Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте всички! Ще си купувам нов player за колата, обаче се притеснявам, че няма да работят всички тонколони, защото на характеристиките пише че поддържа 4x50w, а аз имам 8 (другите 4 са малки (мисля, че са просто surround)), обаче, все пак мисля, че се броят като отделни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия 4 /малките/ са пищялки :) аз имам 2  такива на Лагуната отпред в двата долни ъгъла на стъклото.Би трябвало да работят безпроблемно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И още един въпрос:

Тонколоните със същата мощност ли ще работят, защото RMS-а на модела, който към харесал, е 30W, а peak-а - 50W? Не съм сигурен каква е мощността на тонколоните, но предполагам, че е над 30W, защото 30 ми се струват малко за звука, който изкарват.

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко ще работи, само че не усилвай над половината. Предполагам че стандартните говорители на колата не са повече от 5, максимум 10W и ще ги издъниш с тази свирка, а предполагам и ще са се поопекли за поне 10 години, откакто ги е сложил производителя. Стандартната свирка едва ли е с мостово стъпало като новата. И преди купуване (монтажа) провери дали всичките говорители са изолирани от маса. Прост мултицет от 5 лв става.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малките колони надали са повече от 30. Може да ти се струва общо всичко кеото чуваш доста. Няма да имаш проблем.

Човече, аз в колата съм с едно мини китайско ''усилвателче'' 5 инча, пише 150 вата, вързал съм му 2 х 100 и 4 х 40 w... не знам как издържа, но работи и за сега не е изгоряло :D:D:D  Вече от година го ползвам, понеже си вградих таблет в колата, плеъри и всякакви пoдобни устройства са ми вече ненужни.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.