Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да предложа на момиче

Джей Бъ
 Сподели

Препоръчан отговор

Ще чакаш да стане жена.И след като стане жена ще разбереш смисъла на-жената сама избира мъжа които да я избере.Като го написах това в гуглето виж какво излезе-http://savetizasreshti.com/opasni-greshki/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Джей Бъ написа:

Бащата не иска да говори със мен ... готово съм да и дам всичко което и е нужно за да е добре!!

Като например ?
Ако един ден да речем след десетина години си прочетеш темата ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автора, я дефинирай "искам връзка с нея", че с развитието на темата малко ти се промениха възгледите, които представяш...
В началото търсиш съвет за това как да и предложиш да имате "връзка", което явно се различава като понятия от това, което ние разбираме като "връзка" и това, което ти имаш в предвид.
След това обявяваш, че се гушкате и целувате, но нищо повече, което не виждам какво по-различно ще бъде, след като и предложиш "връзка" (каквото и да означава това в твоите очи).
Отделно от това, всичко обявено от теб по нищо не променя статута на "връзката" ви, след като "обявиш" въпросното за "връзка" ... и това се потвърждава от всичките ти коментари дотук.

Значи, ако в крайна сметка не искаш секс, но искаш  да и предложиш връзка, която се различава от "гушкане и целуване"... Значи спокойно можем да променим термина "връзка" с "добри приятели".

Имам чувството, че прекалено сериозно приемаш нещата и сам се поставяш в ролята на Белият рицар/Жертва.... Виждал съм този филм няколко пъти и завършва емоционално зле за теб. Остави нещата такива, каквито са и да се случат от самосебе си и не ги предизвиквай (с изцепки като "бих направил всичко за нея" ," Искам просто да съм с това момиче дори ако ми коства живота на края..." и "готов съм да и дам всичко, за да е добре").

Накратко казано:
1. Ти не искаш връзка, а някаква промяна в отношението към теб  - няма да получиш такова..защото просто не съществува.
2. Натресъл си се в живота и обкръжението и без нейно желание ("Предложих и да я изпратя до тях..." , " Много пъти съм скачал на бой за нея и съм правил всякакви глупости за нея" ) - нормално е баща и да не иска и да чуе за теб. Доверие се залужава, а не се получава даром... 
3. Прекалено настъпателно действаш..нещо като Голям брат...което може да е привличащо в началото, но ще бъде задушаващо в последствие.

И отново повтарям думите си от предния ми коментар:

на 20.09.2016 г. в 0:25, LinKuei написа:

Като за начало - ти сигурен ли си, че тя физически е подготвена за подобно нещо.... а какво остава за психически. Мислил ли си за момента, в който ти и предложиш, а тя не е наясно какво точно и предлагаш.
Отделно ... казваш, че е различна... и че не е някаква к***а, а в същия момент изобщо не се замисляш, че с действията си ще я направиш точно такава в очите на приятелките и.. а и не само.  Тя, когато е готова - сама ще ти каже.
Моят съвет е - ако толкова много държиш на нея...останете си приятели. Какво ти искаш не е много от значение, тъй като мислите ти са продиктувани основно от хормони, които със сигурност нея не я касаят... Основният ти проблем не е как да и предложиш, а егоистичните подбуди заради които искаш да го направиш... Помисли по въпроса...

Редактирано от LinKuei (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хааххаха, такова шетане на пръстите по клавиатурата за такава тъпа до вдлъбване тема... Явно аудиторията на Калдата е основно тийнейджърска или твърде самотна. :D Авторе, ходи ТАМ, със сигурност писачите там са врели и кипели с такива теми като твоята. ;)

Редактирано от Read3r (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Read3r написа:

Хааххаха, такова шетане на пръстите по клавиатурата за такава тъпа до вдлъбване тема... Явно аудиторията на Калдата е основно тийнейджърска или твърде самотна. :D

Вика му се много свободно време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, LinKuei написа:

Вика му се много свободно време...

То няма лошо да има такова, ама не мисля, че точно тази тема е приятна или особено полезна, че да се "уплътнява" въпросното време с нея. Както и да е, не искам да спамя повече, но тъй като често изниква като активна на различни места, накрая ме досмеша. :D

Редактирано от Read3r (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложих и да ме забрави тъй като може да и повлияя зле и казах да послуша баща си най добре ... тя не иска да го послуша.. думите и бяха.. 

''Когато съм с теб не се страхувам от нищо освен от това че може някой ден да те загубя'' .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тамън щях да затворя таба с тази огромна житейска тема, когато видях, че авторчето пак се е включило. Та да ти кажа тогава... или се стягаш и действаш така, че да проблемите да изчезнат (конкретно какво ще правиш, не знам, защото не съм ти чел темата, а и не ми е интересна), или преустановяваш контакт с мацето. Това ти да ѝ разправяш "трябва да ме забравиш", а тя да ти вика "не мога, не искам, ще се гръмна" е тооолкова шекспирско, че ми се повръща. Не комуникирай с нея седмица-две и накрая ще видиш или разбереш как бързо ще си намери нов "Ромео". xD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си тук ;д но оф незнам ... просто ако объркам нещата и се скараме пък знам че тя ще направи някоя глупост и после...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Джей Бъ написа:

....пък знам че тя ще направи някоя глупост и после...

Наричат се грешки на растежа... и никой не може да те предпази от тях, колкото и да му се иска. Спри да го играеш Големия брат/Белият рицар...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Послушах го.... Не защото така е казал а за нейно добро.... Покрай мен са само неприятности и и казах че не трябва да продължава да дружи със мен тъй като може да пострада около мен и сега в училище ще се правим на непознати .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Какви са тия филми, не Ва знам :D Имам един стар приятел, който ходи с една 14 годишна, а той е на моите години 19 и са прави ли по-разни неща сещате се :D Така че авторе топни чушката в шоколадчето ;):D

Редактирано от Ивайло Иванофф (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Ивайло Иванофф написа:

Какви са тия филми, не Ва знам :D Имам един стар приятел, който ходи с една 14 годишна, а той е на моите години 19 и са прави ли по-разни неща сещате се :D Така че авторе топни чушката в шоколадчето ;):D

Филмът се казва:
"Лежане в затвор за педофилия с 14 годишно лице"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Белгиеца написа:

Филмът се казва:
"Лежане в затвор за педофилия с 14 годишно лице"

Ще лежи, ако се разчуе :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎15‎.‎10‎.‎2016‎ г. в 17:56, Ивайло Иванофф написа:

Ще лежи, ако се разчуе :D

Не искам да съм съдник, но с това мислене, което показваш - просто затвърждаваш мнението на мислещата аудитория тук, че нещата с поколенията след нас са тотално сбъркани от към кумири, устои, ценности...
Значи проблем е само когато те хванат за нещо незаконно, значи проблема не е ако да речем открадна, проблем е само ако ме хванат, просто нямам думи - дано някой ден го разбереш, от вас зависи бъдещето на държавата след 20-30 години, от тези след вас 30-40 годин и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами радияцията прецака народа има момичета изглеждат на 30 няма да кажеш че са на 14 некви по 2 метра 100 кила гърдата колкото главата имам чувството че и на бой ще ме бият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 години по-късно...

Харесвам едно момиче от моя клас и мисля че и тя ме харесва но не знам как да разбера. Може ли съвети за това как да разбера и да и предложа но без"хайде да сме гаджета" ПЛС! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване