Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Понеже ми е много неудобно да използвам сегашната бъгава и пълна с излишна бомащина версия на Скайп (лично мое мнение)

,ми се иска да намеря и инсталирам старата и опростена 3.8 която всички помним. Обаче ме мъчат два въпроса: 

1. Дали се подържа и работи нормално

2. Откъде мога да я сваля  (ако я има качена някъде из архивите на кладата...моля споделете)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Етоhttps://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjfovDxmqHPAhWJDpoKHdDiB6UQFggaMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.kaldata.com%2Fcomments.php%3Fcatid%3D1%26id%3D39234&usg=AFQjCNHKRTvvJp2G9aZhOyRKCw1fSb-gQQ&sig2=knO9fDQL3pf7ADlSh89big&bvm=bv.133387755,d.bGs

преди 8 минути, 2D. написа:

2. Откъде мога да я сваля  (ако я има качена някъде из архивите на кладата...моля споделете)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, sony.1970 написа:

Инсталира ли я автоматично ще се ъпдейтне до най-новата, защото тази няма да работи. Нали направиха така, че само най-новата версия да работа, а на по-старите да дава грешка....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, ice_lion__01 написа:

Инсталира ли я автоматично ще се ъпдейтне до най-новата, защото тази няма да работи. Нали направиха така, че само най-новата версия да работа, а на по-старите да дава грешка....

Глупости, това е портабъл версия и не се инсталира, може винаги да се  махне отметката за ъбдейта, разбира се ако човека желае това. Тази версия си бачка отлично, аз я ползвам на Windows 10 и не желая да ползвам новите версии на МС. Просто трябва  малко по настоятелни да бъдете при първото логване в скайп, след това няма никакви проблеми с логването.......

http://dox.bg/files/dw?a=7bcabe1b45 

Редактирано от Tihichko2000 (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, 2D. написа:

Здравейте!

Понеже ми е много неудобно да използвам сегашната бъгава и пълна с излишна бомащина версия на Скайп (лично мое мнение)

,ми се иска да намеря и инсталирам старата и опростена 3.8 която всички помним. Обаче ме мъчат два въпроса: 

Пазя си я на компютъра , но дали ще имаш проблем с нея това вече ти трябва да провериш.

Файл : Skype_3.8.0.188.rar
    Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=a3cc51c2ee

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 06.10.16.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Старите не работят, но има пачнати, които прескачат проверката, която са поставили от Microsoft. 3.8, 4.2 и 5.9 имам такива. Но да се има предвид. че с 3.8  и 4.2 има понякога проблем с обновяването на статус на мобилни устройства със скайп. Но то и с по-новите го има...понякога...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, 2D. написа:

бУмащина= формализъм 

(пффффф.....правописът ми куца)

Да се зария с бумащина = да се зария с много книги/документи и etc.

Много е бумащината = Много са документите.

Имат проблеми пачнатите версии, които ме накараха да се откажа от ползването им.

Редактирано от velony (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямат проблеми пачнатите версии! Работят перфектно. Въпросната версия 3.8 обаче е с несъвместимо видео! Версия 4.2 е по - верния избор! Спират се ъпдейтите и там разните уведомления и то веднага след стартирането! Та, подобна 4.2 използвам вече 2-ра година и не смятам да заменям докато работи коректно!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, RudeBoy написа:

Къде пък ги видяхте тия бОмащини ... :speak:

Сигурно няма реклами и дизайн тип Вайбър - чат с големи сини балончета?

преди 7 часа, Кумчо вълчооо написа:

Нямат проблеми пачнатите версии! Работят перфектно.

Проблеми има. В новите версии на Skype изпратените снимки се качват на техният облак, а не се изпращат директно. Поради подобни особености изпращането на изображения или други файлове може да е затруднено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

" Проблеми има. В новите версии на Skype изпратените снимки се качват на техният облак, а не се изпращат директно. Поради подобни особености изпращането на изображения или други файлове може да е затруднено. "

Аз проблеми не изпитвам, а като не ви изнася това, то последната версия е налична на официалната страница на Скайп!

Не мога да ви разбира! Най новото не ви изнася! Старото не ви изнася!?!?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Специално пък, най-новата версия на Скайп, е най-стабилната, която съм ползвал до сега.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На единият компютър ползвам версия 4,2 от как е излязла до сега без проблем и обновяване. На другият съм със 6.16, също без обновяване. Версия 3,8 също работи отлично, но при нея няма ползването на камера, ако евентуално  ви трябва. Нито едната, нито другата са "пачнати" а са от сайта им. Ползвам ги  с Win7 Ultimate. ""nicssi"" е посочил версия 3.8.0.188

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, simtech написа:

Сигурно няма реклами и дизайн тип Вайбър - чат с големи сини балончета?

Рекламите се махат супер лесно, чатът от настройките се прави да е компактен и си свиркаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, Read3r написа:

Рекламите се махат супер лесно, чатът от настройките се прави да е компактен и си свиркаш.

Реклами в скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има и такова животно, да. За какво си мислиш, че разработват упорито нова версия на програмата за линукс? Защото сегашната не им позволява да ги въведат под тази система.

Редактирано от Read3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Read3r написа:

Рекламите се махат, но празните места където са били - остават. Неудобният интерфейс - също. И той не може да се променя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мързи ме днес да чета мнения, за това АКО СЕ ПОВТАРЯМ .. СОРИ!

1. Свали си старата версия която искаш на скайп от ТУК или БГ сайт ТУК

2. Инсталирай я.

3. Отиди в инсталационната папка на скайп и Копирай или изрежи Skype.exe запази го на десктопа примерно.

4. Деинсталирай стария скайп.

5. ИНСТАЛИРАй последния скайп, защото старите НЕ подържат новите протоколи и сървъри на скайп и други ала бала.

6. Отиди в инсталационата папка на скайп и ЗАМЕСТИ Skype.exe със този от десктопа ( старата версия )

7. И ето така ще имаш жигули с нови джанти ;) , но ще върви безотказно :D.

ПС:" Изключи си настройките за ъпдейт за всеки случай, че после става мазало... Имай в предвид, че по-старите версии може да не работят с видео повиквания. Аз лично ползвам версия 6.5. Ако искаш Skype.exe файла ЦЪК ТУК.

на 21.09.2016 г. в 22:30, 2D. написа:

Здравейте!

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 часа, simtech написа:

Рекламите се махат, но празните места където са били - остават. Неудобният интерфейс - също. И той не може да се променя.

Новият интерфейс си е екстра и дори може да се направи като стария, а рекламите + празните места се махат така:

"Добавяте тези два реда в Restricted sites на IE.
    - apps.skype.com и
    - g.msn.com

Рекламите вече няма да се показват, но ще се вижда още полето където трябва да се виждат те.
    За това се прави още една стъпка:
    Намирате файла “config.xml”, който е на адрес - 
    C:Users[Your Windows Username Here]AppDataRoamingSkype

намирате си папката с вашето Skype ID и отваряте посочения файл (config.xml) с някаква текстова програма.
    Търсите - <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder> и след това сменяте цифрата 1 на 0 за да се получи <AdvertPlaceholder>0</AdvertPlaceholder>
    "

Редактирано от Read3r (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.