Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От онзи ден не мога да си ползвам акаунта, като хората.Първо вечерта, като се опитах да си вляза от телефона в мобилното след стартирането му направо ми излезе Logging Out.Същото стана и с Facebook Massenger.От мобилното приложение и при влизане в сайта през браузър от компа ми излезе първо да си напиша трите имена.Написах си ги (не истинските), после още веднъж ме накара да ги въведа в друга подобна страница.Имаше и линк през, който мога да кача документ или изображение (не разбрах кое от двете също с името ми).Та написах ги пак и от тогава няма развитие.Стои само това съобщение.Писах и на поддръжката и няма разултат.Само при мен ли се случва?!

Capture21_9_2016_22_41_07.jpgupload a picture

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И при мен така стана преди 2 седмици и познай какво...

Нов профил.

П.С. Мисля, че като си напишеш истинските имена и дата на раждане плюс някакъв документ за самоличност, ще ти го върнат това е рутинна проверка от скоро!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че изискването на лични данни от този вид е незаконно и подсъдимо! Това намирисва, като да си бил докладван че си с фалшив профил и лъжливи данни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 21.09.2016 г. в 23:58, Денчo написа:

И при мен така стана преди 2 седмици и познай какво...

Нов профил.

П.С. Мисля, че като си напишеш истинските имена и дата на раждане плюс някакъв документ за самоличност, ще ти го върнат това е рутинна проверка от скоро!

Не ми се ще да си правя нов акаунт без да съм сигурен, че сегашният не може да се оправи и понеже не знам дали може пък и никой нищо не ми казва е много дразнещо.Пък и не знам ако си снимам личната карта после с каква цел може да бъде използвана.От една страна одобрявам да вземат да си изчистят толкова много фалшиви профили на фенове дето имат особено на известните там актьори, певци и т.н., но не мисля, че снимането на документ за самоличност е най добрият начин това да стане.Не знам какъв начин, но не и този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам такава е политиката на сайта, ако имате друг личен документ например не лична карта.

Просто може да изрежете там където ви пише името и евентуална снимка на вас без да се виждат другите елементи. 

това предлагам аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 24.09.2016 г. в 19:32, Денчo написа:

Не знам такава е политиката на сайта, ако имате друг личен документ например не лична карта.

Просто може да изрежете там където ви пише името и евентуална снимка на вас без да се виждат другите елементи. 

това предлагам аз.

КАКЪВ Е СМИСЪЛА ДА СИ ДАДЕШ ЕГН СЛЕД КАТО, ТО И НОМЕРА НА КАРТАТА СА НАЙ-ЦЕННИТЕ И ВАЖНИ ИД НОМЕРА В НЕЯ, А ДА СИ КРИЕТЕ СНИМКАТА И ИМЕТО ?! ?! ?!

Няма такова нещо, като политика на сайта. Имат право да изискват лични данни ако трябва да плащат НА ВАС за нещо или да вземат пари от вас!!! Във ВСЕКИ друг случай ФЕЙСБУК са подсъдими.. АЛО ЧЕТЕТЕ СИ ПРАВАТА!!!

Разберете че всеки който знае личните ви данни, може да открадне самоличността ви и да ви срине живота! Фейсбук НЯМАт право върху личните ви данни, вие не сте длъжни НИКОМУ да давате истиснкто си име и дата на раждане ( като датата на раждане е част от ЕГН, следователно трябва и нея при регистрация не трябва и не сте длъжни да давате. ). ТОЧКА всеки друг коментар е безсмислен!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на ме ми заминаха няколко акаунта  и снимката няма значение по лична преценка на еврейчетата е кой ще пуснат кой ще блокират.

пратих им снимка на  хилари и ладен как се ръкуват и ме отблокираха за малко после пак ме блокираха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.