Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, чудя се дали да си купя този GPS: http://www.emag.bg/navigacionna-sistema-west-road-wr-4084-s-fmhd-eu-800-mhz-wr-4084s/pd/DSQVZ3BBM/?gclid=CLHl-fLFns8CFQgW0wodMfcNAQ&ref_cmp=ps&emagi_click_id=ea909906e15b1e982e93c2d09917eb10 . Ще го използвам, когато пътувам из различни места в България и чужбина, доста време и ще се движа пеша из градовете. Някой знае ли колко време му коства да се свърже към сателитите, когато се пусне и колко време му държи батерията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземай, за такива пари, ще я ползваш години наред, после друга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Принципно става, но според мен си вземи таблет. Таблета ще ти дойде същите пари и можеш да си го ползваш за всичко. ПС единия от темата долу е със FM трансмитер, можеш да си качиш музика и ще чуваш по радиото, какво говори GPS-a

Аз съм доволен от тези старички но хубави:

Прочети тук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам дали тук е мястото да попитам, но се надявам да ми помогнете. Обмислям да купя такова GPS устройство http://www.lovni.bg/traker-za-sledene-na-domashni-ljubimci-gpx16 , което да следи моето куче, защото два пъти вече бяга от вкъщи и се притеснявам да не избяга пак и да стане от играчка плачка. Съвсем случайно намерих този тракер и досега не бях виждал такива. Някой има ли подобно? Ако да, доволен ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 23.10.2016 г. в 19:36, ralin22 написа:

Здравейте! Не знам дали тук е мястото да попитам, но се надявам да ми помогнете. Обмислям да купя такова GPS устройство http://www.lovni.bg/traker-za-sledene-na-domashni-ljubimci-gpx16 , което да следи моето куче, защото два пъти вече бяга от вкъщи и се притеснявам да не избяга пак и да стане от играчка плачка. Съвсем случайно намерих този тракер и досега не бях виждал такива. Някой има ли подобно? Ако да, доволен ли е?

Не съм ползвал такива чудесии, но като цяло няма нищо сложно в него и най-вероятно ще върши работа. Вижда ми се малко скъпичък, но по-евтиното в ebay.com ще трябва да го чакаш 40 дни :)  Според мен го взимай :) Но, ако ще слагаш карта вътре по-добре да е на ваучер, ако някой реши да го открадне, да не береш по-големи ядове :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 29.10.2016 г. в 23:13, ralin22 написа:

Не съм от най-търпеливите, не обичам да чакам. Поръчах го :) 

Сподели после, мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.