Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, въпроса ми е ако мина към windows 10 ще има ли драйвъри за моят Dell Optiplex 745

CPU: Intel 2 Duo E6400

RAM:4GB ddr2 800mhz

HDD: Toshiba 500gb

GPU: AMD SAPHIRE r7 1gb 128bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво значи ще има ли. Ето ги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Емил Костов написа:

Какво значи ще има ли. Ето ги

Да де проверих но там има до виста 64 аз в момента съм с 8.1 дали същите драйвери ще вървят на 10? Преди да ми сложат 8.1 исках 10 но ми казаха, че може да няма драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търси ги по производител,ако на сайта на HP ги няма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Kristian Denkov написа:

Да де проверих но там има до виста 64 аз в момента съм с 8.1 дали същите драйвери ще вървят на 10? Преди да ми сложат 8.1 исках 10 но ми казаха, че може да няма драйвери.

Системата гарантира, че може да работи с Виста и вероятно със седем. Но не пречи да му сложиш 10 и да тестваш. Windows 10 има голяма база данни с драйвери така че трябва да намери всичко. Проблем вероятно ще ти прави, когато тръгне да си прави updates. Слагай смело. Ако някой драйвер се дъни ще го търсим по Vendor или по ID.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Емил Костов написа:

Системата гарантира, че може да работи с Виста и вероятно със седем. Но не пречи да му сложиш 10 и да тестваш. Windows 10 има голяма база данни с драйвери така че трябва да намери всичко. Проблем вероятно ще ти прави, когато тръгне да си прави updates. Слагай смело. Ако някой драйвер се дъни ще го търсим по Vendor или по ID.

Добре ще го сложа, защото се чудя дали windows 7 ultimate или пък 10. Но най-вероятно ще е 10 защото е по-нов и най-вероятно по-добър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С нищо не е по-добър .............ма щом си мераклия :) .Слагай го

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, Иво Димов написа:

С нищо не е по-добър .............ма щом си мераклия :) .Слагай го

Пробвах 7 и 8.1 най-доволен останах от 8.1 и затова реших да пробвам 10 но може и да си оставя пак 8.1 въпреки, че в игри като call of duty modern warfare 2,3 вадя 20 fps na low 800x600 незнайно защо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой няма ти прави драйвери в продължение на 5+ години. Като произвеждат хардуера за текущата и най.много още една следваща версия на уиндоус и това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Kristian Denkov написа:

Добре ще го сложа, защото се чудя дали windows 7 ultimate или пък 10. Но най-вероятно ще е 10 защото е по-нов и най-вероятно по-добър.

Това са глупости. Това, че дадена ОС е нова, не значи, че е по-добра и не значи, че ще работи по-добре на стара конфигурация, за която няма официални драйвери. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре тогава да остана ли на 8.1 или пък да мина на 7 ultimate? Какво ще ме посъветвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, RudeBoy написа:

За момента - остани си на 8.1 .

Май така и ще направя явно няма нужда да слагам 10 7 8.1 ми върви добре с изключение на някой игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

NetLink®/NetXtreme® I Desktop/Mobile/Server DOS NDIS2

Цитат
    BCM5705 , BCM5703 , BCM5702 , BCM5701 , BCM5700 , BCM5721 , BCM5751 , BCM5788 , BCM5704 , BCM5752 , BCM5789 , BCM5723 , BCM5761 , BCM5787 , BCM5755 , BCM5722 , BCM5754 , BCM57781 , BCM57785 , BCM5718 , BCM57765 , BCM57761 , BCM5719 , BCM5725 , BCM5762 , BCM5720 , BCM57790 , BCM57795 , BCM57766 , BCM57780
    16.2.0 Binaries 01/26/15

Analog Devices ADI 198x Integrated HD Audio, v.6.10.2.7280
    https://www.driverdr.com/downloads/dell/DRVR_WIN_R297758.EXE.html
    Другите си ги теглиш от сайта на Dell - въвжддаш си тага на машината и си готов - на място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ти работи 8.1 темата е просто безмислена. Между другото ако искаш може да го upgrade до 10. Няма да имаш проблеми щом с осмицата работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Kristian Denkov написа:

По-нов да, ама по-добър,не.А пък и с тоя промишлен шпионаж, направо се преч*каха още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Реших да остана на 8.1 пък след време когато се прейнсталира най-вероятно пак ще е 8.1. Благодаря за бързите отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма ли да стане с някоя програма за теглене на драйвери от нета. Например: Driver Booster, Driver Scanner, Driver Updater и всичко с "Driver" в заглавието?

Редактирано от sun925 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.