Премини към съдържанието
Mlechko

На майка им изолацията!

Препоръчан отговор

Микрософт скопиха функцията на флаш плеъра и той вече не може да си върши работата за това, за което е предназначен! Понеже са големи страхливци, решиха Edge браузъра да елиминира част от функционалността си.

ИЗТОЧНИК!

5c3a63b40b928ef069511f859c2a3e83.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Масово ползват Edge. Сега гледам, че като вградиш флаш, той не тръгва автоматично. Флаша си работи, но задкулисно. За да активираш работата му трябва да забележиш бутон за пускане, който го "заглушава".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ActiveX flash на 8.1 не можеш да инсталираш за Internet Explorer 11. Идвал си с ъпдейтите!

Не могат да правят браузър според мен.

Silverlight мисля е като флаша. Да не го налагат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахаха заглавието кърти ! 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 51 минути, _Alex&Vanko_ написа:

ActiveX flash на 8.1 не можеш да инсталираш за Internet Explorer 11. Идвал си с ъпдейтите!

Не могат да правят браузър според мен.

Silverlight мисля е като флаша. Да не го налагат?

Той и на Edge е внедрен.

Излиза ми ето такъв неразгадан бутон върху флаш. На Internet Explorer го няма. Те си и пишат, че оставили на фирми и компании да имат избор да се оказва браузър по подразбиране IE или Edge, така че да можели работниците да работели с приложенията според нуждите.

75c76280d7c3d8e4fa8056f26546539c.png

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, Mlechko написа:

Той и на Edge е внедрен.

Излиза ми ето такъв неразгадан бутон върху флаш. На Internet Explorer го няма. Те си и пишат, че оставили на фирми и компании да имат избор да се оказва браузър по подразбиране IE или Edge, така че да можели работниците да работели с приложенията според нуждите.

75c76280d7c3d8e4fa8056f26546539c.png

Завърти бутона на 90 градуса обратно на часовниковата стрелка и ще разбереш кой е виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не гледам какво става в този подфорум, но определно заглавието на темата е къртач :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както обикновено Майкрософт се опитват да отворят очите на неразбиращите, като вкарват насила новите технологии и хейтърите почват да сипват. Въпреки това, Майкрософт са компанията, която бута развитието на софтуера. Ши*ания флаш скоро ще спре да се използва и ще бъде изместен от HTML5. Нямам търпение да умре тази недъгава и остаряла технология.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на ‎21‎.‎9‎.‎2016‎ г. в 23:13, badsector написа:

Ши*ания флаш скоро ще спре да се използва и ще бъде изместен от HTML5. Нямам търпение да умре тази недъгава и остаряла технология.

И как очакваш аз да вляза в нечий сайт, на който вместо да чувам звука от аудио плеър или сигнал за съобщение да ми излизат Pop-Up прозорци (в превод - изкачащи прозорци) и нищо да не чувам? Защото програмата ми за сваляне на файлове така е настроена, че да ми сваля медията и няма сила, която да ме накара да спра тази функция. Какво според теб може да ми даде един HTML5 плеър? Аз ще ти кажа! Файл за сваляне! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.