Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как се инсталrра WordPress на 000webhost?

Нянай да ми помогне да инсталирам WordPress на 000webhost!

Благодаря предварително!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ken написа:

Можеш ли да ми го инсталираш през TeamViewer защото ми излиза Error!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, niki292002 написа:

Ае стига бе, 5 лева на месец е един хост. Цък.

000webhost предлагат Free

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Roki_03 написа:

000webhost предлагат Free

Точно защото е "Free" е един от най-скапаните хостове. Един месец чаках кодовете за FTP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще ти го инсталирам през TeamViewer. Пиши на лично. :)

Редактирано от kaloyan.k219 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 49 минути, niki292002 написа:

Точно защото е "Free" е един от най-скапаните хостове. Един месец чаках кодовете за FTP.

Ами дай по добър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 16 часа, Roki_03 написа:

Ами дай по добър

преди 17 часа, niki292002 написа:

Ае стига бе, 5 лева на месец е един хост. Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, niki292002 написа:

Въпроса е че не ми се дават пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Roki_03 написа:

Въпроса е че не ми се дават пари!

А тръгнал нашия да прави "цяла верига сървъри на SAMP".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, niki292002 написа:

А тръгнал нашия да прави "цяла верига сървъри на SAMP".

Не само един

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Roki_03 написа:

Не само един

Ти 5 лева не можеш да дадеш на месец, а какво остава с останалите разходи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamena Dobreva
        Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
        Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• от ivanova84
        Здравейте!
        В момента се опитвам да създам първия си он-лайн магазин с Wordpress.Имам проблем, че при добавянето на продукт в количката цената му се зарежда, но като влезна в самата количка няма нищо, няма и формата за попълване на данните на получателя на поръчката...Възможно ли е да съм изтрила нещо, или нещо пропускам да направя? Ако съм изтрила някак това поле например, дали ще се зареди отново ако изтрия този Woocommerce и сваля нов? Извинявам се ако въпросите ми са глупави но не мога да се справя засега сама...
      • от ZooMweBG
        Привет момчета!

Правя сайт с wordpress и искам да добавя нещо като Members Area или нещо като форум в него. Сайта трябва да има функция за работниците в него(буустъри) да могат да виждат списъл с поръчките(дори да трябва да го добавям ръчно) и да избират коя искат да направят. Всеи работник трябва да може да взима до максимум примерно 3 поръчки. Когато вземе поръчка другите работници не трябва да могат да я вземат. Трябва да бъде нещо такова:

Когато се натисне Accept Order трябва да се отваря стая в която да има чат + полета в, които клиента да може да въведе информация за акаунта с която буустъра да може да работи + информация за поръчката Started Division/Current Division/Desired и т.н. Също трябва да има бутончета, които да бъдат виждани само от буустъра Да качи снимка(доказателство когато е направил поръчката) друго бутонче което да ъпдетва Current Division и 3-то да маркира поръчката за готова. Когато маркира поръчката за готова трябва да отиде в нов списък само за акаунта на буустъра като тук >>> 

Мислех си самия форум да има 2 менюта Orders и Profile като профила си е нормален профил с определени неща за буустъра, а Orders да е разделено на 3- Avialiable Orders / Current Orders / Completed Orders

Някой може ли да ми даде идея как да стане или да ми помогне да го направим? Това е линка за сайта ми www.top-eloboost.com Само това остана да се довърши

Също така трябва да измислим как когато клиента си купи нещо през калкулатора да се създава автомачино страница и там да чака за буустъра!

Скайпа ми е georgi_nikolov0
        Ако някой може да помогне ще съм му много благодарен!

• от ZooMweBG
        Привет, пичове!
        Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
      • от ZooMweBG
        Използвам Shapely Theme и снимките с, които имам проблем са сложени с Widget. Появява се border и доста рових в нета, но не мога да намеря решение. Много кодове в CCS-а пробвах, но явно не става
        Ето и линк за сайта: http://top-eloboost.com/ 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.