Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Прекарах последната седмица в слушане и избиране на нови слушалки.

Пробвах:

B&W P5 (wireless)

Sennheiser Momentum 2 ( on и over ear )

Bose QC 25 / 35

Audeze Sine ( Cipher )

Philips fidelio m2l

AKG-K845BT

Philps, бяха единствените които изгеждаха, слушаха и се чувстваха като евтин боклук, въпреки доста високата цена.

AKG звучат и изглеждат супер. Изработката е топ. Имат доста общо с другите ми AKG (Q701), не взех тях защото батерията държи само 8 часа и не поддържат aptX

B&W P5: Слушалки за изпът трябва да са или около ушите или с подтискане на шум или най добре с двете, иначе супер изработка звук и качество

Audeze звучат супер, но според мен разликата въпреки усезаема, няма как да се нарече по добре, просто е различно, но кабела е доста неудобно нещо, особено след като пробваш безжичните варианти

Bose не са зле ... и това е всичко ... изолират наистина добре, но не се чувстват като наистина добре сглобени слушалки. Много пшастмасови според мен.

Sennheiser Momentum on ear (малките) са невероятни. Подтискането на шума е приятно и не прекалено. Супер пънчи, може би малко прекалено пънчи, но за техно и метал са супер. Безжичната версия определено е много добър избор

Но в крайна сметка аз взех Sennheiser Momentum 2 Wireless Over Ear. Изглеждат и звучат невероятно. Изработката е топ. Без кабели около ушите и с подтискане на шума. Дори по ми харесват от огромните AKG Q701. Батерията стига за 22 часа музика, което е повече от достатъчно за един weekend на път. 

Take home notes:

За изпът бих избрал безжични, около ушите слушалки с активно подтискане на шума. Надявам се да спестя седмица на някой.

Старите ми слушалки за изпът бяха: Beyerdynamic T51i

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.