Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗдР!
    Какво мислите за този комплект ? https://www.amazon.de/Brüder-Mannesmann-M98430-Steckschlüsselsatz-215-tlg/dp/B000K2PF4Y 
    Интересува ме на първо място да има колкото се може повече части, а на второ място да бъде качествено направен комплекта.
    Ще се използват за кола и разни други техники до най-дребните работи.
    Научих, че Proxxon са много качествени и на добри цени. Mannesmann не знам дали предлагат качествени неща, но пък комплекта от линка е точно това, което търся.
    Други марки за които научих са Gedore, но вие ще ми кажете коя марка е най-качествена и предлага добри цени.
    Мерси, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Gedore, hazet, pastorino, usag, unior, facom всичките марки са качествени. Гедоре имат доживотна гаранция но не знам дали имат официален представител за България. Някой от другите изброени също са с доживотна гаранция така че всяка от тези марки си заслужава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 минути, zorge написа:

Gedore, hazet, pastorino, usag, unior, facom всичките марки са качествени. Гедоре имат доживотна гаранция но не знам дали имат официален представител за България. Някой от другите изброени също са с доживотна гаранция така че всяка от тези марки си заслужава. 

Какво ще рече "доживотна гаранция" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Ken написа:

Какво ще рече "доживотна гаранция" ?

Явно човека си мисли, че доживотна означава докато човека ползващ продукта е жив (ахахах), та се впечатлява и си мисли колко видиш ли са по-напред с материала. А то просто означава, че гаранцията е налична докато продукта се произвежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Beldin84 написа:

Явно човека си мисли, че доживотна означава докато човека ползващ продукта е жив (ахахах), та се впечатлява и си мисли колко видиш ли са по-напред с материала. А то просто означава, че гаранцията е налична докато продукта се произвежда.

Може да смята, че означава докато е жива фирмата производител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И това е вариант, да. Примерно доколкото знам Zippo обслужват гаранционно дори запалки, които са правили през 60-те години на миналия век. Но за фирмите правещи инструменти силно ме съмнява предвид типа на амортизацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аве те вече на килограм ли ги продават ключовете -  (EUR 8,68 / kg).  Тогава по-добре им кажи да ти изтеглят 5 кила и си избери камъни дето ще ти трябват вместо да вземаш целия комплект :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.