя е различна а не е като останалите да е някаква к***а и т.н.. Много пъти съм скачал на бой за нея и съм правил всякакви глупости за нея само и само да е добре и знае че винаги ще съм до нея.... но мисля че е момент да станем нещо повече от приятели... Моля посъветвайте ме 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и като станеш на 20 ли ще харесваш 13 годишни я се стегни малко у кръста.още не са и паднали млечните зъби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е ли много малка? И мисля родителите й трябва да са уведомени, че сте гаджета! Ще си остане гушкането за сега. За друго не помисляй!

Тя е малолетна! А за 16 годишна съм се притеснявал и като получих одобрение от майката, тогава съм пристъпвал към действия! Родителите й са тези които могат да ти създадат проблеми. Бащата познаваш ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

така е добре да си остане, а като стане и тя на 15-16 и на нея ще и се прииска - и няма да има нужда никой на никого да предлага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора, спрете се вече че ставате смешни. Правила за харесване, сваляне, предлагане, обяснени в любов, обичане НЯМА!!! Просто отиваш и казваш, че я харесваш и каквото сабя покаже. Само, че за 6 месеца трябва вече да знаеш какво тя харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До там ли си стигнал, че да питаш по интернет?! Много си зле човече, честно!

Тия работи стават хубаво, когато са спонтанни. А не нагласени и ти да си вадиш някаква енциклопедия и речник за свалки?!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като за начало - ти сигурен ли си, че тя физически е подготвена за подобно нещо.... а какво остава за психически. Мислил ли си за момента, в който ти и предложиш, а тя не е наясно какво точно и предлагаш.
    Отделно ... казваш, че е различна... и че не е някаква к***а, а в същия момент изобщо не се замисляш, че с действията си ще я направиш точно такава в очите на приятелките и.. а и не само.  Тя, когато е готова - сама ще ти каже.
    Моят съвет е - ако толкова много държиш на нея...останете си приятели. Какво ти искаш не е много от значение, тъй като мислите ти са продиктувани основно от хормони, които със сигурност нея не я касаят... Основният ти проблем не е как да и предложиш, а егоистичните подбуди заради които искаш да го направиш... Помисли по въпроса...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами познавам майка и и тя ме хареса а бащата още не го познавам....

Питам по интернет защото държа повече на нея от колкото на собствените си родители малко смахнато но е така.... 

Знам какво харесва и какво не харесва и разбира се подготвена е както физически така и психически защото си вярваме много един на друг и си говорим почти за всичко.... до сега винаги съм я пазил от всеки който се опитва да и навреди независимо колко аз ще страдам... единствено искам тя да е добре но в момента искам да имам връзка с нея след всичко това но не знам как да и предложа .... винаги при другите ми е било лесно но в момента не знам как да го направя със нея ... до сега не ми се е налагало да питам по интернет...

Редактирано от Джей Бъ
    забравих (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Юнак!

Не мога да ти помогна със свалката. Чесно казано, според мен и така си живееш добре. Но! Тря ти кажа, че ника дет си си избрал е трепач! Само заради него ти шибвам два, не шамара, ами два лайка! Ей така, да се кефиш, как си ме накефил и да не мислиш повече за жени и други глупости!

Айде, Успех!

П.П. Ако ти видя ника още нейде, и там щи шибна лайките. Вупще, дет та видя, там ща лайквам. Само не си сменяй  никата!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали си даваш сметка, че е на 13 и ако направиш нещо с нея се води педофилия, а ти вече подлежиш на съдебно преследване. Да не стане... ква я мислихме ние, ква стана тя. Ся, ако успееш да убедиш родителите и, че вие просто си се разхождате заедно ОК! Аме некси не ми се вярва,тия родители (особено бащата) да пасат трева от ливадата...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама ние няма да правим такива работи за които тя не е готова... Просто връзка прегръдки целувки без се*с ... Както казах майка и ме хареса и има добро мнение за мен но баща и още е на различно мнение.... и в прочем наистина се разхождаме заедно а като седнем се гушкаме и като се сбогуваме също... нищо повече... на ясно съм че ако направя нещо  с нея което не и е за годините ще патя... но за нея убивам и съм готов на всичко ... не искам с*кс от нея... и скоро идва рождения и ден и не знам какво да и подаря..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами повече си пада по забавлението .... Но тъй като аз не се забавлявам и съм хладнокръвен към забавлението не знам какво да направя за да се забавлява.... Единствено мога букет със плюшено мече да и дам 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не разбираш... Аз точно заради такива работи се преместих във нейното училище... За да я пазя от това да почне да пуши и да пие... Нямам намерение да я напивам а да и подаря хубави спомени...

Редактирано от Джей Бъ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, Джей Бъ написа:

от София съм... Може би от магазин за сребро ? 

Поне една гривна носила ли е през живота си?

Напиши в гугъл магазин за сребро и ще намериш! Може и цени да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тогава ти се напий преди да и предложиш, защото иначе няма да можеш

между другото брак ли ще и предлагаш, че нещо не става ясно

замислял ли си се какви въпроси ще изникнат в главите на родителите и като разберат от кой е гривната

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.