Премини към съдържанието
Swisis

Как да добавя дебитна карта в пайпал без в нея да има пари

Препоръчан отговор

Здравейте четох много форуми и търсех но не можах да намеря нещо подобно което питам аз как да регистрирам дебитната си карта която е без пари вътре или как да сложа малко пари вътре примерно от друга карта и сед това да се регистрирам.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без да има някаква сума в картата не става.Направи 5 евро превод в картат който искаш да регистрираш-ПейПал ще вземат сума от нея/после ще ти я възстановят 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Васко ᅠᅠᅠᅠ написа:

Без да има някаква сума в картата не става.Направи 5 евро превод в картат който искаш да регистрираш-ПейПал ще вземат сума от нея/после ще ти я възстановят 

Да де ама как да го направя може да ти звучи тъпо но човек не се ражда учен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами вкарай пари в картата която искаш да регистрираш
    Иначе ето я причината да искат да има пари в картата:

Цитат

On 13 August 2016, you asked to confirm your MasterCard card with number x-xx92 on your PayPal account.

To make sure the card is yours, we made a small charge to your card that will show on your card statement along with a unique 4-digit code. 

Once you have the code, you just need to enter it into your PayPal account to complete the process and get the small charge refunded.

It usually takes a couple of days before you can see the 4-digit code on your online card statement. If you can't check your statement online, you may need to wait for your monthly card statement from your card issuer.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами вкарай пари в картата която искаш да регистрираш
    Иначе ето я причината да искат да има пари в картата:

А как да добавя пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Emanuil Qnkov написа:

А как да добавя пари ?

:speak:
    Иди в банката и внеси някаква сума по сметката на която е издадена картата,преведи си пари онлайн от друга сметка ако имаш,или кажи на някой приятел да ти преведе....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:speak:
    Иди в банката и внеси някаква сума по сметката на която е издадена картата,преведи си пари онлайн от друга сметка ако имаш,или кажи на някой приятел да ти преведе....

Други начини няма ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Emanuil Qnkov написа:

Други начини няма ли ?

Е ти колко по-лесно искаш да е от това? Да си внесеш пари по сметката чрез SMS?

Редактирано от Read3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://dskbank.bg/page/default.aspx?xml_id=/bg-BG/Individuals/dskdirectpersonal/ebankingpersonal/

Какво трябва да направя?

Посетете най-удобния за Вас офис на Банка ДСК, като носите със себе си лична карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Васко ᅠᅠᅠᅠ написа:

Ама си намерил къде да я праснеш тая тема де :giggle1: (софтуерно решение ли ти трябва)

С смс много му допадна идеята май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 45 минути, Emanuil Qnkov написа:

Други начини няма ли ?

Има - от друга сметка с електронен превод да захраниш тази, която ще проверяваш (валидираш) или от автомат за преводи да си направиш превод към сметката, щом толкова те е страх да посетиш банката си.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отиди в банката и внеси пари в картата която искаш да регистрираш. Ако нямаш банкиране ще трябва пак да ходиш до банката за да ти дадът кода, с който да регистрираш картата в Paypal.Отнема към 5 работни дни да се появи кода. При регистрирането внимавай с кода, че ако го вкараш  повече от 3 пъти грешно, няма да можеш да ползваш картата. Адресната ти регистрация която запишеш в paypal акаунта и тази записана в картата  трябва да е една и съща. Ако искаш да имаш интернет банкиране в банката ще ти обяснят . Ако имаш банкиране може да си видиш кода онлайн в движение по сметката.

http://bbcitylights.net/всичко-за-paypal-какво-представлява-регист/

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-лесно е според мен с виртуална карта , прави се една такава на каса на Easypay таксата е 2 лв. мисля че сумата няма значние може и 10 лв да е , после тази карта може спокойно да се добави към акаунт в Paypal.Знам го от личен опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Толкова да не го разбирате. Човека иска да присвои картата на близък роднина, да я регистрира в PayPal и после да си пазарува с нея без никой да го притеснява. Но той си няма идея колко много, ама изключително много е глупав. Колко неадекватен е и колко лесно ще го разкрият. Плюс това дебитните карти не са таферни за интернет покупки. Почти никой от чужбина не приема предплатени карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.