Премини към съдържанието
dasi

Някой си подиграва с мен през телевизора,През слушалките на лаптопа и през радиото дори

Препоръчан отговор

Дали е възможно да се включват в сигнала на булсатком и обикновенна антена.Питам чисто технически защото гледах в телевизора и не открих някой вграден модул.Поне видимо.А и от праха вътре разбрах,че не е отварян скоро.Така ,че варианта е да се включват чрез радиосигнала ако е възможно де.

Същата работа и през радиото

За лаптопа слагам слушалките и втори човек ми говори и се базика с мен,докато гледам филм или слушам музика и го прави малко по тихичко

Помагайте моля как да се оттърва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я разкажи по-подробно за радиото, че ми стана интересно.
    Вземаш значи транзисторното радио, и на която и станция да настроиш все бъзици ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това да не е новия ник на Анчето. Че нея все световни конспирации я гонят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, dasi написа:

За лаптопа слагам слушалките и втори човек ми говори и се базика с мен,докато гледам филм или слушам музика и го прави малко по тихичко

Този който се бъзика с теб , обаче е пич. Гледай как се съобразява с теб като слушаш музика и гледаш филм:biggrin: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някъде бях чел, че близо до силен радиопредавател тока който се индуктира от радиовълните в амалгамовите пломби мозъка може да го интерпретира като звук и все едно да има радиоприемник в зъба. Даже на времето имаше серия на Mythbusters дето тестваха това ама не си спомням какъв беше резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, ined написа:

Някъде бях чел, че близо до силен радиопредавател тока който се индуктира от радиовълните в амалгамовите пломби мозъка може да го интерпретира като звук и все едно да има радиоприемник в зъба. Даже на времето имаше серия на Mythbusters дето тестваха това ама не си спомням какъв беше резултата.

вярно е, но се отнася само за амплитудна модулация на сигнала ...ъ-ъ-ъ...мозъка на човек няма цифров декодер

:lol6:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук само доктори от високо ниво!!!

А по темата нещо

Или и вие знаете колкото мене и ви е смешно те навремето са се смели,че земята е кръгла.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, dasi написа:

А по темата нещо

Или и вие знаете колкото мене и ви е смешно те навремето са се смели,че земята е кръгла.....

Да попитам за втори и последен път :

Я разкажи по-подробно за радиото, че ми стана интересно.
    Вземаш значи транзисторното радио, и на която и станция да настроиш все бъзици ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, dasi написа:

А по темата нещо

Не се обиждай, ама то верно ли някой се подиграва с теб по лаптопа, телевизора.... ?

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ше го счупя тоз телевизор ъа

Явно тези номера ги знаят малко хора.Може някой да се изтърве да каже ако не времето ще покаже!!!

Между другото извинявам се за правописната грешка в заглавието, ако някой знае дали мога да я поправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, dasi написа:

Явно тези номера ги знаят малко хора.Може някой да се изтърве да каже ако не времето ще покаже!!!

Между другото извинявам се за правописната грешка в заглавието, ако някой знае дали мога да я поправя?

Айде чао и успех в борбата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е през радио, може и да има нещо вярно. Някой комшия да се шегува с хората. Но през другите изброени неща, доста ме съмнява!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И през Радиото и през телевизора май е няква нова техника затова питам ама техници трябват за да кажат има ли нещо вярно в тезата за вързване в сигнала,а може и модул да е прикачен.

Аз си мисля ,че е възможно частни детективи да се ебават с мен и имат информация която е достъпна за шепа хора затова написах темата, но не съм най добрия по Български език :ДДД Малко трудно се изразявам

преди 23 минути, Ken написа:

Айде чао и успех в борбата !

Чао дано се разбере много хора ще избегнат психически тормоз трудно доказуем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко трудно се изразявам

това да го беше казал още в началото
    всичките изброени устройства притежават нискочестотен усилвател за усилване на звук и както спомена ined , един мощен предавател с амплитудна модулация в района биха ти дали такива смущения
    запознатите с това го знаят много добре и въпреки екранизация на кабели и устройства, сигнала прониква и се детектира във входа на нискочестотния усилвател

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, дръндю написа:

това да го беше казал още в началото
    всичките изброени устройства притежават нискочестотен усилвател за усилване на звук и както спомена ined , един мощен предавател с амплитудна модулация в района биха ти дали такива смущения
    запознатите с това го знаят много добре и въпреки екранизация на кабели и устройства, сигнала прониква и се детектира във входа на нискочестотния усилвател

Добре и някакви предложения как да го спра или да уведомя полицията,но проблема е,че и май ме слушат постоянно и ако дойде полицай няма да го правят и ще изглеждам като луд в буквалния смисъл затова търся помощ тук.

Изчетох доста в нета и няма нищо за моя случей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 43 минути, dasi написа:

Грешката в заглавието не е фатална, търси грешка на друго място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изчетох доста в нета и няма нищо за моя случей

имам въпрос, но ще трябва да ми отговориш честно
    без включени устройства, чуваш ли този глас?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, дръндю написа:

имам въпрос, но ще трябва да ми отговориш честно
    без включени устройства, чуваш ли този глас?

Много добре си служиш с думите

Отговора устройва ли те???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, dasi написа:

Много добре си служиш с думите

виж какво, не си мисли, че искам да се подигравам
    ако ги чуваш само през включени устройства, в района има предавател и би трябвало и други хора да го имат на техните устройства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами май да ама как да питам направо ми е неудобно,затова търся дали е възможно технически тогава да взема да говоря затова.

преди 2 минути, dasi написа:

Ами май да ама как да питам направо ми е неудобно,затова търся дали е възможно технически тогава да взема да говоря затова.

Защото приказват само за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, dasi написа:

ами питай ги дали имат някакви смущения, по телевизор, радио и тъй нататък
    не е задължително да им споменаваш за подигравки, а само, че имаш смущения в твоите устройства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз имам и на булсаткома и на антената живея на много високо място с хубав сигнал а сега е супер променлив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.