Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BMW Маниак
      "Колеги" шофьори колко километра минавате годишно зад волана на личния си автомобил ?
      Като подкрепа към километрите се приема само снимков материал че на форумни балони и празни приказки по седенки съм се наслушал.
      Наскоро прочетох че имало шофьори къде минавали по 300 000 годишно !!! И малко останах доста позачуден как става тоя номер.
      Друг лауреат пък въртял по 70 на ден ама се оказало че събота и неделя не се смятали ама били 22 000 на годин, аве смешки от всякъде.
      Та дайте да говорим със снимки и през време да си показваме пак километражите и да изчисляваме.

2013 април беше на 0Км

Август 2013 беше на 0км

Или 278 000 за по малко от 5 години.

• от nodrama5885
      Искам да направя мигащ светодиод за колата вместо да си сложа аларма. Самата схема как да свържа светодиода мога да я направя, но проблемът е че искам да се захранва от акумулатора. Как да свържа схемата към него, без после акумулаторът да създава проблеми.
    • от George Dinev
      Здравейте! Записах се на шофьорски курсове при инструктор , който ги води на лек автомобил - голф и на джип. Въпросът ми е : На какво е по-удобно и добре да изкарам курсовете според вас? Благодаря Ви : )
    • от ImagineMe
      Здравейте!
      В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола, където разликата между двете е 5 лв. И двете са с идентични характеристики, и двете са 4x50 вата. Исках да попитам тази разлика от 5 лв да не би да е само в кабелите на евробуксата?
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, след 2 месеца взимам книжка.. така де надявам се, че ще я взема. Таа говорихме с бащата какво ще правим след като взема книжката и той каза "Абе вземи си книжката, давам ти 3500-4000лв и прави каквото си искаш, само после да не ми ревеш."
      Искам да ви кажа, че от коли нищо не разбирам имам предвид двигатели, скоростни кутии и т.н. Най-много сиг ще мога да си сменя акумулатора и да си проверя маслото. Въпроса ми към вас е каква кола да си взема за около 3700лв, че да ми останат 300лв поддръжка за нея .. ще съм ви много благодарен и с радост бих приел вашите съвети (за пръв път пиша в този форум)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.