Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, след опит да увеличи Power Limit-а на неговата 970-ка се провали. Сега компютъра изобщо не Поства. Пробвахме да го стартираме с вградената карта, но не тръгва с нея защото външната е все още в PCI-E, пробвахме да свържем и вградената карта, и външната към два различни монитора, но отново без успех(Дъното има само един PCI-E) Мерси предварително на хората отзовали се на помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нулирахте ли BIOS  чрез махане на батерията?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

Е нулирахте ли BIOS  чрез махане на батерията?

Оправих картата. Махнах видео картата, пуснах компютъра с вграденото видео, като направих, така че вградената да е на Active постоянно и след това си свързах видео картата, но без да свързвам сигналния кабел за монитора към нея. Монитора изгря и просто флашнах стокивия биос на картата.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.09.2016 г. в 15:34, MachineZZ_BG написа:

Оправих картата. Махнах видео картата, пуснах компютъра с вграденото видео, като направих, така че вградената да е на Active постоянно и след това си свързах видео картата, но без да свързвам сигналния кабел за монитора към нея. Монитора изгря и просто флашнах стокивия биос на картата.

Браво , този път ти се размина.Оувърклока не е майтап работа особено ако не може да си го позволиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Azhen написа:

Браво , този път ти се размина.Оувърклока не е майтап работа особено ако не може да си го позволиш.

Вече успях да модна биоса както аз исках, така че всичко е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.